Geriausi VPN maršrutizatoriai (+ sąrankos vadovas)

VPN maršrutizatoriai siūlo patikimesnę, saugesnę ir nuoseklesnę patirtį, palyginti su standartiniais kliento maršrutizatoriais.

VPN maršrutizatorius atrodo beveik identiškas įprastam maršrutizatoriui. Skirtumas tas, kad VPN maršrutizatoriuje yra įdiegta VPN kliento programinė įranga. Kaip rezultatas, kiekvienas įrenginys, jungiantis prie VPN maršrutizatoriaus, yra apsaugotas VPT.

kaip veikia-vpn-maršrutizatorius

Įrenginiai, kuriuose įdiegta VPN programinė įranga, šifravimo apsaugą gauna tik tame įrenginyje. Kita vertus, VPN tinklo maršrutizatorius gali vienu metu apsaugoti kelis įrenginius tame pačiame tinkle.

Tai gali būti planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, kompiuteriai ar bet koks kompiuterinis įrenginys. Naudodamas vieną ryšį, VPN maršrutizatorius gali šifruoti visus tinklo įrenginius iš vieno šaltinio naudodamas tik vieną ryšį..

VPN maršrutizatoriai yra specialiai sukurti tinklo ryšiui VPN aplinkoje sudaryti. Jie įgalina ryšį ir ryšius tarp daugelio VPN galinių įrenginių, kurie paprastai yra atskirose vietose.

Panašiai kaip standartiniame maršrutizatoriuje, VPN maršrutizatorius įgalina pagrindinį paketų maršruto parinkimą ir tinklo ryšio paslaugas. Skirtumas tik tas, kad tai atsitinka VPN aplinkoje. Tai suteikia galimybę dalytis virtualiojo privačiojo tinklo ryšiu su daugybe skirtingų galinių įrenginių ir juos sujungti.

VPN serverio nustatymas

Nešiojamus VPN maršrutizatorius galima sukonfigūruoti ir įdiegti bet kurioje vietoje, kurioje yra interneto ryšys. Vartotojai gali prisijungti prie maršrutizatoriaus per belaidį tinklą, laidinį LAN arba nuoseklias sąsajas. VPN maršrutizatorius gali naudoti vieną ar kelis tinklo / tuneliavimo protokolus, kurie leidžia jį valdyti ir sukurti ryšį VPN tuneliuose.

Contents

Prieš blykstę & Su VPN suderinami maršrutizatoriai

Prieš eidami per daug toliau, turime išsiaiškinti vieną dalyką. Yra VPN paslaugų, kurias galite įdiegti įprastame maršrutizatoriuje. Įdiegę šias paslaugas, galite bendrinti savo VPN su visais prie jo prijungtais įrenginiais. Kita vertus, yra maršrutizatorių, kurie yra specialiai sukurtas VPN.

Maršrutizatoriai iki „Flash“

Nesvarbu, ar esate nuovokus VPN vartotojas, ar naujokas, jums gali būti naudinga įsigyti iš anksto mirksėtą VPN maršrutizatorių. Jei tai padarysite, jums nereikės eiti į sudėtingą procesą, kai reikiama programinė įranga mirksi savo VPN. Programinė įranga, kurios jums reikės, skirsis atsižvelgiant į turimą maršrutizatoriaus tipą ir jo specifikacijas.

maršrutizatoriaus ryšio vektoriusTurėtumėte tikėtis, kad sumokėsite šiek tiek daugiau už iš anksto įdiegtą VPN maršrutizatorių. Taip yra todėl, kad įmonės, parduodančios maršrutizatorius, iš anksto mirgančius, sutvarkys diegimą jums. Šiuose maršrutizatoriuose paprastai yra funkcijų, kurių jums prireiks, pavyzdžiui, užšifruoto „plug-and-play“ ir kitų našumo patobulinimų. Daugelis mano, kad už tai jie moka papildomą kainą verta.

Su VPN suderinami maršrutizatoriai

Su VPN suderinami maršrutizatoriai paprastai veikia naudojant „OpenVPN“ protokolas. Dėl to jūs turėtumėte mokėti beveik bet kuriam norimam VPN teikėjui su šiais. Šie maršrutizatoriai turi integruotas VPN galimybes, todėl nereikia mirksėti naujos programinės įrangos, taip pat nereikia šio tipo maršrutizatorių prijungti prie antrinio maršrutizatoriaus..

VPN maršrutizatoriaus greitis ir našumas

Kai žmonės kalba apie VPN maršrutizatorius, jie skundžiasi, kad jie yra lėti, palyginti su įprastais maršrutizatoriais. Tokiu atveju turėtumėte atkreipti dėmesį į du veiksnius, kurie gali turėti įtakos maršrutizatoriaus našumui. Jie yra:

 • Maršrutizatorius procesorius
 • VPN paslauga naudojama

Argumentuodami mes manysime, kad naudojate geriausią VPN rinkoje. Jei taip yra, turite tai padaryti pažiūrėkite į maršrutizatoriaus centrinį procesorių ir nustatykite, kaip tai veikia maršrutizatoriaus greitį. Dažnas skundas dėl vartotojams skirtų procesorių ir maršrutizatorių yra tas, kad jie neturi pakankamai galios tinkamai tvarkyti šifravimą su VPN.

Laimei, kai VPT tampa vis dažnesni, naujesni maršrutizatoriai rinkoje sprendžia šią problemą. „Sabai Technology“, kuri siūlo maršrutizatorius, kuriuos šiek tiek vėliau aptarsime šioje apžvalgoje, šią galios problemą sprendžia kartu su patentuotas VPN greitintuvas.

procesorius-vpn-greitis-testas

Kai kurie procesoriai yra aprūpinti AES – NI. Ši technologija padaro VPN šifravimo spartą greitesnį. Daugelis pastebėjo, kad tai daro didelę įtaką VPN maršrutizatorių našumui. „Asus“, turinti maršrutizatorius, apie kuriuos vėliau aptarsime šioje apžvalgoje, turi porą maršrutizatorių – „GT-AC5300“ ir „RT-AC86U“, kuriems ši technologija naudinga..

Čia yra keletas patarimų, kurie padės padidinti jūsų VPN maršrutizatoriaus greitį:

 • Prižiūrėkite maršrutizatorių naujausia programinė įranga
 • Naudoti patikima VPN paslauga
 • Jūsų maršrutizatorius turėtų būti Centrinis procesorius, turintis mažiausiai 800 MHz. Kuo daugiau tuo geriau. Nepainiokite belaidžio ryšio signalo su savo procesoriaus galia. Abu jie yra išreikšti Hz.
 • Naudoti Jums artimas VPN serveris ir tai turi pakankamą pralaidumo diapazoną
 • Gaukite geriausią įmanomą NBN planą, kad geriau atliktumėte

Kaip įdiegti VPN maršrutizatorių, skirtą VPN paslaugoms

Kai pasirinksite maršrutizatorių, turėsite tai padaryti susirasti VPN teikėją. Šiek tiek toliau šiame vadove aptarsime keletą geriausių mūsų pasirinkimų. Dėl šio paaiškinimo ketiname naudoti „ExpressVPN“. Procesas šiek tiek skirsis, atsižvelgiant į jūsų naudojamą VPN paslaugą.

Kai pateksite į „ExpressVPN“ pagrindinį puslapį, Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra atsisiųsti „ExpressVPN“ programinę-aparatinę įrangą. Norėdami tai padaryti, turėsite:

 1. Sukurti „ExpressVPN“ sąskaita.
 2. Eikite į nustatymo puslapį ir paspauskite Maršrutizatorius“.
 3. Pamatysi aktyvacijos kodas. Nukopijuokite įjungimo kodą ir išsaugokite jį kitame dokumente. Tu esi to prireiks vėliau.
 4. Pasirinkite maršrutizatoriaus modelį, kurį turite atsisiųskite tinkamą programinę-aparatinę įrangą.

Atsisiuntę programinę-aparatinę įrangą, laikas prijungti maršrutizatorių. Sąranka bus skirtinga, atsižvelgiant į naudojamą maršrutizatorių. Daugeliu atvejų, rekomenduojama turėti du maršrutizatorius ir interneto ryšį.

Pirmiausia sukonfigūruokite savo pagrindinį maršrutizatorių, kad būtų leista praeiti VPN. Kai tai padarysite, leisite bet kuriam įrenginiui, kurį prijungiate prie pagrindinio maršrutizatoriaus, paleisti savo VPN kliento programinę įrangą.

Dabar prijunkite pagrindinį maršrutizatorių prie savo antrinio maršrutizatoriaus. Tai galite padaryti atlikdami šį veiksmąs:

 1. Prijunkite Ethernet laidą prie Pagrindinio maršrutizatoriaus LAN prievadas. Prijunkite kitą Ethernet laido galą prie Jūsų VPN maršrutizatoriaus WAN prievadas.
 2. Prijunkite kitą eterneto laidą prie Jūsų VPN maršrutizatoriaus LAN prievadas tavo kompiuterio LAN prievadas.
 3. Jei naudojate belaidį ryšį, tada jūsų VPN maršrutizatorius prisijungs belaidžiu būdu į savo galutinius įrenginius.

tinklo maršrutizatorius

Naudodamas laidinį ir belaidį ryšį, jūsų VPN maršrutizatorius prisijungia prie interneto naudodamas pagrindinio maršrutizatoriaus interneto ryšį..

Svarbu pažymėti, kad šiame pavyzdyje mes rekomenduojame naudoti du maršrutizatorius, to ne visada reikalaujama. Pavyzdžiui, yra „Linksys“ maršrutizatorių, kurie yra sukurti kaip vienintelis pagrindinis maršrutizatorius.

Dabar, kai esate prisijungę prie savo maršrutizatorių, gali tekti pereiti prie maršrutizatoriaus mirksėjimo proceso. Procesas skirsis atsižvelgiant į jūsų naudojamo maršrutizatoriaus modelį ir prekės ženklą.

Kiti veiksmai apims:

 • Serverio vietos pasirinkimas
 • Įrenginių valdymas
 • Numatytojo SS ID slaptažodžio keitimas

Jei esate įpratę naudoti nemokamą naršyklę VPN, žingsnis norint įsigyti VPN maršrutizatorių gali atrodyti didelis žingsnis. Tačiau asmenims, kurie rimtai žiūri į savo privatumą ir kurie nori saugios naršymo patirties, papildomos išlaidos ir laikas įsteigti yra vertas.

Nors aukščiau paminėti veiksmai buvo specifiniai naudojant maršrutizatorių „ExpressVPN“, procesas yra daugmaž tas pats, neatsižvelgiant į jūsų naudojamą VPN paslaugą. Svarbiausia būti kruopščiam, atidžiai stebėkite kiekvieną VPN paslaugos teikimą, ir jūsų VPT turėtų būti nedelsiant atnaujintas.

Mūsų 4 populiariausia maršrutizatorių VPN programinė įranga

Dabar, kai šiek tiek diskutavome apie jūsų VPN maršrutizatoriaus nustatymą, norėtume skirti šiek tiek laiko tam, kad peržiūrėtume, kas, mūsų manymu, yra geriausios prieinamos VPN paslaugos. Tie, kuriuos aptarsime, turės mokamą prenumeratos paslaugą. Galite rasti nemokamą VPN paslaugą, kurią galite įdiegti viename įrenginyje, tačiau yra labai mažai nemokamų VPT, siūlančių maršrutizatoriaus paslaugas..

1. „NordVPN“ – puikus privatumo balansas & Greitis, dvigubas duomenų šifravimas

„NordVPN“ veikė gana ilgą laiką ir dėl suprantamų priežasčių jie yra labai populiarūs. Naudodamiesi „NordVPN“, gausite neribotą P2P dalijimąsi, DNS nuotėkio blokatorių, žudymo jungiklį ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Be to, jie naudoja karinio lygio šifravimą ir savo vartotojams teikia „CyberSec“ automatiškai blokuoja tokius dalykus kaip kenkėjiška programa kad jums nereikėtų jaudintis dėl kibernetinių grėsmių, kankinant ar transliuojant užblokuotą turinį.

„CyberSec“ taip pat apsaugo nuo DDoS (Distributed Denial of Service) atakų. DDoS ataka yra tam tikros atakos rūšis, kai naudojamos kelios pažeistos sistemos, kad būtų nukreipta būtent į vieną sistemą, jūsų sistemą. „CyberSec“ apsaugo jus nuo tokios atakos.

Argumentai “už” – kas mums patinka “NordVPN”
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Leidžia kankintis
 • Pasiekite daugiau nei 150 srautinių transliavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“
 • Daugiau nei 5100 serverių 61 šalyje
 • Paprasta naudoti
 • Neribotas pralaidumas
Suvart – ką galima patobulinti
 • Keliuose serveriuose greitis yra vidutiniškas
Greitis

Ne taip seniai „NordVPN“ turėjo gerą reputaciją, nes teikia puikų saugumą, tačiau esant gana vidutiniam perdavimo greičiui. Nors jų greitis dar neatitinka šios metrikos pramonės lyderio, jie tikrai patobulino savo žaidimą. Žemiau pateikiami rezultatai iš Europos, kurių atsisiuntimo greitis yra 104 Mbps.

Niujorko serveris

JK serveris

Naudotojai gali turėti net šešis ryšius, vykstančius vienu metu, ir jie turi programas, skirtas „iOS“, „Mac“, „Windows“ ir „Android“ įrenginiams. Yra internetinių vadovėlių. Tai apima instrukcijas, kaip naudoti „NordVPN“ su maršrutizatoriais, „RaspberryPi“ ir įvairiomis mobiliosiomis operacinėmis sistemomis. Toliau „NordVPN“ yra suderinamas su „Onion Router“, kad naršydami galėtumėte dar labiau apsaugoti tapatybę.

Privatumo politika

„NordVPN“ išskirtinumas yra jų griežta politika „neprisijungti“. Joje teigiama, kad nuo to momento, kai vartotojas prisijungia prie paslaugos, visas jų interneto srautas yra užšifruojamas, kad niekas, net jų interneto paslaugų teikėjas, negalėtų jo šnipinėti. Toliau politika pabrėžia, kad Panama neturi įstatymų, reglamentuojančių duomenų teikimą ar saugojimą. Jei teisėsaugos pareigūnai ar kita trečioji šalis ateina beldžiasi, „NordVPN“ jokiu būdu neprivalo nieko dalytis.

nordvpn registravimo politika

„NordVPN“ yra vienas pažangiausių VPT, siūlantis nemokamą bandomąją versiją. Jų šifravimai yra konkretūs, o jų planai nėra nustatyti. Jie gali būti šiek tiek brangesni už kitus mokamus VPT, kai kalbama apie jų mėnesinius planus, tačiau jie turi daug planų pasirinkti iš to, kas kelia tai. Įkainis iki 2,99 USD per mėnesį jei nuspręsi pasilikti su jais.

Visos šios funkcijos, privatumas ir greitis kartu su palaikymu 24 valandas per parą, galite praktiškai garantuoti, kad iš jų gausite nuostabią patirtį.

2. „ExpressVPN“ – greičio ir saugumo čempionas

Peržiūrėdami VPN paslaugų apžvalgas, dažnai rasite „ExpressVPN“ viršuje arba viršuje. Viena iš priežasčių yra ta, kad „ExpressVPN“ sukūrė buvimo reputaciją VPN paslauga, rimtai vertinanti savo vartotojų privatumą. Jie yra įsipareigoję nelaikyti tokių failų kaip DNS užklausos, IP adresai ar metaduomenys.

Yra buvę keletas aukšto lygio atvejų, kai valdžios institucijos bandė sukaupti informacijos apie „ExpressVPN“ klientus, šveisdamos jų serverius. Tačiau kadangi „ExpressVPN“ nelaiko asmeninės informacijos apie savo klientus, šie vyriausybiniai subjektai nieko nesugebėjo rasti.

Argumentai “už” – kas mums patinka “ExpressVPN”
 • Greitas atsisiuntimo greitis
 • Leidžia kankintis
 • Aplenkia „Netflix“ geografinius apribojimus
 • Daugiau nei 3000 serverių
 • Paprasta naudoti
Suvart – ką galima patobulinti
 • Brangūs vartotojams nuo mėnesio
 • Galima jungti tik tris vienu metu
Greitis

„Expressvpn“ logotipas

Vienas didžiausių „ExpressVPN“ pardavimo taškų yra greitas įkėlimo ir parsisiuntimo greitis. Pradėję nuo pagrindinio 98 Mb / s greičio, išbandėme „ExpressVPN“ našumą keliuose serveriuose ir tai, ką atradome:

Bazinis greitis

Frankfurtas, Vokietija

Prisijungę prie Niujorko, jų atsisiuntimo greitis buvo 60.04 Mbps, o įkėlimo greitis – 30.41 Mbps.

Šie rezultatai daro „ExpressVPN“ viena greičiausių VPN paslaugų rinkoje. Jūsų interneto greičiui gali turėti įtakos keletas dalykų, įskaitant įsigytą maršrutizatorių, interneto ryšį ir kompiuterio specifikacijas. Mūsų testas įrodo, kad „ExpressVPN“ visada gali pasiekti greitą ryšio greitį.

„ExpressVPN“ siūlo daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse. Kai kurios jų siūlomos privatumo funkcijos yra:

 • Nužudyk jungiklį
 • P2P serveriai
 • „Netflix“ suderinamumas
 • Anonimas IP

„expressvpn“ įrenginiai su maršrutizatoriumi„ExpressVPN“ palaiko daugybę įrenginių ir operacinių sistemų, įskaitant „Mac“, „Android“, „Windows“ ir „iOS“. Yra didelis maršrutizatorių, kuriuos palaiko „ExpressVPN“, skaičius.

Pagrindinis „ExpressVPN“ pardavimo taškas yra įmonės buvimo vieta. Ji pagrįsta iš Britanijos mergelių salos. Tai reiškia, kad jų vietos valdžia nereikalauja atiduoti savo serverio duomenų. Tai suteikia papildomą apsaugos lygį jų klientams. Suderink tai su tuo, kad jie siūlo stiprų AES 256 naudodamiesi „OpenVPN“ platforma ir jūs galite lengvai pailsėti žinodami, kad „ExpressVPN“ nebus pakenkta bet kuriuo metu.

„ExpressVPN“ pasiūlymai neprilygstamą tiesioginį klientų aptarnavimą visą parą tai viena geriausių VPN paslaugų, kuria galite naudotis

3. „VyprVPN“ – įspūdingas greitis ir patentuotos saugumo savybės

„VyprVPN“ siūloma apsauga viršija jų šifravimą ir saugumą. Autoritetingi režimai, kaip antai Šiaurės Korėjoje ir Kinijoje, taikė „giluminių paketų inspekciją“. Tai nuskaito metaduomenis, ieškodami įrodymų, kad asmuo naudoja VPN. Kai šie autoritetingi režimai įtaria, kad asmuo naudoja VPN, jie sustabdys asmens naudojimąsi internetu, todėl jiems neįmanoma naudoti VPN.

Matydamas poreikį ką nors padaryti, „VyprVPN“ pristatė Chameleonas. Tai patentuota technologija, kuri užšifruos jūsų metaduomenis ir leis jums naudoti VPN nesuaktyvinant DPI nuskaitymų. Asmenims, naudojantiems VPN tokiose šalyse kaip Turkija, Rusija ar Kinija, ši technologija pažodžiui galėtų reikšti skirtumas tarp gyvenimo ir mirties.

Argumentai “už” – kas mums patinka “VyprVPN”
 • Trijų dienų nemokamas bandymas
 • Veikia su „Netflix“
 • Nėra rąstų
 • Nėra DNS nuotėkio
 • Stiprus šifravimas
Suvart – ką galima patobulinti
 • Anoniminiai mokėjimai neleidžiami
 • Kankinimas nėra skatinamas

„Vyprvpn“ logotipas

„VyprVPN“ savo svetainėje nurodo savo pagrindinę misiją. Tai yra tiesiog „apsaugoti savo privatumą internete, apsaugoti interneto ryšį ir atkurti laisvę“, ir jie tai daro siūlydami savo paslaugas naudodamiesi „OpenVPN“ protokolu. Visi jūsų duomenys yra užšifruoti naudojant AES 256 šifravimo raktą. Tai yra tie patys standartai, kuriuos naudoja vyriausybės institucijos, pradedant nuo NSA, baigiant CŽV ir baigiant FTB.

Privatumo politika

Praėjusiais metais žmonės turėjo problemų su „VyprVPN“ dėl jų registravimo politikos. Jie saugotų informaciją apie savo klientus iki 30 dienų, įskaitant:

 • Vartotojo naudojamas VPN adresas
 • Kai jie pradėjo ir nutraukė ryšį
 • Bendras panaudotų baitų skaičius

Tačiau nuo šio rašymo laiko, „VyprVPN“ visiškai pakeitė jų politiką. Dabar galime patvirtinti, kad jie tikrai nelaiko savo klientų žurnalų.

Greitis

VyprVPN yra greitas. Galite pamatyti, kad pažvelgę ​​į šį pavyzdį, kurio pradinė atsisiuntimo sparta yra 98 Mbps, o įkėlimo greitis yra 53 Mbps.

Bazinis greitis

Frankfurtas, Vokietija

Rezultatai buvo šiek tiek mažiau įspūdingi, kai jungiama prie kitų serverių JAV ir kitose vietose visame pasaulyje:

JAV serveris (Niujorkas)

 • Atsisiųsti: 51,09 Mbps
 • Įkėlimas: 3,17 Mbps

„Asia Server“ (Honkongas)

 • Atsisiųsti: 54,29 Mbps
 • Įkėlimas: 8,22 Mbps

„VyprVPN“ serveriai ES buvo optimizuoti, kad vartotojams būtų galima greitai atsisiųsti ir greitai įkelti. Tas pats netaikoma jų serveriams JAV ar kitose šalyse. Vis dėlto jų įsipareigojimas saugumui ir privatumui subalansuoti mažesnį nei žvaigždės greitį.

Geografiškai ribojama medžiaga

„VyprVPN“ nukentėjo ir praleido šioje srityje. Jų serveriai JAV veikia nuostabiai. Galite transliuoti be jokių problemų. Tačiau kai naudojatės jų serveriais Jungtinėje Karalystėje ar Kanadoje, jūs užblokuojate. Vis dėlto, mūsų požiūriu, tai yra laimėjimas, nes sunku rasti VPN, kuris iš viso veiktų su „Netflix“. „VyprVPN“ galima naudoti daugelyje įrenginių, įskaitant jūsų maršrutizatorių.

4. Puikus privatumas

„Perfect Privacy“ naudoja stiprius šifravimo protokolus, įskaitant 256 bitų šifravimą ir „OpenVPN“ protokolus. Tai yra tinkamas pasirinkimas, jei esate tam tikras asmuo, kuriam rūpi slaptažodžių tvarkytojai, vyriausybės stebėjimas ir jūsų interneto naršymo privatumas.

Tobulas privatumas yra programinė įranga, kuri yra daugiau dėmesio buvo skiriama privatumui, nei siekiant išvengti geografinių apribojimų. Mes pastebėjome, kad priklausomai nuo serverio, prie kurio prijungtas serveris, jie gali apeiti juodąjį „Netflix“ mirties ekraną. Tačiau nemažą dalį mūsų išbandytų serverių užblokavo „Netflix“. Jei ieškote paslaugos vien tam, kad išvengtumėte geografinių apribojimų, tai gali būti, kad paslauga nebus jums.

Argumentai “už” – kas mums patinka dėl tobulo privatumo
 • Šveicarijos jurisdikcija
 • Veikia su „Netflix“
 • Neribotas įrenginių skaičius
 • Nužudyk jungiklį
 • Kankinti leidžiama
 • Nėra kirtimo
Suvart – ką galima patobulinti
 • Vidutinio greičio
 • Brangus
 • Sunku naudoti „Android“ / „Mac“ / „iOS“
Privatumo politika

Puikus privatumo logotipas

Vienas iš dalykų, kurie mums patinka dėl tobulo privatumo, yra tai, kad jų privatumo politika yra aiški ir lengvai suprantama. Kai kurie VPT teikėjai bando paslėpti daugybę techninių žargonų, sukurdami įspūdį, kad, pardavinėdami kliento informaciją, jie saugo savo kliento privatumą..

tobulo privatumo registravimo politika

Paprasta naudoti programa

Jūs manote, kad dauguma VPT teikėjų sukurs lengvai naudojamą programą. Mes nustebome, kaip sudėtinga naudoti kai kuriuos VPN. Tobulas privatumas yra priešingai. Jie parodo paprastumą.

Jei turite klausimų, galite susisiekti su jų klientų palaikymo tarnyba el. Paštu, aptarti problemas jų forume ir peržiūrėti jų DUK skyrių. Viena neigiama pusė yra ta, kad jie neturi tiesioginių pokalbių.

Greitis

Kaip matote kitame greičio bandyme, etaloninis greitis buvo 98,71 Mbps atsisiuntimui ir 53 Mbps įkėlimo greičiui.

Bazinis greitis

Jie nėra siaubingi, bet greičio požiūriu tikrai nėra apie ką rašyti namuose.

Amsterdamas, Nyderlandai

Niujorkas, JAV

„Tobulas privatumas“ siūlo daugybę vadovėlių, kuriuos galite naudoti nustatydami jų paslaugą kelvedyje. Jie leidžia sujungti neribotą kiekį įrenginių tik su viena prenumerata. Tai yra kažkas, kas beveik negirdėta. Be to, jūs galite mokėti anonimiškai, naudodamiesi kriptovaliutomis. Tačiau to galite tikėtis iš VPT, kuris daugiausia dėmesio skiria tam, kad jų vartotojams būtų suteikta kuo privatesnė patirtis.

Geriausi iš anksto sukonfigūruoti VPN maršrutizatoriai (fiziniai įrenginiai)

1. „Sabai Technology VPN Router“ – naujausia technologija

„Sabai Technology“ VPN maršrutizatorius yra patogus naudoti vartotojui ir turi tas funkcijas, kurių norite iš VPN. „Sabai“ savo operacinės sistemos programinę įrangą grindžia „Tomato“. Tačiau jų operacinė sistema siūlo daug daugiau funkcijų ir yra reguliariai atnaujinama.

sabai technologijos maršrutizatorius

Tai, kas, mūsų manymu, jums patiks naudojantis „Sabai OS“, yra šliuzo funkcija. Ši funkcija suteikia galimybę pasirinktinai nukreipti visus įrenginius, kurie jungiasi prie jūsų tinklo. Tai reiškia, kad galite nustatyti, ar norite, kad jūsų biure esantis kompiuteris nukreiptų per savo VPN, išlaikydamas „iPad“, kurį jūsų vaikai naudoja, nešifruotu ryšiu.

Nužudymo jungiklio funkcija yra dar vienas pliusas. Jei sumažės tam tikros šliuzai, tarkime, jūsų maršrutizatoriaus VPN ryšys su VPN serveriu, visi įrenginiai, priskirti VPN maršrutizatoriui, bus užblokuoti. Tai apsaugo jus ir apsaugo nuo IP nutekėjimo.

„Sabai VPN Accelerator“ gali padėti pagreitinti jūsų VPN ryšį. Ši technologija yra mini kompiuteris, jungiamas prie jūsų maršrutizatoriaus. Jis tampa atsakingas už visą VPN šifravimą. Tai reiškia, kad naudodamiesi VPN nepajusite ryšio greičio sumažėjimo.

„Sabai“ nuveikė didelį darbą, kad būtų lengva sukonfigūruoti jų maršrutizatorius. Jei turite klausimų, galite pasikalbėti su jų vidaus technikais. Tai malonu, nes bendraujate ne su trečiųjų šalių palaikymu, o su asmenimis, kurie kasdien dirba su šiuo maršrutizatoriumi.

Kalbant apie saugumą, „Sabai OS“ programinė įranga yra nuolat tobulinama. Yra reguliarūs saugos atnaujinimai.

2. „FlashRouters“ VPN maršrutizatorius – pasaulinės klasės palaikymas

„Flashrouters“ yra įmonė, įsikūrusi JAV. Jie sukūrė unikalią nišą tuo, kad parduoda maršrutizatorius, kurie yra iš anksto užfiksuoti naudojant DD – WRT arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą..

„flashrouters“ produktas„FlashRouters“ bendradarbiauja su skirtingais VPN teikėjais. Tai reiškia, kad nepaisant jūsų turimo VPN, tikėtina, kad jų siūlomi maršrutizatoriai veiks. „FlashRouters“ siūlo „plug-and-play“ maršrutizatorius, kurie veikia tiesiogiai kartu su VPN.

„FlashRouters“ parduoda nuo 15 iki 20 skirtingų tipų maršrutizatorių. Jie dirba su pagrindiniais gamintojais, įskaitant „Netgear“, „Linksys“ ir „Asus“. Jie siūlo žemiausio lygio modelius, tokius kaip „Linksys WRT1200“, taip pat galingus maršrutizatorius, įskaitant „ASUS RT-AC5300“..

Maršrutizatoriai iš „FlashRouters“ visada iš anksto mirksi. Kadangi tai negalioja gamintojo garantijai, jie pakeičia gamintojo garantiją sava garantija, kurios pradinė trukmė yra 90 dienų, tačiau ji gali būti pratęsta iki dvejų metų. Visuose jų maršrutizatoriuose nemokamai naudojama „FlashRouters“ VPN programa.

3. „Asus“ VPN maršrutizatoriai – greitis ir ekonomiškas efektyvumas

„Asus“ VPN maršrutizatorius„Asus“ VPN maršrutizatorių yra daugybė, pradedant nuo aukščiausios klasės ir baigiant pigesniais modeliais. „Asus“ kuria naujesnius modelius, kurie labai gerai tvarko P šifravimą. Kai kurie pranešimai rodo, kad jų naujesnis modelis, naujasis „Asus RT-AC86U“, gali valdyti didesnį nei 150 Mbps greitį, naudodamas „OpenVPN“.

„Asus“ VPN maršrutizatoriai yra stabilūs, universalūs ir dirba su daugybe programinės įrangos, įskaitant:

 • Asus
 • Merlinas
 • DD-WRT
 • Pomidoras
 • „AdvancedTomato“
 • „OpenWRT“
 • Sabai OS

DUK

Q: Kaip į savo maršrutizatorių įkelti VPN?

A: Į šį klausimą galima atsakyti atliekant 4 žingsnių procesą:

 1. Įsigykite VPN maršrutizatorių.
 2. Atidarykite sąskaitą pas VPN teikėją.
 3. Laikykitės teikėjo nurodymų, kaip paruošti maršrutizatorių VPN.
 4. Kai maršrutizatorius bus paruoštas, vykdykite maršrutizatoriaus gamintojo nurodymus, kaip prijungti maršrutizatorių prie tinklo.
Q: Kas yra VPN maršrutizatorius?

A: VPN maršrutizatorius yra maršrutizatorius, kuriame VPN yra įdiegtas tiesiai į jį. Visus ryšius su VPN serveriais tvarko maršrutizatorius. Tai skiriasi nuo VPN klientų, kurie yra įdiegti į atskirus įrenginius. Maršrutizatorius apsaugo kiekvieną tinklo įrenginį ir neleidžia diegti kliento programinės įrangos kiekviename įrenginyje.

Q: Ar man reikia maršrutizatoriaus, skirto VPN??

A: Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, ko norite iš savo naršymo internete. Jei nerimaujate dėl privatumo, jei norėtumėte išvengti geografinių apribojimų ir turite kelis įrenginius, kuriuos norėtumėte prisijungti prie VPN, tada VPN maršrutizatorius gali būti tinkamas pasirinkimas jūsų poreikiams.

Q: Kaip veikia VPN maršrutizatorius?

A: VPN ryšys skirtas šifruoti atskirą įrenginį. VPN tinklo maršrutizatorius skirtas apsaugoti kelis įrenginius tuo pačiu metu. Tai suteikia galimybę patogiai šifruoti daugybę įrenginių iš vieno šaltinio ir naudoti tik vieną ryšį.

Q: Ar visi maršrutizatoriai palaiko VPN?

A: Ne. VPT galima įdiegti tik maršrutizatoriuose, turinčiuose programinę-aparatinę įrangą, galinčią valdyti VPN ryšius. Ne kiekvienas maršrutizatorius gali būti sukonfigūruotas kaip VPN maršrutizatorius.

Baigiamosios mintys

Tikimės, kad jums patiko mūsų VPN maršrutizatoriaus vadovas. VPN maršrutizatoriai suteikia pranašumą – apsaugo kiekvieną prie maršrutizatoriaus prijungtą įrenginį. Tai apima įrenginius, kurie negali savarankiškai paleisti VPN, įskaitant išmaniuosius televizorius ir žaidimų pultus. Jūsų paslaugų teikėjas VPN maršrutizatorių laiko tik vienu ryšiu. Dėl to per VPN maršrutizatorių galite prie VPN prijungti tiek daug įrenginių, kiek norite.

Mes norėtume išgirsti jus. Ar šiuo metu naudojate VPN maršrutizatorių? Ar yra vienas, kurį rekomenduotumėte mes neaptarėme? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Pridėkite savo apžvalgą:

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

— Pasirinkite greitį —
Vidutinis
Lėtai
Greitai
?>

— Pasirinkite tinkamumą —
Paprasta naudoti
Šiek tiek sudėtingas
Labai sudėtinga
?>

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su naudojimo sąlygomis.

PRIDĖTI MANO APŽVALGA

2
4440

Geriausi VPN maršrutizatoriai (+ sąrankos vadovas)

Steve’as
5/10

Greitis: greitas
Naudojimas: lengva naudoti

2023 m. Sausio 20 d

„Sabai“ technologija

Mylėk produktą. Viena problema su „Sabai OS“ – bent jau mano maršrutizatoriuje. „Netgear R7000“. Neįmanoma atnaujinti juodojo sąrašo. „Sabai“ sako, kad jie neturi taisymo. Tik skundas. Pakeisčiau savo reitingą į 10, jei ši problema bus išspręsta.

Geriausi VPN maršrutizatoriai (+ sąrankos vadovas)

Samuelis Menzie
2/10

Greitis: Vidutinis
Naudojimas: Šiek tiek sudėtingas

2023 m. Sausio 20 d

Maršrutizatorių VPT

Aš labai tikėjausi „NordVPN“, turėdamas omenyje daugybę teigiamų atsiliepimų, kuriuos perskaičiau apie jų VPN paslaugą, tačiau, gerai išbandęs jų paslaugą per 2 dienas (naudodamas savo „Android“ išmanųjį telefoną, kuriame veikia „Android Pie“), buvau priverstas paprašykite grąžinti pinigus (kurie, beje, buvo nedelsiant pateikti). Problema buvo jungiamumas: VPN nuolat atsijungė maždaug po 15 sekundžių naudojimo. Tai neatliks nieko, ką padariau programų nustatymuose. Nebebus daug pokalbių su „NordVPN“ tiesioginiais pokalbiais. Po 2 pilnų dienų šios nuolatinės, neišspręstos problemos man pakako & paprašė grąžinti pinigus, kurie buvo sumokėti per 5 dienas.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me