Trust.Zone VPN Review 2020 – VPN na Seszelach – Prywatność Australia

Jak się masz, przyjaciele? Nazywam się Isaac Turner. W tej recenzji omówię wszystkie zalety i wady, które napotkałem podczas testowania tej sieci VPN na moim Macbooku.


Ta firma z Seszeli (Trusted Solutions, Ltd.) istnieje od 2014 roku. Strefa zaufania mówi się, że jest naprawdę anonimową siecią VPN, która uniemożliwia Twojemu dostawcy usług internetowych (ISP) dostrzeżenie twoich planów.

Kiedy zaczęli być podłączani przez niektóre z największych nazwisk w mediach technicznych, zauważyłem i postanowiłem sam je wypróbować. Musiałem wiedzieć, czy mogę uwierzyć w cały ten szum.

Jak ufam, zobaczysz w tej recenzji, wyniki były zaskakujące, szczególnie w przypadku usługi, która istnieje już od kilku lat.

Strefa zaufania w środkuW tym przeglądzie opowiem o wynikach testów prędkości tej sieci VPN, Trust.Zone użyteczności, niezawodności i przydatności obsługi klienta oraz o moim ogólnym doświadczeniu z tą usługą.

Zanim przejdziemy do tego, pozwól, że powiem ci trochę więcej o firmie stojącej za Trust.Zone.

Po pierwsze, ich strona internetowa ma zabawny, żywy wygląd z małą kreskówką krzyżowców, która wyraźnie reprezentuje ochronę, którą zapewniają. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważasz, jest to, że caped crusader przedstawia nam ogromną promocję w wysokości 50%. To typowy Ja niesamowite oszczędności dla pierwszego użytkownika.

Bardzo niewiele VPN oferuje tak duże zniżki od samego początku, woląc oferować bezpłatne wersje próbne, aby sprzedać potencjalnym subskrybentom kosztowne plany roczne. Trust.Zone najwyraźniej uznał ten trend w branży i postanowił zdobyć przewagę nad konkurencją, dając początkującym znaczną zachętę do przyłączenia się.

Strona wygląda na godną zaufania i wydaje się wiarygodna, ale jak wszyscy wiemy, nie zawsze możesz oceniać książkę po okładce.

Przejdźmy do tego.

Co o sobie mówi Trust.Zone:

Twój dostawca usług internetowych i odwiedzane strony widzą adresy IP naszych serwerów z zaszyfrowanym ruchem. Wszystkie przesyłane treści, dane osobowe, czaty są bezpieczne.

Trust.Zone to usługa z Seszeli.

Przegląd Trust.Zone

Funkcje Informacje
Użyteczność: Bardzo łatwy w użyciu
Zasady rejestrowania: Brak zasad rejestrowania
Rozmiar serwera: Serwery 130 ++
Dystrybucja serwerów: 32 kraje
Wsparcie: System biletów
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Dozwolony
Protokół VPN i szyfrowanie: OpenVPN i L2TP; 256-bitowe szyfrowanie AES
Główna siedziba: Seszele
Cena £: 3,33 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://trust.zone/

Dlaczego to takie ważne?

Trusted Solutions, Ltd ma siedzibę w Mahe na Seszelach, która jest demokracją bez ograniczeń VPN. W wielu krajach korzystanie z VPN zostało zakazane, a instytucje rządowe często żądają, aby usługi VPN przekazywały dzienniki sesji użytkowników jako dowód w sprawach sądowych.

W przypadku adresów IP opartych na Seszelach Trust.Zone tak się nie stanie. Przepisy dotyczące zatrzymywania danych nie mają do nich zastosowania. Nie musisz się martwić, że jakiekolwiek wrażliwe dane będą badane przez rządy lub strony trzecie.

Seszele to także raj na Ziemi, jest naprawdę wspaniały. Zdecydowanie miejsce, aby sprawdzić, czy możesz sobie pozwolić na podróż. I jak każdy turysta, który odwiedził Seszele, może ci powiedzieć, ważne jest, aby mieć VPN podczas podróży. Cyberprzestępcy żerują na turystach, ponieważ myślą, że nie są w głębi.

Jak wspomniałem wcześniej, Trust.Zone zbiera bardzo pozytywne recenzje online. Niektórzy eksperci VPN nazywają ich „Prostą siecią VPN z dobrze zaprojektowanym klientem Windows”.

Powiedziawszy to, upominają również swoich czytelników o zaufaniu. Brak zaawansowanych funkcji i niskie prędkości strefy, jak widzimy tutaj:

Od czasu, gdy TechRadar wydało to ostrzeżenie, wygląda na to, że Trust.Zone podjął kroki w celu udoskonalenia swoich funkcji, prędkości i opcji dla klientów mobilnych.

Zanim jednak zagłębimy się w szybkość, serwery i zaawansowane funkcje Strefy, przyjrzyjmy się ich zgodności.

Co oferuje Trust.Zone?

Trust.Zone VPN obsługuje wszystkie następujące systemy operacyjne i urządzenia:

 • iOS
 • Android
 • Windows
 • PROCHOWIEC
 • Linux

Ta usługa VPN pozwala całkowicie surfować po Internecie, ukrywając swój adres IP i lokalizację.

Twierdzą, że uniemożliwiają dostawcom usług internetowych monitorowanie Twojej aktywności online i odpierają zagrożenia cybernetyczne, takie jak złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie ransomware itp.

Dzięki Trust.Zone zyskujesz wiele funkcji, których ludzie oczekują od VPN, takich jak zasady braku dzienników, nieograniczona przepustowość i więcej.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które użytkownicy powinni zawsze wziąć pod uwagę przed subskrybowaniem VPN, jest powszechna dostępność. Dzięki 131 serwerom w ponad 32 krajach możesz uzyskać Trust.Zone prawie wszędzie. Są umieszczani w większości dużych miast na całym świecie.

Trust.Zone oferuje również główny przełącznik zabicia, co jest wspaniałą funkcją na wypadek, gdyby WiFi się poddało i utraciło bezpieczne połączenie VPN. Bez przełącznika „zabijania” Twoja aktywność online byłaby narażona na faktycznego dostawcę usług internetowych.

Ale dzięki wyłącznikowi zabijania sesja przeglądania jest automatycznie obniżana, aby ukryć Twoją aktywność przed wścibskimi oczami.

Dodatkowe funkcje

Jeśli router obsługuje klienta VPN OpenVPN lub L2TP / IPSec, można użyć routera Trust.Zone.

Ich przydatny Strona konfiguracji ręcznej przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji routera VPN.

Trust.Zone VPN jest również kompatybilny z pełną wersją oprogramowania układowego DD-WRT. Podobnie jak w przypadku ich strony konfiguracji ręcznej, zawierają instrukcje na stronie instrukcji DD-WRT. Umożliwia to znalezienie i wybranie sieci VPN najbliższej Twojej aktualnej lokalizacji. Kroki są łatwe do wykonania.

Umożliwiają udostępnianie plików P2P i zapewniają dostęp do zablokowanych katalogów Netflix. Każdy, kto korzystał z VPN, może powiedzieć, jak cenne jest to, ponieważ torrent i streaming to dwie z najczęstszych czynności, które są blokowane lub zabronione w kilku krajach.

cennik & Plany

Kiedy postanowiłem je przetestować, witryna Trust.Zone oferowała trzydniowy DARMOWY okres próbny. Ich bezpłatny test obejmuje transfer danych 1 GB, co jest dość ogromne jak na bezpłatną usługę VPN.

Większość darmowych VPN lub bezpłatnych prób VPN ogranicza użytkowników do znacznie mniej niż gigabajta. Nie jest niczym niezwykłym znaleźć taką, która oferuje mniej niż 500 MB.

Co więcej, Trust.Zone zapewnia darmowym użytkownikom 110 lokalizacji o nieograniczonej przepustowości. Jedynym minusem jest to, że masz tylko jedno jednoczesne połączenie, więc nie będziesz w stanie uruchomić VPN na wielu urządzeniach, ale aby spróbować, jest to więcej niż wystarczające.

Pod względem lokalizacji jest to naprawdę niesamowite, ponieważ większość darmowych sieci VPN ogranicza dostęp tylko do jednej lub dwóch lokalizacji.

Plany Trust.Zone obejmują pakiet miesięczny, pakiet trzymiesięczny lub plan roczny. Kiedy je przetestowałem, zobaczyłem, że mają specjalną roczną ofertę. Jeśli zdecyduję się pójść z nimi na dłuższą metę, prawdopodobnie taki byłby plan.

Każdy z ich planów daje użytkownikom dostęp do wszystkich swoich 131 lokalizacji bez ograniczeń danych i nieograniczonej przepustowości. Otrzymasz trzy jednoczesne połączenia i nieograniczone przełączanie serwerów.

Obecnie mają wyprzedaż zimową, więc teraz jest dobry moment, aby zapisać się na rabat.

 • Złącze. Złącze.

  Abonament miesięczny wynosi 9,20 AUD miesięcznie.

  Jest to plan miesięczny, którego cena zależy od chęci utrzymania subskrypcji. W związku z tym ceny są naprawdę dobre. Wiele sieci VPN, które sprawdziłem, nie pozostawia innego wyboru, jak tylko zobowiązać się na cały rok, aby uzyskać zniżkę. Większość z nich nigdy nie kończy się znacznie mniej niż 13,15 AUD miesięcznie.

 • Złącze. Złącze.

  Ich trzymiesięczny pakiet wynosi 6,50 AUD miesięcznie.

  Oznacza to, że pełna cena za pierwsze trzy miesiące wynosi zaledwie 19,52 AUD. To jest as! Mówisz o 29% rabacie na pakiet miesięczny.

 • Złącze. Złącze.

  Pakiet roczny wynosi 4,37 AUD miesięcznie.

  Roczny abonament obniży cię o 52,53 AUD, co stanowi 43% zniżki w stosunku do pierwszego planu.

Jeśli więc czujesz się sceptycznie, możesz zapisać się na bezpłatny okres próbny lub uzyskać miesięczny plan na początek. Ale korzyść pieniężna z uzyskania rocznego planu jest dość oczywista.

Akceptują szereg metod płatności, w tym Bitcoin, PayPal, paypro i avangate.

Trust.Zone oferuje również 10-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy pod warunkiem, że wykorzystanie przepustowości nie przekracza 1 GB. Jest to dodatek do ich bezpłatnego testu. To daje dwie metody ich sprawdzenia i sprawdzenia, czy są warte swojej ceny.

Ceny na pierwszy rzut oka brzmią całkiem dobrze, tak?

Ale jak oni porównują się do swoich konkurentów? Dowiedzmy się od razu.

Odwiedź Trustzone.com

Jako usługa, która nie była dostępna od tak dawna (Est. 2014), wybaczono by Ci, że możesz spodziewać się pewnych wad w oprogramowaniu. Ale z przyjemnością informuję, że tak nie jest w przypadku Trust.Zone.

Naprawdę byłem szczerze zdziwiony tym, jak gładkie było moje doświadczenie z ich obsługą. Oni wyraźnie wiedzą, co robią i robią to dobrze.

Oto dokładna lista obszarów, z których byłem zadowolony, gdy je wypróbowałem.

Bezpieczeństwo & Prywatność

Jest to najważniejszy aspekt każdej sieci VPN - bezpieczeństwo. Bez wątpienia jest to jeden z głównych powodów, dla których warto korzystać z VPN.

Dobrze jest mieć uroczą małą postać z kreskówek na stronie głównej, która wydaje się zachęcać konsumentów, ale jeśli nie możesz sparować tego projektu z solidnym szyfrowaniem, nie będziesz mieć żadnej długowieczności jako VPN.

Na szczęście zarówno dla użytkowników, jak i firmy stojącej za usługą, Trust.Zone dostarcza towary tam, gdzie jest to najważniejsze. Twoja aktywność online jest naprawdę bezpieczna i prywatna, gdy korzystasz z konta.

Ich 256-bitowe szyfrowanie AES zapewnia uzyskanie najsilniejszych algorytmów wykorzystywanych w kryptografii z kluczem symetrycznym.

Szyfrowanie Trust.Zone

To niesamowite szyfrowanie ma funkcję Szyfrowanie AES-256-CBC, uwierzytelnianie SHA256 i uzgadnianie RSA-2048. Są to rzeczy wojskowe na wyciągnięcie ręki.

Uzgadnianie RSA jest konieczne, ponieważ służy do zabezpieczenia transmisji danych za pomocą tajnego klucza odszyfrowywania. Dzięki RSA użytkownik tworzy i publikuje klucz publiczny, co oznacza, że ​​odgrywasz rolę we własnym szyfrowaniu.

Uzgadniania RSA-2048 nie można złamać, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań.

Czy torrentowanie jest dozwolone?

Tak. Trust.Zone umożliwia nieograniczone pobieranie i udostępnianie plików. Nieograniczony ruch P2P może być dość rzadki w przypadku wielu sieci VPN na rynku, ale ten nie ogranicza Cię w tym obszarze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o torrentach, przeczytaj nasz przewodnik tutaj.

Zasady rejestrowania

Trust.Zone ma ustaloną politykę braku rejestrowania.

Jak wspomniałem wcześniej, Seszele nie mają żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, więc nie mają powodu, by je przechowywać.

Jest to absolutnie niezbędne przy wyborze VPN, ponieważ przetestowałem wiele sieci VPN, które mówią, że nie przechowują dzienników, ale wiele z nich przekazało wiadomości dotyczące przekazywania dzienników sesji użytkownika organom ścigania itp. W celu podjęcia próby i skazanie użytkowników.

Prędkości połączeń (jedna z szybszych)

Wiele usług VPN twierdzi, że oferuje błyskawiczne prędkości, w tym Trust.Zone. Aby dokładnie sprawdzić, jak dokładne są ich twierdzenia, przeprowadziłem własny test prędkości, aby ustalić, gdzie się znajdują w tym obszarze.

Oto wyniki moich testów, które ukończyłem przy połączeniu internetowym 100 Mb / s:

 • Serwer amerykański

  • Ping: 195 ms
  • Pobieranie: 60,61 Mbps
  • Przesyłanie: 36,75 Mbps
 • Serwer UE

  • Ping: 43 ms
  • Pobieranie: 69,46 Mbps
  • Przesyłanie: 46,12 Mbps
 • Serwer Azji

  • Ping: 315 ms
  • Pobieranie: 14,51 Mb / s
  • Przesyłanie: 7,14 Mbps

Jak zapewne domyślacie się, byłem bardzo zadowolony z prędkości, które osiągnąłem. W porównaniu z konkurentami, nawet tymi o ugruntowanej pozycji, Trust.Zone wyłonił się jako jedna z najszybszych dostępnych sieci VPN.

Użyteczność

Użyteczność Trust.Zone była spójna i łatwa w użyciu.

Niektóre sieci VPN, nawet te bardzo szybkie, mogą doświadczać opóźnień lub okresowej powolności. Inne są bardzo skomplikowane po ich zainstalowaniu. Tak nie było, kiedy testowałem Trust.Zone.

Udało mi się pobrać ponad 230 plików o stałej prędkości i bez problemów z łącznością.

Po utworzeniu konta i zainstalowaniu programu od razu przystępujesz do wyścigów.

Oto jak wygląda klient po załadowaniu:

Karty Status, Ustawienia itp. Są łatwe do zidentyfikowania i wybrania. Przyciski są dość intuicyjne nawet na smartfonie, więc do ich obsługi nie potrzebujesz drogiego rysika.

Po kliknięciu karty Serwery zobaczysz listę serwerów, z których możesz wybrać żądany wybór:

Niektóre informacje o Twojej subskrypcji można również wyświetlić tutaj:

Karta Ustawienia powie ci wszystko, co musisz wiedzieć o swoim połączeniu i opcjach portu.

W ustawieniach połączenia zobaczysz opcję „Kill switch”. Pamiętaj, aby to zaznaczyć.

Aby wyłączyć VPN, wystarczy wejść do zakładki Wyjdź i kliknąć „Ok”. Proste jak sikanie.

Czy Trust.Zone działa w serwisie Netflix?

Jak zapewne wiesz, Netflix blokuje usługi VPN po lewej, po prawej i po środku. Zabrali głos przeciwko piractwu i muszą ograniczyć regionalny dostęp do dużej części swojej biblioteki ze względu na prawa do licencjonowania wielu programów i filmów niedostępnych na niektórych terytoriach.

W związku z tym użytkownicy zawsze szukają sieci VPN, która może odblokować katalogi Netflix w USA, Samoa Amerykańskim, Portoryko i tak dalej.

Być może częściowo ze względu na brak rozpoznawania nazw (stosunkowo nowa firma, której nazwa nie jest znana), użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do serwisu Netflix. Działa idealnie, kiedy go przetestowałem i mogłem przesyłać wszystko, co chciałem, z katalogu amerykańskiego.

Właśnie wybrałem kompatybilny serwer, zalogowałem się na swoje konto Netflix i wuja Boba! byłam w.

Pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłem, były zagraniczne tytuły na zdjęciu powyżej. Kliknąłem film Willa Smitha, który był odtwarzany bez… zaczepu.

:: świerszcze ::

Zaufanie Strefy Zaufania

Podczas gdy byłem zadowolony z prawie wszystkiego o moim doświadczeniu z Trust.Zone od silnego szyfrowania i szybkich prędkości do przyjaznego interfejsu i przystępności cenowej, Zauważyłem jeden negatywny aspekt ich usług:

Ograniczona obsługa klienta

Wiele najlepszych VPN, jak NordVPN, oferta Opcje obsługi klienta 24/7, takie jak czat na żywo. Jest to sposób na upewnienie się, że ich klienci są objęci opieką przez całą dobę, a wszelkie pojawiające się czkawki zostaną szybko rozwiązane.

Niestety, nie było tak w przypadku Trust.Zone. Oferują tylko system biletowy do obsługi klienta i są dostępni wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytania lub wątpliwości Od poniedziałku do piątku od 4:00 do 2:00.

Może to stanowić problem dla wielu osób, w zależności od tego, gdzie na świecie mieszkają.

Oto jak wygląda ich formularz obsługi klienta:

Możesz również uzyskać dostęp do ich menu rozwijanego, aby uzyskać więcej opcji:

Ponadto możesz wybrać stopień ważności, niezależnie od tego, czy jest to kwestia „trywialna”, czy „krytyczna”.

Po przesłaniu pytania zobaczysz na pulpicie, że Twój bilet został dodany.

Na szczęście dla mnie na moje pytanie udzielono odpowiedzi w ciągu zaledwie kilku godzin, ale wciąż mogłem zobaczyć, w jaki sposób może to zahamować aktywność użytkownika, który ma prawdziwy problem techniczny, który wpływa na jego / jej zdolność do wykonywania określonego, ważnego czasowo zadania online.

Czy polecam Trust.Zone?

Zdecydowanie tak.

Po dokładnej analizie mogę z całą pewnością stwierdzić, że Trust.Zone zapewnia solidną prywatność i bezpieczeństwo, najlepsze funkcje i solidne szyfrowanie. Są również jednym z najłatwiejszych w użyciu rozwiązań VPN.

Ich przystępność cenowa i powszechna dostępność stanowią dodatkowy bonus.

Transmisja na żywo z ich prędkości pobierania i wysyłania dla każdego z ich serwerów eliminuje problem związany z próbą wyboru, który wybrać.

Biorąc pod uwagę ich położenie geograficzne, będziesz wiedział, że będzie brak zatrzymywania danych przez firmę lub osoby trzecie.

 • PROS

   Kompatybilny z większością urządzeń
   Przystępność
   Szybkie prędkości
   Silne szyfrowanie
   Odpowiedni system biletowy
   Torrentowanie dozwolone
   Odblokowuje Netflix
   Wiele serwerów na całym świecie
   Bez logowania
   Użyteczność
   Informacje zwrotne na żywo o prędkościach dla każdego serwera

 • CONS

  Ograniczone opcje obsługi klienta

Mam nadzieję, że ta opinia pomoże. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z przewodnikiem darmowe VPN a także naszą listę polecanych aplikacje do zarządzania hasłami.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me