VyprVPN Review 2023 – 4. nejlepší výběr – rychlost + výsledky bezpečnostních testů

Pokud jste hledali trochu pozitivní zprávy o odvětví služeb VPN, bude se vám tato recenze líbit.

VyprVPN je víc než jen cool logo. A nedělejte chybu, je to mimořádně skvělé logo. Tato švýcarská společnost podniká dostatečně dlouho na to, aby získala pověst pro poskytování vysoce kvalitních služeb.

VyprVPN se liší od ostatních společností VPN v tom, že vlastní každý server ve své síti. To znamená, že mají úplnou kontrolu nad bezpečností a nabízejí úžasné rychlosti.

Čti dál. To je jeden z dobrých.

vyprvpn logo

Contents

Přehled VyprVPN

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Zásady nulového protokolování
Velikost serveru: 700 ++ servery
Distribuce serveru: 70 ++ míst
Podpěra, podpora: Podpora nepřetržitého live chatu
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: Protokol OpenVPN, PPTP, IPSec a L2TP; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: Švýcarsko
Cena: 3,75 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.vyprvpn.com

historie společnosti

Mateřská společnost VyprVPN je Zlatá žába.  ��

Golden Frog si vybudoval pověst průkopníka v oblasti online soukromí. Dělali to od začátku internetu.

Zlatá žába byla založena v roce 1994. Vznik společnosti byl reakcí na incident v místnosti 641a. To vyšlo najevo, že Národní bezpečnostní agentura nelegálně vyšetřovala americké občany, což udělali klepnutím do síťových kabelů AT&T.

Podle zpráv to Zlatá žába upozornila na FCC. Jejich cílem bylo zveřejnit bezpečnostní otázku. Přestože podali stížnost na FCC, jejich stížnost byla ignorována. Takže se odvážně rozhodli vzít věci do svých rukou.

Od té doby je mateřská společnost za společností VyprVPN lídrem v boji o soukromí na internetu. Vybudovali si reputaci jako jeden z nejlepší VPN na světě kvůli práci, kterou odvedli v této oblasti.

VyprVPN Pros

 • Vysoké rychlosti
 • Zvýšené zabezpečení
 • Spolehlivost
 • Chameleonový protokol k porážce blokování VPN
 • Síť serverů s vlastním a vlastním provozem
 • Snadno použitelná aplikace, která funguje na různých platformách a zařízeních
 • Zabijte funkci přepínače pro ochranu vašeho soukromí
 • Zásady bez protokolu
 • Torrenting povolen

Plány a ceny

Většina služeb VPN nabízí bezplatný tarif s omezenými službami a placený plán, který nabízí více služeb. VyprVPN se liší v tom, že mají více placených plánů, na rozdíl od univerzálního plánu.

Základní plán předplatného stanoví:

 • Neomezené množství dat
 • Až tři připojení

Cenové plány VyprVPNPokud si koupíte plán na celý rok, činí to 60 $ nebo 5 $ měsíčně. Stejný plán vás bude stát 9,95 $ měsíčně, pokud jej zakoupíte s měsíčním předplatným.

Prémiový plán stanoví:

 • Pět současných připojení
 • Chameleonský protokol
 • VyprVPN Cloud

Pokud plán zakoupíte na celý rok, bude to 80 $ nebo 6,67 $ měsíčně. Měsíční předplatné vás bude stát 12,95 $ měsíčně.

Existují výhody a nevýhody, které mají základní a prémiové předplatné plány. Pozitivní je, že platíte pouze za to, co potřebujete. VyprVPN nabízí za své služby spravedlivou cenu. Nevýhodou základního plánu je to, že platíte za VPN, ale nedostáváte všechny služby, které společnost nabízí.

  Recenze Avast SecureLine VPN: Adekvátní, pokud je předražená, VPN

Jedna dobrá věc na serveru VyprVPN je, že všechny jejich balíčky přicházejí s třídenní bezplatnou zkušební verzí. Během zkušební doby budete moci službu používat bez omezení šířky pásma. Je důležité si přečíst drobný tisk. VyprVPN neposkytuje za žádných okolností žádné náhrady. Doporučujeme proto využít třídenní zkušební období a co nejúplnější testování služby. Jakmile se zavazujete k plánu, už se nemusíte vracet.

Pokud se vám zkušební služba nelíbí, je zrušení vaší VPN snadné. Jednoduše:

 • Přihlaste se do adresy URL ovládacího panelu
 • V rámci účtů klikněte na „Zrušit službu“
 • Uveďte důvod zrušení

vyprvpn fakturační procesVyprVPN umožňuje platby pomocí PayPal, AliPay a hlavních kreditních karet. Neexistuje žádná možnost provést anonymní platbu pomocí kryptoměny nebo dárkových karet, jako u některých jiných sítí VPN. To by mohlo být zdrojem obav pro jednotlivce, kteří hledají VPN, která poskytuje úplné soukromí.

Obchodní možnost, kterou VyprVPN nabízí, je o něco dražší, ale je ideální pro podnikatele, novináře a jednotlivce, kteří pracují v zahraničí. Poskytuje vám přístup k práci s týmem na více serverech nebo v cloudu.

Pozitivní je skutečnost, že společnost VyprVPN nenabízí vrácení peněz, což znamená, že neexistuje žádná stinná ani pochybná politika vrácení peněz. Neexistují žádné skryté poplatky a žádné triky ke zrušení. Líbí se mi, pokud si ji koupíte, protože jste s tím přilepená na rok.

Můžete věřit VyprVPN?

VyprVPN a její mateřská společnost Golden Frog se zavázaly poskytovat svým zákazníkům maximální soukromí. Proto založili svou společnost ve Švýcarsku. VPN a všechna zákaznická data jsou chráněna švýcarskými datovými zákony.

jak vyprvpn fungujeŠvýcarsko je země známá zákony na ochranu soukromí a údajů. Je součástí národní struktury. Švýcarsko je nezávislá země. Nepatří do EU, jsou neutrální v mnoha politických záležitostech a nepatří k 5 očím nebo 14 očím.

To je jeden z důvodů, proč bylo Švýcarsko vybráno jako domov tohoto podniku. Majitelé VyprVPN jsou z Texasu a byli tvrdými obhájci online soukromí a hromadného sledování.

Pokud jde o soukromí, VyprVPN vyniká tím, že vlastní a spravuje svou síť VPN serverů. Neexistují žádné třetí strany. VyprVPN má 100% kontrolu nad veškerým hardwarem, kódem a sítí, na které běží jeho platforma.

Řada dobrých sítí VPN použije DNS třetí strany. To je problematické, protože třetí strany mohou protokolovat vaše požadavky DNS, což jim umožňuje přístup k vaší historii prohlížení. VyprVPN chrání vaše požadavky DNS jejich šifrováním a zabraňuje snoopingu třetích stran.

V případě trestního vyšetřování Golden Frog spolupracuje s orgány činnými v trestním řízení. Před vydáním informací, které by identifikovaly jejich klienty, vyžadují předvolání. Tvrdí, že poskytují pouze minimální množství informací k identifikaci klienta a nic víc. Podle zákona nemůže Golden Frog svým klientům sdělit, zda jsou vyšetřováni vládními úřady.

Zásady protokolování VyprVPN

VyprVPN se zavazuje chránit vaše soukromí prostřednictvím své zabezpečené sítě.

  Recenze surfsharků - stojí za to tato nová VPN?

vyprvpn protokol o ochraně osobních údajů

Umožňuje VyprVPN povolit torrenty?

vpn torrentingGolden Frog žije až do svých švýcarských kořenů. V zásadách ochrany osobních údajů je zřejmé, že respektují soukromí svých uživatelů. Výsledkem je, že se s veškerým provozem zachází stejně. To znamená, že VyprVPN lze použít pro torrenty. Společnost doporučuje, aby uživatelé zůstali v mezích autorských zákonů, kterými se řídí jejich země.

VyprVPN má rychlé servery. To je klíč k bezproblémové práci s torrentováním. Torrenting je povolen na všech serverech VyprVPN. Neexistují žádná omezení šířky pásma a není žádné omezení přepínání serverů. VyprVPN má k dispozici více než 700 serverů a více než 200 000 IP adres.

Funkce chameleonu VyprVPN způsobuje, že šifrovaný provoz vypadá jako normální SSL. To vám usnadní snazší obcházení bran firewall a dalšího softwaru určeného k blokování sítí VPN.

Společnost používá AES – 256 k šifrování provozu. To znamená, že veškeré informace, které odesíláte nebo přijímáte, jsou nerozbitné útoky brutální síly.

Jak rychlý je VyprVPN?

VyprVPN, stejně jako většina služeb VPN, prohlašuje, že je nejrychlejší na světě. Podle našich testů to však není úplně pravda. Dobrá věc je, že to, že nejsou nejrychlejší na světě, neznamená, že jsou špatní. Ve skutečnosti jsme byli potěšeni rychlostmi, které tato služba nabízí.

Při výběru nejbližšího serveru byl výsledkem následující:

vyprvpn rychlostní výsledek

Můžete jasně vidět, že i při používání VyprVPN jsou čísla stahování dostatečně rychlá pro prohlížení a streamování videa ve vysokém rozlišení. To nemusí být vaše go-to služba pro torrenty, ale jak budeme diskutovat, torrenting není vždy dobrý nápad s touto službou.

VyprVPN nabízí rychlosti, které jsou blízko rychlosti připojení VPN. To staví na stejnou úroveň jako, pokud ne lepší než většina VPN s nejlepší výkonností.

Zákaznický servis VyprVPN

Některé společnosti považují zákaznickou podporu za zbytečné náklady. Dobré společnosti považují zákaznickou podporu za investici do svých zákazníků. Jediným způsobem, jak získat dobrý pocit pro zákaznickou podporu firmy, je s nimi komunikovat. Položili jsme řadu otázek, abychom získali lepší dojem, jak VyprVPN vnímá zákaznickou podporu.

vyprvpn podpora chatuLíbí se nám skutečnost můžete kontaktovat zákaznickou podporu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce prostřednictvím funkce živého chatu na svých webových stránkách.

VyprVPN bere zákaznickou podporu vážně. Používáte-li síť VPN, službu nejen kupujete. Potřebujete někoho, kdo vám poskytne zákaznickou podporu nebo technickou podporu, když ji potřebujete.

VyprVPN nenabízí telefonickou podporu. Jejich možnost live chatu je však rychlá a efektivní. Řeší vaše problémy v reálném čase.

VyprVPN také nabízí podporu prodeje vstupenek z aplikace. K jejich živému chatu je připojen systém vstupenek. Mají podpůrný tým, který poskytuje pomoc na jejich fóru. VyprVPN ve všech ohledech ukazuje, že se obávají o blaho svých zákazníků a podporu zákazníků vnímají jako složitou součást jejich celkového obchodního modelu.

  Recenze NordVPN 2023 - zabezpečení úrovně CIA - testování, rychlost, ceny

Kde se nacházejí servery VyprVPN?

Umístění serveru VyprVPNVyprVPN má více než 70 umístění serverů po celém světě.

Všechny jejich servery nabízejí adresy IP, které jsou geograficky umístěny na základě uvedeného města. VyprVPN tento cíl dosahuje dvěma způsoby. Buď je jejich server fyzicky umístěn v daném místě, nebo používají virtuální server, který dává dojem, že je umístěn v tomto umístění..

VyprVPN obvykle nemá fyzické servery v zemích, které mají omezující internetové zásady. Místo toho jim jejich virtuální servery umožňují držet šifrovací bránu mimo dosah nebezpečných vlád a poskytovat uživatelům v těchto zemích přístup k IP adresám v zemi.

Virtuální servery budou občas používat jako způsob testování nových umístění s cílem rozhodnout, kam mají být nové fyzické servery rozmístěny na základě využití zákazníkem. Tři cíle, které má server VyprVPN při výběru umístění pro své servery, jsou výkon, zabezpečení a umístění IP.

VyprVPN bere v úvahu několik faktorů, které bere v úvahu při výběru, kde mají být jejich fyzické servery nebo kam umístit virtuální servery. Bez ohledu na to, kde je infrastruktura umístěna, společnost VyprVPN slibuje fyzické uložení informací o zákaznících pouze ve Zürichu ve Švýcarsku. To je místo, kde je jejich společnost fyzicky umístěna a začleněna.

Podpora zařízení a platformy

vyprvpn podporován osVyprVPN nabízí podporu pro řadu zařízení. Patří mezi ně Mac, Windows, Android a celá řada dalších služeb a aplikací.

VyprVPN nabízí VPN router aplikaci a je velmi snadné jej nastavit a používat. Jakmile je aplikace na směrovači, můžete k ní připojit několik zařízení. Tím se rozšiřuje síla předplatného. Pokud máte předplatné pro tři zařízení, váš router se počítá pouze jako jedno.

Každé zařízení ve vaší domácnosti, které se připojuje ke směrovači, však bude mít výhody připojení VPN. Můžete určit, zda konkrétní zařízení bude mít šifrované nebo nešifrované připojení.

Závěr

Celkově jsme velmi spokojeni s VyprVPN a vřele doporučujeme.

Má to Rychlost, A dvouvrstvé oceňování, služba, která poskytuje schopnost pracovat kdekoli ve světě, hvězdná podpora zákazníků, a zabít přepínač funkce. VyprVPN přináší solidní zážitek, který zajistí, že vaše data budou v bezpečí a bezpečí, aniž by bylo nutné obětovat rychlost a spolehlivost.

vyprvpn logo

Teď, když jsme si důkladně uvědomili, to uznáváme máme rozdíly v očekáváních a prioritách. Zatímco většina z vás může chtít ruce dolů, nejbezpečnější VPN, pár jich stále mohlo hledat nákladově efektivnější řešení. Ať už je to jakkoli, víme, že několik z vás stále zůstává bez dojmu. Naštěstí v tomto okamžiku zápasu zbývá jen hrstka uchazečů NordVPN a Surfshark. Chtěli bychom, abyste prošli naší pečlivě zkontrolovanou nejlepší VPN tipy a tam si můžete vybrat svého šampiona.

Nakonec jen vy můžete rozhodnout, kdo je vaším vítězem.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me