IPVanish İnceleme – Gerçekten Sizi Koruyor mu? Bulmak…

TOR ile çalışmıyor mu? Oh, söylediğin ikili. O zaman ne iyisin?

Sanal bir özel ağ veya VPN arıyorsanız, IPVanish’ten daha kötüsünü yapabilirsiniz. Bu nispeten güvenilir hizmet biraz ekonomiktir ve mükemmel bir “kayıt tutmama” politikasına sahiptir. ancak, yavaş yük oranları, yıldızdan az müşteri desteğinin yanı sıra, IPVanish’in en iyi VPN olmadığı anlamına gelir.

VPN, sanal dünyada vakit geçiren herkes için yararlı bir hizmettir. Bir VPN ile sörf yapmak bunu yapmanızı sağlar anonim. Çevrimiçi yaptığınız şey bir VPN sunucusu üzerinden yönlendirilir ve bu da dünyanın diğer tarafından sörf yapıyormuş gibi görünmesini sağlar.

ipvanish vpn diyagramı

Bu, kredi kartı numaraları ve bankacılık hesabı verileri gibi kişisel verilerinizi korur. Ayrıca, başka şekilde kısıtlanmış web sitelerine erişmenizi sağlayabilir.

Torrent sitelerini kullanmak veya erişmek istiyorsanız bir VPN de yararlı olabilir bölge kilitli içerik. Mesele şu ki, bir VPN kullanmak gerçek konumunuzu ve kimliğinizi gözetlemekten korurken neredeyse istediğinizi yapmanıza izin veriyor.

IPVanish kendisini “Dünyanın En İyi VPN Hizmeti” olarak pazarlamaktadır. Bu bir övünme değildir ve IPVanish’in kesinlikle çok iyi özellikleri vardır. Ancak, hizmetin inandığımız başka yönleri de var. IPVanish’i önle gerçekten en iyi VPN olmaktan.

Contents

IPVanish Genel Bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kötü Kullanıcı Arayüzü
Günlük İlkesi: Günlük kaydı yok
Sunucu Boyutu: 1.300 ++ sunucu
Sunucu Dağıtımı: 60+ ülke
Destek: İlk gelen, İlk servis 7/24 Canlı Sohbet
torrenting: İzin
Yayın Akışı: Sınırlı
VPN protokolü ve şifreleme: OpenVPN, SOCKS5 ve diğerleri; AES-256 şifreleme
Merkez: Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat: $ 4.87 / ay
Resmi internet sitesi: https://www.ipvanish.com

Maliyet

Tipik olarak, IPVanish’in hizmetlerini aylık bazda aylık 10 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz. Bir yıllık hizmet için kaydolursanız, ayda yaklaşık 6,49 $ ödersiniz. Yolun ortasında, üç aylık bir plan ayda 8,99 $ karşılığında satın alınabilir.

ipvanish fiyatlandırma

IPVanish yedi günlük para iade garantisi vermektedir. Bu, sizi kısa sürede karar vermeye zorlayan, işletmedeki en uzun para iade garantisi değildir. Ancak, hizmetten yalnızca bir ay önce ayrılırsanız, ilk yedi günlük süreden sonra fikrinizi değiştirirseniz çok para kazanmazsınız.

IP Vanish Sunucu Konumları

Şirket, 60 ülkeye yayılmış 1.000’den fazla VPN sunucusuyla mükemmel sunucu kapsamına sahiptir. Sunucularının çoğunun ABD ve Avrupa’da bulunduğunu ve diğerlerinin Asya, Orta Doğu ve Hindistan’da bulunduğunu unutmayın. IPVanish, yerel ayarınıza nispeten yakın bir sunucuya sahip olmazsa, bu normalden daha yavaş yükleme ve indirme süreleri.

ipvanish sunucuları

Yine de, bu bir etkileyici sunucu sayısı, bazı kullanıcılar için hız sorunlarını dengelemeye yardımcı olabilir. Diğer VPN sağlayıcılarının toplam hız açısından daha yüksek puan aldıklarını belirtmek gerekir, bu yüzden bu sizin için kritik bir metrikse, farklı bir sağlayıcı aramak akıllıca olabilir.

İyi Uyumluluk

IPVanish, iOS, Windows, Mac, Android, Linux ve diğer platformlarla başarıyla kullanılabilir. Yönlendiriciler de benzer şekilde bu VPN ile çalışabilir. Şirket var tasarlanmış için özel uygulamalar büyük platformlar böylece sofistike kullanıcılar yapılandırmasını belirli cihazlarda manuel olarak ayarlama seçeneğine sahip olur.

Kötü Kullanıcı Arayüzü

IPVanish’e karşı işaretlerden biri bununla ilgilidir değil özellikle kullanıcı dostudur. Daha önce bir VPN kullanmayanlar, ilk defa kullanmaya çalıştıklarında onun tarafından gizlenebilirler..

Proxy nasıl çalışır diyagramıBu, özellikle hizmetin ücretsiz SOCKS5 web proxy’si durumunda talihsiz bir durumdur. Bir proxy sunucu protokolü ile, kullanıcıların bir VPN anonimliği cihazlarına yazılım indirme zorunluluğu olmadan. Bu, kişisel bilgilerinizi ve IP adresinizi oldukça iyi gizlerken daha hızlı servis.

Düzgün kullanıldığında, bu web proxy güçlü bir araç olabilir. Bununla birlikte, proxy’nin gerçek bir VPN tarafından sağlananla aynı düzeyde güvenlik ve gizlilik sağlayamayacağını unutmamak önemlidir. Bu, bir SOCKS5 web proxy’si mutlaka kendinizi korumanın en iyi yolu değildir.

Ne yazık ki, özellikle teknoloji meraklısı olmayan biri, SOCKS5 web proxy’sinin tüm gizlilik ihtiyaçları için yeterli olduğuna inanabilir. IPVanish şunları sağlar az rehberlik Web proxy kullanımının önerildiği ölçüde.

Güvenlik

Bununla birlikte, IPVanish güçlü güvenlik. En çok önerilen VPN’lerin çoğu gibi, AES-256 şifreleme protokolüne de güvenirler. Bu, kişisel bilgilerinizi çoğu kişiden korur kaba kuvvet saldırıları.

aes-256 şifreleme

Günlük İlkesi

VPN’ler söz konusu olduğunda, insanlar büyük ölçüde anonim bir deneyim beklemek. Bu, hareketlerini takip etmeden neredeyse istedikleri herhangi bir web sitesine seyahat edebilecekleri anlamına gelir. İdeal olarak, “herkes” VPN servis sağlayıcısının kendisini içerecektir.

Buna göre, birçok VPN sağlayıcısı, “giriş” politikası yok, yani tarayıcı geçmişinizi sunucularında hiçbir yerde saklamazlar. Birçok VPN sağlayıcısı günlük tutmadıklarını belirtmekle birlikte, bu genellikle böyle değildir.

IPVanish bu kuralın istisnalarından biridir. “Bağlantı ve etkinlik günlüklerinin toplanmasına karşı katı bir politika” tanımlamaktadırlar. iyi haberler korumakla ilgilenen herkes için gerçek gizlilik çevrimiçi.

TOR Uyumluluğu Yok

tor vs vpn grafiğiBiri olumsuzlukları IPVanish’i seçmenin uyumlu değil Orion Ağı ile. Bazen sadece TOR olarak adlandırılan bu ağ, web trafiğinizi çeşitli sunucular üzerinden yönlendirmek için tasarlanmıştır, bu da esas olarak nerede olduğunuzu ve nerede olduğunuzu izlemenizi imkansız hale getirir.

TOR bir ikinci güvenlik katmanı her ne pahasına olursa olsun kendilerini korumak zorunda olanlar için. Birçok VPN kullanıcısı için, kimliklerini sahip oldukları güçlerden maskeleyen hayati bir unsurdur. ne yazık ki, TOR, IPVanish ile kullanılamaz.

Kötü Müşteri Desteği

IPVanish’in geride kaldığı bir başka alan da müşteri desteğidir. 7/24/365 olarak tanıtılan kullanıcı deneyimi bunu desteklemez. Destek sistemi ilk gelen ilk hizmet esasına göre çalışır ve standart bekleme süresi 48 saatten daha uzun görünüyor. 24 saat gerçek destek sağlayan bir VPN’e ihtiyacınız varsa, bu sizin için bir hizmet değildir.

IPVanish’in kesinlikle birçok itici özelliği olmasına rağmen, tavsiye edemez en yüksek puan alan VPN’imiz olarak.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me