Visas sąrašas šalių, kuriose uždrausti VPN (atnaujinta versija)

Kai kuriose šalyse žiūrime į jus Kinijoje, Šiaurės Korėjoje ir kitose. Prieiga prie VISO interneto niekada netapo reikalu..

Nors internetas laikomas atvira tarptautine platforma, svarbu atsiminti, kad atskiros šalys ir teritorijos tai gali sudėti savo įstatymus žinant, kaip internetas veikia jų gyventojams.

Daugelis šalių apriboja interneto paslaugų teikėjus (IPT) norėdami kontroliuoti, kokio tipo turinys yra užblokuotas per interneto naršykles. Pvz., Vyriausybė gali nuspręsti uždrausti tam tikras failų bendro naudojimo svetaines ar internetines prekyvietes.

Lengviausias būdas išvengti šių apribojimų yra naudojant virtualų privatų tinklą (VPN). Su VPN klientas nustatytą kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, jūs vis dar jungiatės prie interneto naudodamiesi vietiniu IPT arba korinio ryšio teikėju, tačiau visas srautas iš karto nukreipiamas į trečiosios šalies serverį.

Sesija yra visiškai apsaugota ir užšifruota, o jūsų pagrindinis IP adresas tampa užmaskuotas visoms išorinėms svetainėms.

Visas sąrašas šalių, kuriose uždrausti VPN (atnaujinta versija)

Naudodamiesi VPN ryšiu, iš tikrųjų galite valdyti, kuriame regione yra jūsų IP adresas, atsižvelgiant į jūsų paslaugų teikėjo siūlomas galimybes. Pvz., Jei jūsų VPN pagrindinis kompiuteris turi serverius, nustatytus JAV, Kanadoje ar Australijoje, galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš šių prieigos taškai ir gauti lokalizuotas IP adresas. Daugelis VPN vartotojų pasinaudoja šia galimybe norėdami prisijungti prie srautinio vaizdo paslaugų ar kitų programų ir svetainių, kurių jų šalyje neleidžiama.

Žinoma, vis dar yra būdų vyriausybei kontroliuoti interneto naudojimą, net turint tiek daug VPN paslaugų šiandien rinkoje. Jie gali dirbti su IPT, kad užblokuotų VPN pagrindinius puslapius arba visiškai apribotų VPN ryšius. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokio tipo apribojimus taiko skirtingos šalys. Žemiau pateiktas sąrašas pateikiamas kaip greičiausias interneto greitis visame pasaulyje.

Contents

Pietų Korėja

Pietų Korėjos vėliavaPietų Korėjos vyriausybė neriboja VPN naudojimas savo piliečiams. Tačiau ji iš tikrųjų naudojasi interneto cenzūra, nes blokuoja daugybę svetainių, susijusių su Šiaurės Korėja ar pornografija.

Norvegija

Norvegijos vėliavaNorvegijoje yra nėra įdėta blokų VPN svetainėse ar klientuose. Manoma, kad šalis vykdo labai atvirą interneto politiką, nors pastarojo meto sprendimai lėmė tai, kad Norvegijos vyriausybė užblokavo keletą geriausių failų bendro naudojimo ir kankinančių svetainių, įskaitant „The Pirate Bay“.

Švedija

Švedijos vėliavaŠvedijos gyventojai turi visišką prieigą prie žiniatinklio ir gali prisijungti prie bet kokių VPN paslaugų. Šalies konstitucija palaiko žodžio ir spaudos laisvę, todėl ji yra interneto cenzūra mažai kam taikoma Švedijoje.

Honkongas

Honkongo vėliavaNepaisant to, kad geografiškai yra Kinijoje, kur interneto naudojimas yra labai stebimas ir cenzūruojamas, Honkongo piliečiai turi nemokama prieiga prie atviro interneto. IPT Honkonge neriboja VPN naudojimo, nepaisant to, kur yra pagrindinis kompiuterio serveris.

Šveicarija

Šveicarijos vėliavaNors VPN nėra užblokuoti Šveicarijoje, šalis pridėjo daugiau ir daugiau interneto apribojimų pastaraisiais metais. Federalinis aukščiausiasis teismas sprendimus priima kiekvienu atveju atskirai. Visų pirma, šalis susidūrė su azartinių lošimų svetainėmis.

  Kas yra AES šifravimas? Kaip tai veikia

Suomija

Suomijos vėliavaNaudojimasis VPN paslaugomis Suomijos piliečiams yra visiškai teisėtas. Tačiau vyriausybė įdarbino tam tikrus dalykus filtravimo sistemos priversti IPT blokuoti svetaines, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas failų bendrinimui ar internetiniams lošimams.

Singapūras

Singapūro vėliavaManoma, kad Singapūras turi santykinai ribojantis požiūris į interneto cenzūrą, tačiau VPN įrankiai nėra užblokuoti jos piliečiams. Tokios įmantrios svetainės kaip „The Pirate Bay“ buvo užblokuotos Singapūre, o kelios internetinių rasistinių komentarų bylos iškėlė baudžiamąsias bylas.

Japonija

Japonijos vėliavaJaponijos piliečiai turi visišką prieigą prie interneto ir gali naudotis visomis VPN prieglobos paslaugomis. Tai dėka jos įstatymų žodžio ir spaudos laisvė. Kai kurie IPT Japonijoje nustatė netinkamo turinio filtravimo klientams politiką.

Jungtinė Karalystė

Jungtinės Karalystės vėliavaJungtinėje Karalystėje VPN naudoti yra legalu, tačiau tai nereiškia, kad jie yra tokie anonimiški, kaip jūs galite manyti. JK turi įstatymą, vadinamą Tyrimo įgaliojimų įstatymas, reikalaujama, kad IPT saugotų klientų duomenis ir pateiktų juos tais atvejais, kai reikalinga nacionalinė priežiūra. VPN įmonės, valdančios savo serverius JK, yra susijusios su šia politika, nors piliečiai vis tiek gali prisijungti prie kitų šalių kompiuterių.

Anksčiau JK vyriausybė turėjo užblokuota internetinė prieiga failų bendro naudojimo paslaugoms, kuriose, kaip žinoma, yra talpinamas piratinis turinys. Be to, kai kurie iš didžiausių JK interneto paslaugų teikėjų visą savo srautą praleidžia per filtrus, kurie užblokuos nelegalias svetaines ir parodys interneto naršyklės klaidą, kai vartotojas bandys prie jų prieiti..

Jungtinės Valstijos

Jungtinių Valstijų vėliavaVPN klientai yra visiškai legalūs Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tam tikras interneto taisykles iš tikrųjų gali kontroliuoti atskiros valstijos, tačiau apskritai JAV išlaikė atviras požiūris į interneto cenzūrą.

Tuo tarpu Jungtinės Valstijos neseniai buvo pažymėtos kaip interneto priešas tam tikrų tarptautinių grupių. Tai iš esmės lemia šalies istorija piliečių stebėjimas internetu. Be to, paskutinis vyriausybės sprendimas panaikinti tinklo neutralumo įstatymai IPT gali įgyti daugiau galios apriboti prieigą savo klientams.

Nyderlandai

Nyderlandų vėliavaNyderlanduose yra labai atviras požiūris į interneto naudojimą ir nekelia jokių blokų ar apribojimų apie VPN naudojimą. Šalies aukščiausiasis teismas praeityje įsakė didžiausiems interneto paslaugų teikėjams blokuoti tam tikras failų mainų priemones, tokias kaip „The Pirate Bay“, tačiau tinklo neutralumas tebėra Nyderlandų tikslas.

Rumunija

Rumunijos vėliavaRumunija turi niekada nebuvo apribotas VPN paslaugų naudojimas. Jos piliečiai turi visišką prieigą prie atviro interneto, retais atvejais tikimasi, kad vyriausybės išfiltruotos lošimų svetainės.

Čekijos Respublika

Čekijos vėliavaManoma, kad Čekijos gyventojai turi visiška laisvė kai reikia naršyti internete, įskaitant VPN prieglobos naudojimą kituose regionuose. Atskiri IPT Čekijos Respublikoje gali apsvarstyti galimybę filtruoti konkrečias svetaines, jei jų klientai pateikia skundus.

  Kaip žiūrėti HBO Australijoje

Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtinių Arabų Emyratų vėliavaJAE yra priimti specialūs įstatymai, nustatantys, kaip piliečiai gali naudotis VPN paslaugomis. Nors VPN nėra visiškai užblokuoti, už bet kokią veiklą, atliktą per VPN, kuri yra pripažinta neteisėta, užtraukia baudą kalėjimo laiką ir didelę baudą.

Danija

Danijos vėliavaDanijos vyriausybė turi niekada nebandė blokuoti VPN jungčių kilusi iš jos sienų. Kai kalbama apie interneto filtravimą, galioja tam tikri domenų vardų sistemos (DNS) apribojimai, daugiausia apie narkotikų svetaines ir failų mainų įrankius..

Taivanas

Taivano vėliavaTaivanas siūlo savo piliečiams visišką prieigą prie necenzūrinis internetas, įskaitant galimybę naudoti VPN IP adresams maskuoti. IPT Taivane neprižiūri klientų srauto ir neužkerta kelio dalintis failais.

Latvijoje

Latvijos vėliavaLatvijos konstitucija apima spaudos ir žodžio laisvės teises. Kaip rezultatas, interneto apribojimai yra minimalūs Latvijoje ir VPT gali būti laisvai naudojami. Vyriausybė nežiūri, kaip jų piliečiai naudojasi el. Pašto duomenimis internete.

Belgija

Belgijos vėliavaBelgijos vyriausybė dar nėra apribota VPN klientų naudojimo. Tačiau šalis turi tam tikrus įstatymus, kurie reikalauja IPT išfiltruoti laikomą žiniatinklio turinį amoralus ar neteisėtas. Tai apėmė lošimų svetaines ir failų mainų programas.

Kanada

Kanados vėliavaNors buvo spėliojama, ar didžiausi IPT Kanadoje gali stengtis apriboti VPN naudojimą, iki šiol to nebuvo padaryta. Vyriausybė turi organizaciją, kuri siekia pažymėti nelegalias svetaines, tačiau Kanados pilietis neturi šio filtravimo visišką prieigą prie interneto.

Tailandas

Tailando vėliavaTailande VPN paslaugos teikiamos be jokių apribojimų. Tačiau šalis laikoma labai ribojanti cenzūros politika, kuris pastaraisiais metais padidėjo. Didelė dalis Tailande vykstančių filtravimų yra susijusi su politika. Vyriausybė gali užblokuoti bet kokią svetainę, kuri laikoma įžeidžiančia ar nemiegančia karaliaus.

Airija

Airijos vėliavaAirijos piliečiams neturėtų kilti problemų naudojant VPN klientą norint prisijungti prie saugių tinklų ir užmaskuoti jų IP adresą. Šalis turi minimalūs naršymo internete apribojimai, išskyrus keletą failų bendro naudojimo svetainių, kurias šiuo metu blokuoja vyriausybė.

Baltarusija

Baltarusijos vėliavaAnksčiau Baltarusijos šalis buvo pažymėta kaip interneto priešas ir jos vyriausybė ėmėsi priemonių apriboti VPN naudojimą savo piliečiams. Vyriausybė turi pirminį IPT ir griežtai kontroliuoja, kaip galima naudoti internetą. Neseniai Baltarusijos valdžios institucijos VPN svetaines kartu su klientais kankino. Piliečiai gali būti baudžiami už naudojimąsi VPN klientais arba už bandymą patekti į tam tikras užsienio svetaines.

Irakas

Irako vėliavaIrake VPT teikėjai paprastai yra uždrausti. Tai reiškia, kad bet kokį bandymą patekti į VPN teikėjo pagrindinį puslapį arba bet kokį bandymą užmegzti VPN kliento ryšį nutrauks IPT. Jei galite rasti VPN paslaugą, kuri apeina apribojimus, atminkite, kad jūsų veikla bus stebima ir galėsite būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už naudojimąsi VPN.

  Kaip atblokuoti „YouTube“ vaizdo įrašus

Iranas

Irano vėliavaIrano vyriausybė turi griežtus įstatymus, susijusius su VPN naudojimu. Jie nėra techniškai nelegalūs, tačiau piliečiai yra leidžiama prisijungti tik prie VPN paslaugų, kurias anksčiau patvirtino vyriausybė. Daugeliu atvejų tai paneigia VPN tikslą, nes vyriausybės patvirtintos parinktys greičiausiai užblokuos tą patį turinį kaip ir įprasti IPT..

Iranas buvo pažymėtas kaip interneto priešas, daugiausia dėl jų filtravimo įstatymų, kurie užblokuos tam tikrą visų piliečių politinį ir religinį turinį. Irane taip pat užblokuota daugybė socialinių tinklų.

Kinija

Kinijos vėliavaKinija yra žinomas dėl to, kad riboja savo piliečių naudojimąsi internetu. Ugniasienė, kurią įdiegė vyriausybė, blokuoja daugelį populiariausių svetainių, esančių JAV. Kai kalbama apie VPT, Kinija dažnai blokuoja pagrindinį VPT teikėjų pagrindinį puslapį. Dėl to piliečiams bus sunku atsisiųsti susijusį VPN klientą, nors jis gali visiškai neužblokuoti siunčiamų ryšių.

Iš Kinijos „iOS“ ir „Android“ programų parduotuvių buvo priverstinai pašalintos kelios VPN programos. Kinijos vyriausybė taip pat blokuoja daugybę svetainių, susijusių su ginčyta politine veikla ar istoriniais įvykiais.

Šiaurės Korėja

Šiaurės Korėjos vėliavaIr nenuostabu, kad Šiaurės Korėja turi keletą iš šių griežčiausios interneto taisyklės visame pasaulyje. Nelabai žinoma apie tai, kaip tiksliai vykdomi jų įstatymai, tačiau galima drąsiai manyti, kad išoriniai VPN, laikomi kitose šalyse, neleidžiami. Visas Šiaurės Korėjos svetaines tvarko vyriausybė ir nėra galimybės naudotis platesniu žiniatinkliu.

Omanas

Omano vėliavaAnksčiau Omano vyriausybė blokavo daugelį geriausių VPT teikėjų, teikiančių paslaugas kitose šalyse. Vyriausybė filtruoja bet kokį interneto turinį, kuris, jos manymu, yra nemoralus, ir tai apima VPN ir kitus įrankius, skirtus IP adresus padaryti anoniminiais.

Turkija

Turkijos vėliavaTurkijos piliečiai turi ribota prieiga prie žiniatinklio, kadangi vyriausybė ėmėsi priemonių kontroliuodama turinio tipus, leidžiamus per jos filtrą. Daugelis populiariausių VPN paslaugų yra užblokuotos Turkijoje, o gyventojams neleidžiama nukreipti savo interneto srauto per užsienio serverius.

Socialinė žiniasklaida taip pat griežtai reglamentuojama Turkijoje, kai visos platformos yra visiškai uždraustos. Anksčiau piliečiai buvo baudžiami už komentarus socialiniame tinkle.

Rusija

Rusijos vėliavaŠiuo metu vykdoma Rusijos vyriausybės politika VPT srityje blokuoti atskirų paslaugų teikėjų tinklalapius. Faktinis VPN srautas su užmaskuotais IP adresais nėra užblokuotas, todėl Rusijos piliečiams tiesiog reikia rasti būdą, kaip gauti saugų VPN įrankį. Šalis vykdo platų juodąjį sąrašą kitų užblokuotų svetainių, įskaitant bet kokį turinį, kurį vyriausybė laiko neteisėtu.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me