Recenzja BetterNet – BĄDŹ Z DALA, jeśli cenisz sobie prywatność

Jeśli uważasz, że jakakolwiek sieć VPN, nawet darmowa, jest lepsza niż żadna, pomyśl jeszcze raz. Współczynnik bzdur na niektórych jest po prostu zbyt wysoki.

Kiedy czytasz nasze recenzje, pojawia się wspólny wątek. To jest dość często żadna sieć VPN nie jest lepsza niż darmowa sieć VPN. Betternet to darmowa usługa VPN, która po raz kolejny potwierdza naszą opinię.

Logo VPN BetternetDarmowe VPN mogą zaoferować ci wszystkie atuty na świecie. Istnieje jednak powód, dla którego są one bezpłatne. Jakoś zarabiają pieniądze. Zwykle dzieje się tak, sprzedając dane lub wyświetlając mnóstwo reklam. Ich usługi zwykle nie są bezpieczne, mają ograniczoną liczbę dostępnych serwerów i po prostu nie działają dobrze.

Na kredyt, Betternet lepiej chroni twoje dane niż niektóre inne darmowe VPN, które sprawdziliśmy. Ale czytając tę ​​recenzję, zobaczysz, dlaczego nie umieściliśmy Betternet na naszej liście najlepszych darmowych VPN.

Contents

Who Is Betternet?

To może być pierwszy raz, kiedy słyszałeś o Betternet. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że są stosunkowo nową firmą, która pojawiła się na scenie w połowie 2015 roku. Od momentu powstania firmy stopniowo rosły.

Korzyści Betternet VPNOczywiście głównym powodem, dla którego ludzie ich pociągają, jest to, że VPN jest całkowicie darmowy. Można go używać na wielu platformach, od Androida przez Maca po Windows. Istnieją nawet rozszerzenia, których można używać w przeglądarce Chrome i Firefox. Dostajesz to wszystko, nie płacąc ani grosza. Fajne jest to, że nie trzeba się rejestrować, więc nie mają żadnych twoich danych osobowych, takich jak imię i nazwisko czy adres e-mail.

Plusy:

 • Darmowa sieć VPN

Cons:

 • Aplikacja zawiera złośliwe oprogramowanie
 • Zachowuje pewne dane
 • Daje stronom trzecim dostęp do danych
 • Wycieki IPv6 i IPv4
 • Wycieki DNS
 • Niska prędkość
 • Często przerywane połączenia

Jak zarabia Betternet VPN?

zainstaluj betternet

Według strony Betternet to usługa jest bezpłatna, ponieważ oferują bezpłatne sponsorowane aplikacje. Po pobraniu aplikacji mobilnej zobaczysz przycisk „zainstaluj aplikację”. Klikając przycisk, otrzymujesz reklamy innych aplikacji, które możesz zainstalować. Za każdym razem, gdy instalujesz aplikację, Betternet zarabia pieniądze.

Oferują filmy. Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz przycisk „obejrzyj krótki film”. Oglądając wideo, pomagasz Betternetowi zarabiać pieniądze.

betternet pieniądze VPN

Betternet twierdzi, że ten model działa dla nich dobrze. Użytkownicy instalują zalecane aplikacje, a Betternet może zapalić światło. Obiecują, że ich usługa pozostanie na zawsze bezpłatna dzięki wsparciu i lojalności swoich klientów. Oni też twierdzą, że ich celem nie jest osiągnięcie zysku, ale po prostu pokrycie ich kosztów utrzymania.

  Co to jest neutralność sieci i jak to zmieni rzeczy?

Co ciekawe, Betternet zaprezentował niedawno swoją „wersję premium”. Ta usługa została utworzona w celu pokrycia wydatków, których nie pokrywa bezpłatna usługa. Został zaprojektowany, aby pomóc dodać serwery i zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług.

Mamy z tym wiele problemów. Bardzo często słyszy się, jak ludzie mówią, że kiedy korzystasz z bezpłatnej sieci VPN, jesteś produktem. Zasadniczo oznacza to, że co darmowe VPN, takie jak Betternet sprzedają, to Twoje dane. Sprzedają swoich prawdziwych klientów. Dają reklamodawcom dostęp do Ciebie. Oznacza to, że celem nie jest zapewnienie Ci dobrego produktu, ale zapewnienie reklamodawcom dostępu do dobrego produktu – Twoich pieniędzy.

Wiele złośliwego oprogramowania

ranking betternet VPN

Artykuł akademicki zatytułowany „Analiza ryzyka naruszenia prywatności i bezpieczeństwa aplikacji z włączoną funkcją Android VPN Permission” przedstawia tylko jak niebezpieczna jest Betternet VPN, jeśli chodzi o złośliwe oprogramowanie.

Artykuł akademicki wykazał, że Betternet okazał się pozytywny złośliwe oprogramowanie 13 różnych programów antywirusowych. Badanie to podkreśla, jak ważne jest, aby wychodzić poza oceny usług takich jak Google Play. Użytkownicy mogą oceniać oprogramowanie bardzo wysoko, ale dzieje się tak dlatego, że nie wiedzą, jakie szkody może im wyrządzić, a także ich prywatność.

Powinieneś zaufać Betternet VPN?

prywatność betternetDo tej pory zapewne wiesz, jak się czujemy w tej sprawie. Chcielibyśmy jednak poświęcić kilka minut i zapoznać się z polityką prywatności Betternet i zobaczyć, jak wypada ona w porównaniu z najlepszymi VPNami, które sprawdziliśmy.

Od samego początku, patrząc na politykę prywatności, widzimy pewne rzeczy, które dają nam powód do niepokoju. Betternet VPN twierdzi, że Cię nie identyfikuje. Jednak dalej twierdzą, że zbierają udostępniane przez Ciebie informacje, których używają do wspierania reklam swoich produktów. Innymi słowy, biorą twoje informacje i przekazują je innym.

zasady dotyczące stron trzecich betternetKiedy czytasz .8 .2 ich warunków, wyraźnie stwierdzają, że podczas korzystania z bezpłatnej usługi Twoje dane osobowe mogą być dostępne dla zewnętrznego dostawcy treści. Jeśli zdecydujesz się korzystać z produktu lub usługi strony trzeciej lub w jakikolwiek sposób współdziałać z tymi stronami, Betternet VPN nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje bezpieczeństwo.

Cóż, przynajmniej cię ostrzegają.

Dlaczego Betternet zezwala na złośliwe oprogramowanie i śledzenie ich aplikacji??

Te narzędzia pozwalają im gromadzić dane. Jest to dla nich najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy dzięki bezpłatnej aplikacji VPN. Po zebraniu danych można je sprzedać lub wykorzystać do kierowania reklam za pomocą reklam dostosowanych do postrzeganych przez ciebie upodobań. To z kolei oznacza przychody dla Betternet. Prawdę mówiąc, jest to model biznesowy większości darmowych aplikacji, które pobierasz.

  Zaginiony przegląd VPN - wątpliwa prędkość i bezpieczeństwo

To usługa bezpłatna, usługa płatna jest lepsza?

Aby uzyskać dostęp do premium Betternet VPN, musisz najpierw pobrać darmową VPN. Po zainstalowaniu otrzymasz instrukcje niezbędne do przejścia przez proces instalacji.

Tutaj masz możliwość rozpoczęcia siedmiodniowego okresu próbnego. Jednak zanim zaczniesz próbę, musisz to zrobić dostarczyć Betternet garść danych osobowych.

darmowy okres próbny betternet VPN

Cena, którą płacisz, będzie się różnić w zależności od tego, jak długo subskrybujesz produkt. Im dłużej subskrybujesz, tym większy jest twój rabat lojalnościowy. Masz możliwość subskrypcji na jeden miesiąc, sześć miesięcy lub rok.

Cena za jeden miesiąc wynosi 11,99 USD. Jeśli jednak zapłacisz za rok z góry, cena miesięczna spadnie do 2,99 USD. Jeśli zdecydujesz się na siedmiodniowy okres próbny i nie anulujesz subskrypcji, subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona według stawki 11,99 USD.

Po wprowadzeniu metody płatności automatycznie konfigurujesz cykliczny proces rozliczeniowy. Jeśli zapomnisz anulować umowę przed wygaśnięciem subskrypcji, Betternet obciąży Cię innym terminem, jeden miesiąc, sześć miesięcy lub rok.

Zgodnie z polityką zwrotu Betternet możesz otrzymać proporcjonalny zwrot bieżącej kwoty płatności za subskrypcję. Jeśli konto zostanie usunięte z powodu naruszenia warunków, zwroty nie będą dostępne. Wszystkie zwroty są przyznawane według uznania Betternet, i zastrzegają sobie prawo do odmowy zwrotu pieniędzy z dowolnego powodu lub bez podania przyczyny.

Ustawienia bezpieczeństwa

Po zainstalowaniu klienta Betternet VPN możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że nie ma przełącznika zabijania, kontroli uruchamiania i opcji ochrony przed wyciekiem. Czy bierzemy to, ponieważ mają ZERO?

Jak wspomniano, rejestrując się w bezpłatnym siedmiodniowym okresie próbnym, musisz zająć się szczegółami płatności. Jest to niepokojące, ponieważ nie masz konta w Betternet. Nie ma miejsca, w którym chcesz się zalogować, aby zobaczyć płatności, przejrzeć faktury lub anulować usługę.

Istnieje opcja anulowania subskrypcji z urządzenia mobilnego. Ale co, jeśli zapłaciłeś na pulpicie? Ze względów bezpieczeństwa, jeśli zdecydujesz się skorzystać z wersji próbnej i zapłacić kartą kredytową, przetestuj usługę na dzień lub dwa, a następnie anuluj ją od razu, jeśli uważasz, że jest to konieczne. To da ci czas na przejście przez rygor wyzwolenia się z usługi.

Gdzie znajdują się serwery Betternet?

lokalizacje betternet

Podczas korzystania z bezpłatnej usługi nie ma opcji wyboru serwera, z którym się łączysz. Korzystając z opcji premium, możesz łączyć serwery znajdujące się w:

 • Stany Zjednoczone
 • Kanada
 • Holandia
 • Niemcy
 • Japonia
 • Wielka Brytania

Nie możesz wybrać określonych serwerów, tylko regiony.

Szybkość serwera

wynik prędkości betternetSzybkość serwera była problematyczna niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z wersją darmową, czy płatną. Poniżej znajduje się podstawowy test prędkości oceniający sieć.

  Usługa Opera VPN - za darmo .. Czy to naprawdę? (Wyniki testu)

wynik prędkości betternetu 2I tutaj jest on podłączony do optymalnego serwera w Betternet.

Niezależnie od tego, czy próbujesz połączyć się z serwerami w Europie, czy w Stanach Zjednoczonych, często pojawia się błąd DNSs. Gdy możesz połączyć się z ich usługą, otrzymane wyniki są bardzo niespójne.

Jaki jest nasz ostateczny werdykt?

Och, absolutnie kochamy Betternet i uważamy, że każdy powinien skorzystać z płatnej usługi. W tym czasie weź broń i strzel sobie własną stopą.

Nie, ale poważnie, Betternet to jedna z najgorszych sieci VPN, jakie kiedykolwiek oceniliśmy. Serwery są zawodne. Mają niewiele wsparcia lub nie mają go wcale. Brak funkcji i cały szereg problemów związanych z prywatnością. Jeśli chodzi o odblokowywanie witryn do przesyłania strumieniowego, wyniki były co najmniej wątpliwe. I nawet gdybyśmy byli w stanie ominąć ograniczenia geograficzne, prędkość serwera była tak niska, że ​​strumieniowanie było prawie niemożliwe.

Szkoda nam tych, którzy zostali zwabieni darmowymi cukierkami, by ostatecznie znaleźć się w domu imbiru. Nie bądź jedną z tych osób

Inna alternatywa – NordVPN

Jeśli szukasz wysokiej jakości usługi VPN, zalecamy NordVPN. NordVPN ma ponad 5000 serwerów na całym świecie, ma wyraźną politykę braku rejestrowania, oferuje niezrównaną obsługę klienta, ma serwery zaprojektowane specjalnie w celu obejścia ograniczeń geograficznych i jest w rozsądnej cenie.

NordVPN jest przyjazny dla użytkownika i ma proste oprogramowanie. Są zobowiązani do ochrony prywatności swoich klientów. Z tym VPN najwyższej klasy, nie musisz się martwić o ukryte opłaty lub klauzule. Nie próbują sprzedawać produktów, a ty możesz korzystać z usługi na maksymalnie pięciu urządzeniach za pomocą tylko jednej subskrypcji.

Każdy serwer NordVPN omija ograniczenia geograficzne dotyczące usług takich jak Netflix. Ponieważ znajdują się w Panamie, jesteś chroniony przed szeregiem rządowych programów inwigilacyjnych, które grożą naruszeniem twojej prywatności.

NordVPN ma znakomitą obsługę klienta i oferuje czat na żywo przez całą dobę.

Umożliwia usługi P2P i oferuje plany od 2,99 USD miesięcznie do 11,99 USD miesięcznie. I chociaż ta cena może być nieco droższa niż niektóre inne sieci VPN na rynku, ważne jest, aby pamiętać, że dzięki VPN masz za co płacisz.

Czasami, gratis przychodzi w jeszcze wyższej cenie. Traktuj poważnie swoją prywatność i zainwestuj w dobrą sieć VPN. Zapobiegnijcie katastrofie. Iść z NordVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me