9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Arba

Skambinkite dabar 1800-316-817

Apsaugoti savo namus visą parą ir visą parą lengva naudojant geriausias namų apsaugos kameras. Mes sudarėme geriausių namų apsaugos kamerų, tiek vidaus, tiek lauko, sąrašą, kad galėtumėte rasti tinkamą savo namams stebėti. Ar pasiruošę pažvelgti į savo galimybes? Peržiūrėkite mūsų geriausius vidaus ir lauko apsaugos kameras, kad išsirinktumėte geriausią savo namams.

Contents

Geriausios 2023 m. Namų apsaugos kameros

Geriausios vidaus kameros

 • „ADACS 2MP Indoor“ – Geriausia Australijos vidaus saugumo kamera
 • „Nest Cam Indoor“ – Geriausias „pasidaryk pats“ saugumo variantas
 • „Amcrest ProHD“ – Geriausia autonominė kamera
 • „Amazon Cloud Cam“ („Key Edition“) – Geriausias pristatymo fotoaparatas
 • „Logitech Circle 2“ – Geriausias belaidžio ryšio pasirinkimas

Geriausios lauko kameros

 • ADACS 2MP lauko – Geriausia Australijos lauko apsaugos kamera
 • „Amcrest UltraHD 2K“ – Geriausia autonominė kamera
 • „Nest Cam“ lauke – Geriausias „pasidaryk pats“ saugumo variantas
 • „TP-Link Kasa Cam Outdoor“ – Geriausia „bare-kaulų“ kamera
 • „EZVIZ Full HD 1080p“ lauke – Geriausias pigus variantas

Išsami informacija: 9 populiariausi namų apsaugos fotoaparatai

Vidaus apsaugos kameros

Be to, kad galėsite visą laiką stebėti savo šeimą, galėsite juos saugiai naudoti ir naudodamiesi patalpų apsaugos kameromis. Galite būti didelis brolis!

Vidaus apsaugos kamerų realybė yra tai, kad jos nelaiko įsilaužėlių nuo esamų. Tai yra lauko apsaugos kameroje. Vidaus apsaugos kameros, kurias veikia gerai, užtikrins, kad jūsų šeima būtų apsaugota ne tik nuo įsilaužimų.

Laikytis skirtukų šeimoje gali būti svarbu, ypač su jaunesniais vaikais. Judesio jutiklių kameros gali įspėti jus grįžus iš mokyklos, taip pat pranešti, jei kas nors įėjo anksčiau nei įprasta. Laikyti auklės skirtukus taip pat yra svarbiausia vidaus saugumo kameros užduotis.

Kai jūsų vaikai sensta, įsitikinkite, kad jie neturi svečių, kai jie neturėtų, taip pat gali būti puikus apsaugos kameros naudojimas..

Patalpų apsaugos kameros gali būti naudojamos daug kartų. Aš tikiu, kad jūs jau turite tai omenyje, jei skaitote šį puslapį.

Geriausia Australijos vidaus saugumo kamera

ADACS 2MP
Vidinis

Apsilankykite ADACS saugos skyriuje

Arba

Skambinkite dabar 1800-316-817

Jei nežinote apie ADACS saugumą, tai viena iš patikimiausių Australijos saugumo kompanijų. Australijai priklausanti ir valdoma ADACS išlaikė gerą reputaciją kaip prieinamą namų apsaugos teikėją ir teikia geriausias apsaugos kameras Australijos namų ūkiams..

Nors ADACS sukuria puikias kameras, jos taip pat gali padėti, jei jums reikia apsaugos signalizacijos, jutiklių, intelektualiosios automatikos ar bendro stebėjimo. Puikus dalykas įmonėje yra jos palaikymo ir stebėjimo komanda, prieinama visą parą ir visada norinti su jumis pasikalbėti apie visus iškilusius rūpesčius ar problemas..

Nors visa tai yra gerai ir gerai, mes čia kalbėsime apie geriausią vidinį fotoaparatą Australijos rinkoje. Ši garbė atiteks „ADACS 2MP Indoor“ ir tai, kad ją galima integruoti į geriausią Australijos apsaugos sistemą, yra papildoma premija.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Vaizdo apibrėžimas

2MP kameros pavadinime reiškia 2 megapikselius. Tai leidžia fotoaparatui įrašyti 1080p raiškos vaizdo įrašą. 1080p yra tikroji raiška, leidžianti tiesiogiai transliuoti ir atkurti vaizdo įrašą 30 kadrų per sekundę greičiu. Tai įmanoma bet kurioje pasaulio vietoje iš telefono ar kompiuterio.

Įrašai

Pagrindinė priežastis, kodėl mes mėgstame ADACS kamerą, yra jų įrašymo funkcijų funkcionalumas ir universalumas. Kaip ir kiti fotoaparatai, jūs galite nepaprastai kokybiškai atkurti visus savo įrašus, tačiau tai tik ledkalnio viršūnė.

ADACS naudoja įvykių įrašus, kurie automatiškai ir saugiai saugomi debesyje. Galite gauti pranešimus, jei kas nors suaktyvina šiuos įvykius, kad galėtumėte stebėti savo namų stebėjimą.

Taip pat galite suaktyvinti įrašus naudodami pasirinktinius receptus. Šie receptai yra sukurti ADACS programoje ir gali nustatyti kameras, kad jos įrašytų konkrečias vietas jūsų namuose tam tikru metu.

Programos kalendorių patikrinti labai lengva naudojant senus įrašus. Be to, bet kuriuo metu galite atsisiųsti šiuos įrašus.

Lengvas sąranka

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Nustatyti savo fotoaparatą yra labai lengva, nes jame veikia „wifi“, jame yra įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis. Kai jį nustatysite, naudodami dvipusį garso įrašą per programą galėsite kalbėtis su savo vaikais ir įsitikinti, kad jis veikia.

Mūsų nuomonė

„ADACS 2MP Indoor“ yra geriausia vidaus saugumo kamera, kurią galima rasti Australijoje dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai aukštos kokybės kamera, kuri puikiai tinka visoms vartotojui rūpimoms kategorijoms.

Kaip jau minėjome anksčiau, iš dalies priežastis yra funkcionalumas ir tai, kaip lengva valdyti įrašus. Kita pagrindinė priežastis, be fotoaparato

Trečioji priežastis yra ta, kad visos ADACS kameros turi galimybę būti integruotos į platesnę ADACS sistemą – tai geriausia apsaugos sistema Australijoje..

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

SPECIFIKACIJOS
 • Matmenys: 108x102x127mm
 • Formatas: H.264 MJPEG
 • Rezoliucija: 1920 × 1080 @ 30 kadrų per sekundę 1 / 2,7 CMOS
 • Garsas: Mikrofonas, garsiakalbis, 3 mm garso išvestis
 • Jutiklis: 1 / 2,7 CMOS
 • Objektyvas: 4,2mm
 • Žiūrėjimo kampas: 60 ° horizontali, 100 ° įstrižainė
 • Bevielis internetas: Taip
 • Pasukimas / pakreipimas: Vertikali 120 °, horizontali 290 °
 • Naktinis matymas: 10 šviesos diodų, 6 m diapazonas

Geriausias „pasidaryk pats“ saugumo variantas

„Nest Cam Indoor“

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „Nest Cam Indoor“

Puikus „Nest“ dalykas yra tai, kad visus jų pagamintus produktus galima užprogramuoti veikti kartu. „Nest“ taip pat priklauso „Google“, kuri taip pat leidžia „Google“ produktus programuoti kartu su „Nest“. Jei ieškote išmaniųjų namų „pasidaryk pats“, tuomet „Nest Cam Indoor“ yra pasirinkimas.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Be programuojamumo, aukščiausia yra faktinė gaminio techninė įranga ir funkcijos. Naudodamiesi naktiniu matymu, telefono perspėjimais, superžvalga ir pokalbiais + klausykitės, nepraleisite jokių geriausių funkcijų. „Nest Cam Indoor“ taip pat yra turbūt lengviausiai naudojama kamera.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Kampas

„Nest Cam“ patalpų apžvalgos kampas yra 130 ° įstrižainės, kad būtų galima apimti visą kambarį. Nereikia jaudintis užfiksuojant kampinę kėdę ir sofą prie sienos, nes abi žiūrėjimo kampas jas lengvai uždengia.

Jutikliai

⅓ ”3 megapikselių jutiklis leidžia jūsų fotoaparatui judėti, kad pradėtumėte įrašymą. Programa kaskart įrašys trumpą klipą ir atsiųs jums įspėjimą, kad vėliau galėtumėte peržiūrėti filmuotą medžiagą. Jūs visada žinosite, kas suaktyvino judesio ar garso jutiklius.

Mūsų nuomonė

„Nest Cam Indoor“ yra antras geriausias galimas patalpų fotoaparatas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų šeimą. Kamera yra viena iš geriausių patalpų apsaugos kamerų rinkoje, kurią lengva nustatyti ir naudoti. Fotoaparato plačiakampį objektyvą ir krištolo skaidrumo 1080p skiriamąją gebą įveikia tik įspūdingas naktinis matymas

SPECIFIKACIJOS
 • Matmenys: 2,8 col. X 4,5 col.
 • Galia: Kintamosios srovės adapteris
 • Kalbos: Anglų. Prancūzų, olandų, ispanų
 • Įvestis: 100–240 V kintama 0,2 A
 • DC išėjimas: 5VDC 2.0A
 • Kameros įvestis: 5 VDC 1.0A
 • Belaidis ryšys: 802,11 a / b / g / n (2,4 GHz / 5 GHz)
 • „WiFi“ šifravimas: Palaikomi WEP, WPA, WPA2
 • Darbinė temperatūra: 0–40 ° C (32–104 ° F)
 • Garsas & Žibintai: Garsiakalbis ir RGB šviesos diodas
 • Vaizdo įrašas: Iki 1080p
 • Naktinis matymas: 8 didelės galios infraraudonųjų spindulių šviesos diodai

Geriausia autonominė kamera

„Amcrest ProHD“

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „Amcrest ProHD“

„Amcrest“ savo lauko kameromis pagamino vardą saugumo kamerų pasaulyje. Tuos, į kuriuos pateksime lauko kamerų skyriuje.

„Amcrest ProHD“ yra patalpų kamera, kurią „Amcrest“ pateikė rinkai. Nors funkcionalumas ir funkcijos nėra tokie išsamūs kaip ADACS parinktys ar „Nest“ rinkinys, „Amcrest“ tikriausiai turi geriausią fotoaparatą, jei jūs tik ieškote atskiro produkto. Jei ketinate nusipirkti „Amcrest“ lauko fotoaparatą, galite naudoti ir jo vidinį fotoaparatą.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

„Amcrest“ sistema pasižymi puikiomis savybėmis, kurių ieško dauguma namų savininkų. Geriausius pasirinkimus sunku atskirti, nes dauguma jų pasižymi nepaprasta verte.
9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Kampas

„Amcrest ProHD“ yra 90 ° įstrižainės žiūrėjimo kampas. Tai yra pagrindinė priežastis, be keleto patogumo naudoti taškų, dėl kurių „Amcrest ProHD“ užima antrąją vietą po „Nest Cam Indoor“. Daugumą kambarių vis tiek bus galima užfiksuoti žiūrint 90 ° kampu, tačiau kartais malonu net nereikia jaudintis dėl to nustatant fotoaparatą..

Jutikliai

„Amcrest“ gaminių vaizdo jutiklis yra „Sony“ pagamintas 1 / 2,7 colio 2 megapikselių progresinio nuskaitymo CMOS jutiklis, „Amcrest ProHD“ kamera gali transliuoti 1080p vaizdo kokybę. Būtų puiku, jei vaizdo įrašas galėtų transliuoti 60 kadrų per sekundę greičiu, bet 30 kadrų per sekundę nėra per daug skurdus. Kokybė vis dar yra gana įspūdinga 1920x1080p raiška.

Mūsų nuomonė

Mes mėgstame „Amcrest“ produktus „Privacy Canada“ ir mes galime būti šališki dėl to, kiek mes visi pasitikime jų lauko kamera. Tiesa yra tai, kad „Amcrest ProHD“ yra beveik toks pat geras kaip „Nest“ vidaus fotoaparatas, ir buvo sunku pasirinkti, kam skirti antrą vietą. Aš galbūt norėjau iš pradžių jį įrašyti kaip antrą numerį, bet iš naujo išbandęs ir įvertinęs turimas funkcijas, „Nest“ vidaus kamerų kamera pasirodys kaip antrasis pasirinkimas, o ADACS pirmauja pakuotėje.

  Kas yra AES šifravimas? Kaip tai veikia
SPECIFIKACIJOS
 • Veiksmingi taškai: 1080 P (1920 × 1080)
 • Nuskaitymo sistema: Progresyvus
 • Skaitmeninis artinimas: 16x
 • Triukšmo mažinimas: 2D
 • Privatumo maskavimas: Iki 4 sričių
 • Objektyvo tipas: Fiksuotas objektyvas
 • Vaizdo įrašų glaudinimas: H.264H / H.264B / H.264
 • Garso glaudinimas: G.711MU, G711A, AAC
 • Bevielis internetas: (802,11b / g)
 • Srautinio perdavimo metodas: „Unicast“ / „Multicast“
 • Suderinamumas: ONVIF, CGI
 • Maks. Vartotojo prieiga: 20 vartotojų
 • Krašto saugojimas: NAS, vietinis kompiuteris, „MicroSD“ kortelė (128G)

Geriausias pristatymo fotoaparatas

„Amazon Cloud Cam“ (pagrindinė versija)

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „Amazon Cloud Cam“ („Key Edition“)

„Amazon Cloud Cam“ nėra panašus į kitas apsaugos kameras. Produkto puslapyje nerasite išsamių techninių specifikacijų ir jis negalės pasigirti aukščiausios kokybės vaizdu. Ši kamera buvo skirta „Amazon Prime“ klientams, kad būtų galima stebėti „Amazon Key“ pristatymus.

Naudodami „Amazon Key“, pristatytojai gali patekti į jūsų namus, kad jie galėtų palikti jūsų pakuotę viduje. Tai suprantama padarė žmones neramiais, todėl „Amazon“ išleido apsaugos kamerą.

„Amazon Cloud Cam“

Ši kamera skirta ne tik „Amazon Key“, ji taip pat veikia kaip fantastiška patalpų kamera, kurią galima naudoti kitais saugumo tikslais.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Mūsų nuomonė

Jei ieškote pigesnės patalpų kameros tik tam, kad galėtumėte stebėti pristatymo vaikino ir šeimos narius, „Amazon Cloud Cam“ yra geras pasirinkimas. Kameroje nėra per daug pažangių funkcijų, tačiau ja naudotis yra nepaprastai lengva ir darbas bus atliktas. Jūs netgi galite kalbėtis su savo pristatymo vaikinu ir gauti pranešimus, kai aptinkamas judesys

SPECIFIKACIJOS
 • Matmenys: 1,7 col. X 2,8 col. X 4,1 col.
 • Spalva: Balta
 • Galia: 10 pėdų USB
 • Belaidis: „Wi-Fi“ galimybė
 • Garsas: Dvipusis
 • Vaizdo įrašų saugykla: Debesų saugykla
 • Saugojimo trukmė: 24 val. Pagal numatytuosius nustatymus
 • Šviesos diodas: Žalias
 • Kokybė: 1080p

Geriausias belaidžio ryšio pasirinkimas

„Logitech Circle 2“

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „Logitech Circle 2“

„Logitech Circle 2“, jei tai smagus fotoaparatas, nes jis gali būti naudojamas viduje ar išorėje ir gali būti naudojamas neprisijungus. Teisingai, jūs galite tiesiog įkrauti šį blogą berniuką ir pastatyti jį ten, kur norite dieną ar dvi. Jei įtariama, kad kaimynas vaikas ką nors pavogė, tiesiog priklijuokite jį savo garaže. Jei įtariama, kad jūsų vaikas ką nors pavogė, tiesiog įmeskite jį į savo kambarį – galimybės yra begalinės!

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

„Circle 2“ yra užpildyta ypač lengvai naudojamomis funkcijomis ir gali būti valdoma pasukant. Mums patinka ši kamera, tačiau ji turi keletą trūkumų, tokių kaip pritaikymo trūkumas po sąrankos ir vėluojantys įrašai, kurie retkarčiais vyksta.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

SPECIFIKACIJOS
 • Belaidis protokolas: 802,11 a / b / g / n
 • „WiFi“ dažnis: 2,4 GHz arba 5,0 GHz
 • Kadrų dažnis (maks.): 1080p HD raiška 30 kadrų per sekundę, H.264
 • Objektyvo ir jutiklio tipas: Stiklas
 • Fokusavimo tipas: 180 laipsnių išplėstinis FOV stiklinis objektyvas
 • Garsiakalbio tipas: Integruotas monofoninis garsiakalbis
 • Apsaugos protokolas: Momentinis duomenų šifravimas naudojant SSL
 • Atsparumas oro sąlygoms: IPX65
 • Naktinis matymas: Automatinis iki 15 pėdų
 • Kameros pasukimas: 360 laipsnių
 • Baterijos Tipas: Ličio jonų akumuliatorius

Lauko apsaugos kameros

Tie dangūs vaikai nuolat eina ant jūsų vejos! Norite sužinoti, kada jie yra, kad galėtumėte nustumti ant jų grėblį ir sušukti: „Dang vaikai! Nukelk mano veją! “

Viena iš geriausių gyvenimo jūsų namuose pramogų yra vaikų klyksmas, tiesa? Gal ne – bet jūs turite teisę jį saugoti.

Vienas geriausių būdų apsaugoti savo namą yra įdiegti fotoaparatą. Vien tik lauko kameros buvimas apsaugo nuo kenksmingų grėsmių. Mes rankomis atrinkome keturias tinkamas lauko apsaugos kameras, kurias galėtume pasirinkti iš mūsų, Aussies.

Geriausia Australijos lauko apsaugos kamera

ADACS 2MP
Lauke

Apsilankykite ADACS saugos skyriuje

Arba

Skambinkite dabar 1800-316-817

Atlikdami savo tyrimą nustatėme, kad patalpų kameros yra tarsi lauko kameros pagal kamerų, kurias mes tikrai mėgstame, skaičių. Tai gali sukelti įvairūs išoriniai veiksniai, tačiau pagrindinis dalykas, kurį norime išsiaiškinti, yra tas, kad australams yra prieinama daugybė puikių lauko kamerų..

Trijų geriausių lauko kamerų reitingas buvo juokingai sunkus. Visi trys siūlo ypač panašią kokybę su savybėmis, kurios konkuruoja tarpusavyje. Kraštas atiteko „ADACS 2MP Outdoor“.

„2MP Outdoor“ yra panašus į savo brolio fotoaparatą, „2MP Indoor“ ir siūlo visas tas pačias įrašymo ir programos funkcijas. Tai yra priežastis, dėl kurios šią kamerą priskyrėme prie svarbiausios vietos – ji puikiai tinka ADACS saugos priemonių repertuarui..

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Pakreipimo / pakreipimo valdymas

Užfiksuoti visą kiemą gali būti sunku, atsižvelgiant į tai, kiek žemės jūs sėdite. „ADACS 2MP Outdoor“ leidžia lengvai perkelti kameros vaizdą tiesioginių srautų metu. Tai taip pat leidžia judėti vaizdo įrašo atkūrimo metu, kad būtų galima sureguliuoti fotoaparato regėjimo lauką.

Vietinis įrašymas

Visos ADACS kameros saugo įrašus debesyje. Keletas jų modelių, pavyzdžiui, 2MP Outdoor, palaiko vietinį įrašymą. Ši kamera turi 64 GB „MicroSDTM“ kortelę, leidžiančią išsaugoti 7 dienas nepertraukiamo įrašymo.

Naktinis matymas

Naktinis 2MP lauko matymas kokybės atžvilgiu yra neabejotinai aukščiausio lygio. Naktiniame matyme yra 22 šviesos diodai ir jis gali užfiksuoti 20 metrų nuotolį.

Mūsų nuomonė

Apskritai mes stengiamės nerekomenduoti kelių tos pačios įmonės produktų skirtingose ​​kategorijose. Reikalas tas, kad ADACS saugos produktus australams gamina australai. Jie siūlo visą paslaugų komplektą, todėl nereikia nieko daryti, jei ieškote aukštos kokybės saugos įrangos.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

SPECIFIKACIJOS
 • Matmenys: 215x130x237mm
 • Formatas: H.264 MJPEG
 • Rezoliucija: 1920 × 1080 @ 30 kadrų per sekundę 1 / 2,7 CMOS
 • Jutiklis: 1 / 2,7 CMOS
 • Objektyvas: 6mm
 • Žiūrėjimo kampas: 65 ° horizontaliai, 75 ° įstrižai
 • Bevielis internetas: Taip
 • Atminties kortelė: 64 GB 10 klasės „MicroSDTM“
 • Pasukimas / pakreipimas: Taip
 • Naktinis matymas: 22 šviesos diodai, 20 m diapazonas

Geriausia autonominė kamera

„Amcrest UltraHD 2K“

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „Amcrest UltraHD 2K“

Ar norite „Ferrari“ ar „Lamborghini“, bet negalite jų sau leisti? Tas pats … bet aš galiu sau leisti „Ferrari“ lauko apsaugos kameras. Tikiuosi, kad jūs taip pat galite!

„Amcrest UltraHD 2K“ yra viena geriausių apsaugos kamerų šiandien. Galbūt esate susipažinęs su patalpų kamera, į kurią patenka mūsų geriausių patalpų apsaugos kamerų sąraše Nr. 3.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Kalbant apie lauko apsaugos kameras, „Amcrest“ yra beveik mūsų vietoje. Tai daroma pasiūlant kiekvieną lauko fotoaparato funkciją, kurios jūs galite norėti, o atrodyti bauginančiai ir užtikrinti nuostabią vaizdo kokybę.

„Amcrest UltraHD 2k“

Kampas

„Amcrest 2K 3MP“ yra 100 ° įstrižainės žiūrėjimo kampas, kuris nėra pats plačiausias rėmas, tačiau turėtų užfiksuoti prieangį ir didžiąją dalį priekinio kiemo, užpakalinio ir šoninio kiemo..

Jutikliai

„Amcrest“ lauko kameros jutikliai iš tikrųjų atitinka „Nest“ kameras. ⅓ ”3 megapikselių jutiklis leidžia jūsų fotoaparatui judėti, kad pradėtumėte įrašymą. Programa kaskart įrašys trumpą klipą ir atsiųs jums įspėjimą, kad vėliau galėtumėte peržiūrėti filmuotą medžiagą.

Mūsų nuomonė

Aš manau, kad apsaugos kameros turėtų gąsdinti įsilaužimus. „Amcrest 2K 3MP“ kulkos dizainas būtent tai ir daro. Į tai baisu žiūrėti. Su nuostabia vaizdo kokybe „Amcrest“ kamera gerokai lenkia kitas šiame sąraše esančias kameras. Funkcionalumas ir patogumas naudoti beveik prilygsta „Nest Cam Outdoor“ fotoaparatui, tačiau dėl vaizdo kokybės ši kamera yra antroje vietoje..

SPECIFIKACIJOS
 • Progresyvus nuskaitymas: CMOS
 • Veiksmingi taškai: 2304 (P) x 1296 (V)
 • Ilgis: 98 pėdų
 • Mastelis: 16x
 • Triukšmo mažinimas: 3D
 • Privatumo maskavimas: Iki 4 sričių
 • Vaizdo įrašų glaudinimas
 • Bevielis internetas (802,11b / g)
 • Maks. Vartotojo prieiga: 20 vartotojų
 • Krašto saugojimas: NAS, FTP, vietinis kompiuteris, „MicroSD“ kortelė (128 GB)

Geriausias „pasidaryk pats“ saugumo variantas

„Nest Cam“ lauke

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „Nest Cam“ lauke

„Nest Cam Outdoor“ gali atrodyti jums pažįstamas. Taip yra todėl, kad „Nest Cam Indoor“ buvo antras pagal svarbą mūsų vidaus saugumo kamerų pasirinkimas.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Vieną dalyką, kurį reikia aiškiai pasakyti, jei planuojate naudoti „Nest Cam Indoor“, turėtumėte naudoti „Nest Cam Outdoor“. Tai leis jums sujungti viską ir naudoti tą pačią programą, kad galėtumėte valdyti abu.

  10 geriausių namų apsaugos sistemų 2023 m

„Nest Cam Outdoor“ nėra siužetas, turintis didžiulį žiūrėjimo kampą, nuostabias savybes, atsparias oro sąlygoms, „pasidaryk pats“ įrengimą ir pokalbius + klausykis. Tai beveik ne tik oro nepraleidžianti apsaugos kamera.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Kampas

„Nest Cam Outdoor“ yra 130 ° įstrižainės žiūrėjimo kampas, kad būtų galima apimti visą kiemą ar prieangį. Nereikia jaudintis užfiksuojant automobilį ir šoninį medį.

Jutikliai

⅓ ”3 megapikselių jutiklis leidžia jūsų fotoaparatui judėti, kad pradėtumėte įrašymą. Programa kaskart įrašys trumpą klipą ir atsiųs jums įspėjimą, kad vėliau galėtumėte peržiūrėti filmuotą medžiagą. Jūs visada žinosite, kas suaktyvino judesio ar garso jutiklius.

Mūsų nuomonė

„Nest Cam Outdoor“ yra trečia geriausia turima lauko kamera, leidžianti apsaugoti jus ir jūsų šeimą. Reikėtų nepamiršti, kad „Nest“ produktai puikiai veikia kartu. Jei ieškote visiškai „pasidaryk pats“ išmaniųjų namų, „Nest“ fotoaparatai yra bene geriausias pasirinkimas.

Fotoaparatą lengva nustatyti ir naudoti, o plačiakampį objektyvą ir krištolo skaidrumo 1080p skiriamąją gebą įveikia tik įspūdingas naktinis matymas.

SPECIFIKACIJOS
 • Matmenys: 2,8 in H • 2,8 – W
 • Galia: Kintamosios srovės adapteris
 • Kameros įvestis: 5 V DC 1.0A
 • Saugumas: 128 bitų AES su TLS / SSL
 • Belaidis: 802,11 a / b / g / n (2,4 GHz / 5 GHz)
 • „Wi-Fi“ šifravimas: Palaikomas WEP, WPA, WPA2 šifravimas
 • Atsparumas orui: IP65 įvertinimas
 • Garsas: Garsiakalbis • mikrofonas
 • Kamera: ⅓ ”3 megapikselių jutiklis
 • Matymo laukas: 130 ° įstrižainė
 • Naktinis matymas: 8 didelės galios infraraudonųjų spindulių šviesos diodai
 • Žibintai: RGB šviesos diodas

Geriausia „bare-kaulų“ kamera

„TP-Link Kasa Cam“ lauke

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „TP-Link Kasa Cam Outdoor“

„TP-Link“ yra žinoma dėl to, kad kuria produktus su puikiomis savybėmis, kurios paprastai veikia šiek tiek kitaip nei konkurentai už didelę kainą. Panašu, kad įmonė nepaiso konkurencijos ir tiesiog daro savo veiksmus. Mes visi už tai.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

„KC200 Kasa Cam Outdoor“ neturi visų varpų ir švilpukų, kuriuos turi kiti šiame sąraše esantys fotoaparatai, tačiau jis turi gerą jų dalį ir nepaprastai gerai atlieka pagrindus..

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Kampas

„Kasa Cam Outdoor“ yra toks pat žiūrėjimo kampas kaip „Nest Cam Outdoor“, įstrižainė yra 130 °, kad būtų galima apimti visą kiemą ar prieangį. Nereikia jaudintis užfiksuojant visą kiemą.

Mūsų nuomonė

„Kasa Cam Outdoor“ nėra pati moderniausia lauko apsaugos kamera, tačiau ji yra tinkama kaina ir siūlo viską, ko reikia, naudojant lauko apsaugos kamerą..

Jis netgi turi funkcijų, kurių kiti neturi, pavyzdžiui, sirena, skirta atbaidyti žmones. Laikykitės šios savybės nuo tėčių, kurie mėgsta gąsdinti savo vaikus.

SPECIFIKACIJOS
 • Įvesties trigeris: Judesio aptikimas, garso aptikimas, kamera
 • Išėjimo pranešimas: Pranešimas, momentinė nuotrauka, klipai
 • Vaizdo įrašo mastelis: 2X – 360p, 6X – 720p, 8X – 1080p
 • Gaminio matmenys (P x D x P): 2,91 x 2,90 x 3,40 colio.
 • Rezoliucija: 1920 x1080
 • Naktinis matymas: iki 30 pėdų
 • Atsparumas oro sąlygoms: IP65
 • Garso ryšys: 2 krypčių garsas
 • Mikrofonas: Skleidžia garsus aiškiai iki 20 pėdų atstumu
 • Sirenos garsas: 80dB viename metre
 • Saugumas: 128 bitų AES šifravimas naudojant SSL / TLS

Geriausias pigus fotoaparatas

„EZVIZ Full HD Outdoor“

Įvertinimas: ★★★★★

Pirkite „EZVIZ Full HD Outdoor“

„EZVIZ Outdoor“ netrukus nenugalės jokių apdovanojimų, tačiau yra fantastiškai pigu aprūpinti fotoaparatus visu savo lauke. Galite paimti keturis „Amazon“ už 200 USD ir pasijusti tvirtovėje.

Dienos pabaigoje jums reikia fotoaparato, kad būtų galima užfiksuoti, kas vyksta aplink jūsų namą, bijojant įsilaužėlių. „EZVIZ Full HD 1080p Outdoor“ tai daro ir net pasižymi keliomis madingomis savybėmis.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Mūsų nuomonė

Neišmesite niekam nuostabios vaizdo kokybės iš šių fotoaparatų. Tai nereiškia, kad vaizdo kokybė yra siaubinga, ji vis tiek gali filmuoti 1080p, tiesiog kadrų dažnis yra gana lėtas. Tai yra fotoaparatas, kurį norite nusipirkti, jei norite stebėti, kas vyksta aplink jūsų namą, neišdaužant banko.

SPECIFIKACIJOS
 • Vaizdo jutiklis: 1/3 ″ progresinis nuskaitymo CMOS
 • Veiksmingi taškai: 1930 (H) x 1088 (V)
 • Žiūrėjimo kampas: 91,3 ° (horizontaliai), 49 ° (vertikaliai), 107,5 ° (įstrižai)
 • Kampo reguliavimas: 360 °
 • Vaizdo įrašo kadrų dažnis: 1080p @ 30 kadrų per sekundę
 • Darbinė temperatūra: -Nuo 40 ° F iki 140 ° F
 • Orai atsparūs orų įvertinimai: IP66
 • Naktinis matymas aplinkos šviesoje: iki 65 pėdų visiškoje tamsoje
 • Matmenys: 2,75 × 6,46 colio.

Ko reikėtų iš namų apsaugos kameros

Žinoma, kiekviena apsaugos kamera yra skirtinga, tačiau jie turi keletą bendrų bruožų. Priklausomai nuo to, ką laikote svarbiu ir kaip jūsų namas pastatytas, viena savybė galėtų būti daug svarbesnė už kitą. Daugelis fotoaparatų turi bent vieną funkciją, kuri jas daro ypatingas. Tai yra funkcijos, kurių reikia ieškoti renkantis.

Matymo laukas

Tai reiškia, kokį platų kampą fotoaparatas gali pasiekti nejudėdamas. Paprastai jūs galėsite nustatyti fotoaparato matymo lauką, susipažinę su jo techninėmis specifikacijomis. Ten pamatysite skaitinį laipsnio „FOV (regėjimo laukas)“ laipsnį. Kuo platesnis vaizdas, tuo geriau būsite.

Kai kuriems nustatymams reikia platesnio FOV nei kitiems. Jei ieškote tik vienos kameros, kad galėtumėte stebėti visą savo kiemelį, būtų naudinga kuo platesnė FOV galimybė. Jei bandai rasti fotoaparatą, kuris stebi tik tavo priekines duris, didelis FOV nėra būtinas.

Judesio aptikimas

Judesio detektoriai yra svarbūs, nes jie nurodo fotoaparatui įrašyti veiklą, kai tik aptinkamas judesys. Tai taip pat siunčia jums pranešimą, kai kažkas atsitinka jūsų kameros vaizde. Tai yra naudinga vidaus kameroms, nes jūs galėsite pasakyti, ar jūsų vaikai patenka į vietą, kurioje jie neturėtų būti.

Kiti judesio aptikimo tikslai yra šie atvejai, kai kažkas įeina į jūsų namus, kai to nesitikėjote, ar net norėdami įsitikinti, kad jūsų vaikai grįžo namo iš mokyklos..

Puikus faktas, susijęs su judesio aptikimu, neturite valandų vaizdo įrašų rūšiuoti, jei norite peržiūrėti filmuotą medžiagą. Vieninteliai jūsų fotoaparato kadrai bus, jei kas nors pateks į kadrą.

Garsas

Natūralu, kad namų apsaugos kamera nebūtinai turi turėti galimybę užfiksuoti garsą, tačiau ji yra vertingas įrankis, jei norite išgirsti, kas vyksta jūsų namuose. „Auklės kumštelio“ dvipusio balso funkcija gali būti naudingas šaltinis. Tarp geriausių dvipusio garso kamerų „Netgear Arlo Pro 2“ yra viena geriausių. Jis yra įkraunamas, be laidų, gali pasigirti 1080 p HD ir veikia kartu su „Amazon Alexa“. Tai netgi suteikia galimybę fotografuoti.

Garsas yra svarbus, nes fotoaparatai ne visada gali viską pasiimti. Kitoje patalpoje esančią auklę gali tekti nepamiršti. Auksinis triukšmas salėje gali pasakyti, kad jūsų vaikas sulaužė vazą, o ne jūsų katė.

„Wi-Fi“ galimybė

Norite fotoaparato, kurį būtų galima prijungti prie jūsų namų tinklo, nes jis neleidžia įsibrovėliui išpjauti jūsų vaizdo įrašo srauto, perpjaunant išorinį laidą. Prisijungę prie „Wi-Fi“, savo kanalą galite peržiūrėti nuotoliniu būdu.

2023 m. Nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte fotoaparato su „wi-fi“ galimybe. Jei norite stebėti savo namus, turite turėti galimybę nuotoliniu būdu pasiekti kanalą.

Laidinės ir belaidžio ryšio kameros

Didžioji dauguma šiuolaikinių apsaugos kamerų naudoja belaidę technologiją. Tai idealiai tinka klientams, kurie nenori laidų vedžioti iš savo įrenginio į savo namų centrinę stotį, norėdami tik pasiekti vaizdo įrašą. Naudodamiesi bevielėmis namų apsaugos kameromis, paprastai galite peržiūrėti savo filmuotą medžiagą asmeniniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone naudodami apsaugos kameros programą.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Belaidė technologija pašalina savavališkas profesionalaus įrengimo ir nereikalingo skylių gręžimo jūsų namo sienose išlaidas. Nors daugelis didelių korporacijų naudoja laidines sistemas, pavyzdžiui, kai kurias iš čia esančių vaizdo stebėjimo kamerų, dauguma namų savininkų gali sėkmingai apsaugoti savo namus naudodamiesi belaidžiais fotoaparatais, kurie jungiasi prie jūsų „Wi-Fi“ tinklo.

Kiekvienam yra privalumų ir trūkumų. Pavyzdžiui, laidinė sistema neleidžia trikdyti signalo iš netoliese esančių belaidžių įrenginių, tuo tarpu belaidė sistema tai daro. Tai reiškia, kad naudodamiesi belaidžiu ryšiu esate labiau pažeidžiami įsilaužėlių.

Čia yra išsamus kiekvieno privalumų ir trūkumų sąrašas.

Laidinės apsaugos kameros trūkumai

 • Greitas ir lengvas montavimas
 • Nereikia gręžti ar laidų
 • Lengva judėti ir pertvarkyti
 • Draugiškas vartotojui
 • Siūlo nuotolinę prieigą

Laidinės apsaugos kameros privalumai

 • Sunku uogienes
 • Neįmanoma nulaužti nuotoliniu būdu
 • Tikėtina, kad nutrūkus akumuliatoriaus atsarginei kopijai
 • Geresnis pasirinkimas didesniems namams
  Neribota VPT peržiūra - kodėl tai iš tikrųjų labai ribota

Ryšiai

Kaip minėta aukščiau, daugelis apsaugos kamerų priklauso nuo „Wi-Fi“, tačiau ne visos jos priklauso tik nuo jos. Kai kurie naudoja „Bluetooth“ vietiniam valdymui ir paprastesnei sąrankai per savo išmanųjį telefoną. Kiti turi nepriklausomus namų automatikos tinklo standartus, kad galėtų susisiekti su kitais įrenginiais, tokiais kaip „Z-Wave“.

Greičiausiai galėsite pasiekti vaizdo įrašų teikinius naudodami „iPhone“, „Android“ ar planšetinius kompiuterius. Dauguma šiuolaikinių apsaugos kamerų siūlo programas mobiliesiems. Kai kurie jų yra specialiai sukurti mobiliesiems įrenginiams.

Kas ten?

Atsiranda nauja išmaniųjų namų apsaugos kamerų, tokių kaip „Nest Cam IQ“ ir „Tend Secure Lynx Indoor“, banga, siūlanti veido atpažinimą, kad tiksliai žinotumėte, kas ten yra. Šios kameros gali priartinti žmones, įeinančius į jo matymo lauką, ir siųsti namų savininko perspėjimus, jei jis atpažįsta asmens veidą.

Kodėl tai svarbu? Nes jis taip pat įspėja jus, kai nesugeba atpažinti veido, taigi užtikrins, kad žinosite, jei nepažįstamas asmuo paslydo ne jūsų namuose.

Kuri saugos kamera jums tinka?

Nesvarbu, kur nusileisite prie objekto – ar nuspręsite eiti su belaidžiu fotoaparatu, ar laidine sistema – mano tikslas yra suteikti jums kuo daugiau naudingos informacijos. Tikiuosi, kad šis vadovas padės jums priimti kruopštų, gerai pagrįstą sprendimą renkantis jūsų poreikius atitinkančią apsaugos kamerą.

Visos šiame sąraše esančios namų apsaugos kameros yra tinkamos galimybės apsaugoti jūsų namus. Kiekvienas iš jų suteikia daugybę vertingų savybių.

Mano trys populiariausi rinkiniai yra „Netgear Arlo Pro 2“, „Yi Home Camera 2“ ir „iSmartAlarm iCamera KEEP Pro“, nes jie yra tie, kuriuos aš labiausiai patenkinau. Šiuo metu naudoju „Netgear Arlo Pro 2“ ir niekada neturėjau su tuo problemų.

Man patinka „Arlo Pro 2“, nes jis universalus; jį galite nustatyti kaip vidaus arba lauko kamerą. Aš nusipirkau keturis ir vieną laikau namo priekyje, vieną gale ir vieną fojė, kitą – antro aukšto prieškambaryje..

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 m

Patobulintas PIR (pasyvus infraraudonųjų spindulių) judesio aptikimas, palyginti su senesniu „Netgear“ modeliu, yra labai pastebimas, kaip ir didesnė skiriamoji geba. Nuotrauka, kurią gaunu, yra tiek traški, kiek gali būti.

Tiems, kurie turi biudžetą, starterio komplekte yra dvi kameros ir bazinė stotis, o tai yra gana nuostabu, atsižvelgiant į tai, kad kai kurios kompanijos siūlo tik vieną fotoaparatą už tą pačią kainą (apie 603 AUD)..

Jie netgi turi „Elito“ planą, kuris suteikia jums 60 dienų saugojimo iki 15 kamerų. Tai puikus paketas gyvenantiems dvaro rūmuose, kuriems reikia daug žemės.

„Yi Home Camera 2“ turi daugybę aukščiausios klasės funkcijų, kurios kainuoja nebrangiai, įskaitant dvipusį garsą, intelektualųjį aptikimą ir nuotolinį žiūrėjimą. Tai yra vienas iš populiariausių fotoaparatų rinkoje, nes jis yra kompaktiškas ir vis dėlto kažkaip sugeba susieti HD vaizdo įrašą su įmontuota „Ambarella S2LM“ IP kamera „SoC tech“..

„IsmartAlarm“ KEEP Pro yra mano trečiasis pasirinkimas, nes jis suteikia novatoriško judesio stebėjimo technologiją už nedidelę jų konkurentų kainą..

Į ką reikia atsižvelgti prieš perkant namų apsaugos kamerą

Visada reikia galvoti apie tai, kodėl jiems reikalinga namų apsaugos kamera. Ar jūs ketinate vengti įsilaužimų? Arba jūs perkate, nes norite stebėti savo vaikus? Prieš pradėdami tyrinėti funkcijas ir specifikaciją, skirkite laiko ir nustatykite, kodėl jums reikia apsaugos kameros.

Tai padės jums priimti protingą sprendimą, kai pradėsite apsipirkti.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 mJei nerimaujate dėl įsilaužimų, lauko apsaugos kamera su judesio detektoriais gali būti geriausias pasirinkimas. Jei norite patikrinti čiurnos sąkandį, kol esate išvykęs ir apie tai, vidaus kameros yra būdas.

Atminkite, kad vidaus kameros nebūtinai turi būti tokios tvirtos ar tvirtos kaip lauko kameros, nes jos nebus veikiamos atšiaurios aplinkos. Bet jie turėtų būti nepastebimi.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 mKai kurie žmonės sugeba rasti kamerą, atitinkančią jų namo dekorą. Tai nėra bloga idėja, nes kuo jis paslėptas, tuo mažesnė tikimybė, kad jis pastebės įdėmias akis.

Nesvarbu, prie kokio fotoaparato įsikursite, būtinai išsiaiškinkite, kaip jis maitinamas, ir atsižvelkite į energijos šaltinio artumą. Kai kurios kameros veikia su baterijomis; tokiu atveju tai nekels rūpesčių, tačiau prieš pasirenkant saugos sprendimą norėsite pagalvoti apie visus nenumatytus atvejus..

Atminkite, kad paskutinis dalykas, kurio norite, yra negyvas apsaugos fotoaparatas. Nelabai geras lotas, kuris bus naudingas įsilaužimo atveju.

Pagalvokite, kiek žemės paviršiaus jums reikia padengti. Jei jūsų turtas yra didelis, greičiausiai norėsite įmontuoti kameras keliose vietose namuose.

Nėra jokios priežasties, jūs turėtumėte tiesiog pamatyti, kas vyksta. Jūs taip pat turėtumėte galėti išgirsti, kas vyksta. Daugelyje namų apsaugos kamerų yra garsiniai ir judesio signalai.

Daugelyje jų nėra dvipusio garso, todėl negalėsite su niekuo bendrauti per savo fotoaparatą, bet galėsite išgirsti, kas vyksta. Tai yra geras būdas pasakyti, jei kelios šalys rengia sąmokslą ne jūsų namuose.

Kaip mes visi žinome, daugybė namų invazijų įvyksta negyvą naktį. Taigi jūs norite apsaugos kameros, galinčios suteikti aiškius vaizdus įvairiomis apšvietimo sąlygomis. Įsitikinkite, kad radote tokį, kuriame yra judesio įjungti prožektoriai ir (arba) naktinis matymas.

Vaizdo skiriamoji geba yra dar vienas svarbus faktorius, į kurį reikia atsižvelgti. Vaizdo kokybė labai priklausys nuo skyros. Ieškokite namų apsaugos kameros, iš kurios gaunami aukštos raiškos vaizdai.

9 populiariausių namų apsaugos fotoaparatų 2023 mDaiktų interneto amžiuje jūsų išmanusis telefonas nebūtinai turi būti vienintelis išmanusis dalykas. Kai kurios namų apsaugos kameros gali paversti jūsų namą protingu namu. Kai kurios geriausios apsaugos kameros yra suderinamos su išmaniaisiais namų centrais, tokiais kaip „Amazon Echo“.

Tai suteikia apsaugą nuo įsilaužimų, nes jūs galite viską valdyti nuotoliniu būdu, nesvarbu, ar tai užrakina jūsų duris, įjungia šviesas ar išjungia sireną, kad atbaidytų. Namų automatizavimas yra namų saugumo ateitis ir yra po ranka.

Kitas svarbus aspektas turėtų būti pralaidumas. Šiuolaikinės kameros, kurios siunčia perspėjimus į jūsų telefoną ir perduoda vaizdo įrašus, gali naudoti daug jūsų tinklo duomenų. Prieš pradėdami diegti, įsitikinkite, kad turite pakankamai duomenų, kad būtų galima įrengti išmaniąją namų apsaugos kamerą.

Baigiamosios mintys

Kai susidomėsite vidaus ar lauko apsaugos kamera, kai kuriems tai gali atrodyti perdėta. Dienos pabaigoje, jei kažkas ne taip, jūs norite sužinoti, kas nutiko?

Daugeliui žmonių niekada nebus reikalinga apsaugos kamera, tačiau jei kažkas atsitiks ten, kur jums to reikia, geriau turėti. Suteikti ramybę verta kur kas daugiau, nei kainuoja konkreti apsaugos kamera.

Pasirinkę „Nest Cam“ ar „Amcrest“, lauko ar vidaus kamerų saugumo atžvilgiu neliksite patenkinti. Tiesiog įsitikinkite, kad išliksite saugūs!

DUK

Kl .: Kuo skiriasi HD ir IP kameros?

A: HD arba didelės raiškos kameros yra analoginės kameros, kurios matuoja skiriamąją gebą pikseliais. Jie yra pigesni ir lengviau montuojami, kaip ir bet kuri kita vaizdo stebėjimo kamera. Jiems taip pat reikalingas vietinis įrašymo įrenginys, tačiau paprastai vaizdas yra aiškus ir aiškus.

IP kameros arba interneto protokolo kameros yra kameros, kurios duomenis priima ir kontroliuoja internetu. Nereikia turėti vietinio įrašymo įrenginio, o informaciją galima pasiekti tiesiogiai.

HD kameros paprastai kainuoja mažesnėmis kainomis ir jas galima sukonfigūruoti darbui dideliame tinkle, tuo tarpu IP kameras galima pasiekti nuotoliniu būdu.

Kl .: Ar galima įsilaužti į laidines apsaugos kameras?

A: Svarbu atsiminti, kad bet kurią kamerą galima nulaužti. Nepaisant to, visada reikia imtis tinkamų saugumo priemonių.

Laidinius fotoaparatus galima nulaužti, nes juos reikia prijungti prie skaitmeninio vaizdo įrašymo įrenginio. Šis įrašymo įrenginys suteikia DVR vaizdo ir vaizdo išvestis, kurias lengvai galima nulaužti naudojant paprastus saugos parametrus. Net ir esant saugiam saugumui, tai tikrai įmanoma.

Kl .: Ar galite naudoti bet kurį skaitmeninį vaizdo grotuvą su apsaugos kameromis?

A: Taip, bet ne visi jie. Skaitmeninis vaizdo įrašymo įtaisas veikia su analoginėmis kameromis, tokiomis kaip HD kameros, ir su kitomis senosios mokyklos technologijomis, kurios daugiau nebenaudojamos. IP kameros naudoja NVR, kuri yra panaši, tačiau yra tik programinė įranga.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me