Zaginiony przegląd VPN – wątpliwa prędkość i bezpieczeństwo

VanishedVPN to australijska usługa VPN, która istnieje od nieco ponad roku. Jako takie są dość nieprzetestowane i nie przeniknęły dokładnie tak, jak inni dostawcy usług VPN.

Ich duże pretensją do sławy była wtyczka Lifehacker który nazwał ich „ulubioną siecią VPN umożliwiającą dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix”.

Podczas gdy garstka firm żyje z szumem, i częściej niż nie większość z nich nie. VanishedVPN jest w centrum uwagi od czasu tej wtyczki od Lifehacker. Wskoczmy do niego i sprawdźmy, czy sprostają temu szumowi!

Przyjrzyjmy się bliżej! lub odwiedź stronę VanishVPN.

Contents

Zaginiony przegląd VPN

Funkcje Informacje
Użyteczność: Łatwy w użyciu
Zasady rejestrowania: Niejednoznaczne zasady braku rejestrowania
Rozmiar serwera: Serwery 1300 ++
Dystrybucja serwerów: Nieujawnione
Wsparcie: E-mail
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Ograniczony
Protokół VPN i szyfrowanie: Nieujawnione
Główna siedziba: Australia
Cena £: 8,33 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://www.vanishedvpn.com/

Co to jest VanishedVPN?

VanishedVPN to nieco więcej niż średni przebieg VPN młyna. Sama usługa VPN jest reklamowana jako idealna do zakupów zagranicznych, gier online, sportu i transmisji strumieniowych. Usługa jest wirtualnym rozwiązaniem prywatnej sieci z naszego ulubionego miejsca na świecie, Australii.

Jeśli zależy ci na tej bezpańskiej dumie, usiądź, zanurz się w śmiechu kookaburra, wejdź do Internetu i zacznij surfować z VanishedVPN.

Oprócz bycia VPN Aussie, VanishVPN to nie tylko VPN. Stworzył także Invizbox.

Zaginiony przegląd VPN - wątpliwa prędkość i bezpieczeństwo

Invizbox to mini router, który umożliwia użytkownikom podłączenie Smart TV, Playstation lub Xbox do serwera VPN. Jest to dość genialne urządzenie, które przenosi tę usługę VPN z normalnej sieci VPN z Australii na urządzenie, które myśli nieszablonowo.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Invizbox i jakie są implikacje, jeśli chodzi o siedzibę w Australii.

Zniknął VPN Bezpieczne rozwiązania VPN do przeglądania sieci

Zalety VanishedVPN

VanishedVPN jest daleka od doskonałej usługi VPN. Istnieją trzy główne aspekty, które opisują zalety VanishedVPN: odblokowanie geograficzne, Invizbox i łatwość użycia. Mają także ponad 1300 serwerów i pozwalają na torrenty z maksymalnie 3 jednoczesnymi połączeniami.

Rozwiązanie do odblokowywania geograficznego

Geoblokowanie odnosi się do witryn blokujących użytkownikom w innych krajach oglądanie ograniczonych treści.

Jeśli mieszkasz w Australii przez dłuższy czas, będziesz wiedział, że ograniczenia geograficzne są prawdziwym zabójcą dla cieszenia się treściami, do których reszta anglojęzycznego świata ma łatwy dostęp. Dla Australijczyków chętnych do oglądania swoich ulubionych amerykańskich programów telewizyjnych, VanishedVPN wydaje się realną opcją.

Dzięki VanishedVPN będziesz mógł śledzić najnowsze odcinki Game of Thrones i cieszyć się starymi ulubieńcami, takimi jak Dexter, Breaking Bad lub serial Netflix Orange is the New Black. VanishedVPN może uzyskać dostęp do BBC iPlayer, ITV, Hulu, Crackle i innych usług przesyłania strumieniowego blokowanych geograficznie.

Invizbox

Chodzi przede wszystkim o usługę VPN VanishedVPN, ale Invizbox jest zbyt fajny, aby trochę w to zagłębić. Osobiście jest to nasza ulubiona cecha VanishedVPN. Wygląda na to, że twórcy VanishedVPN stworzyli Invizbox, a następnie stworzyli usługę VPN, aby współpracować ze swoim sprzętem. Ze wszystkim, co udało im się uzyskać dzięki Invizbox, wierzę, że VanishedVPN rozwiąże problemy, które zamierzam rozwiązać później.

  Usługa Opera VPN - za darmo .. Czy to naprawdę? (Wyniki testu)

Wszystko, co musisz zrobić z Invizbox, to podłączyć go do routera. Po podłączeniu do routera możesz zacząć normalnie korzystać z urządzeń. Po podłączeniu Invizbox cały ruch internetowy jest szyfrowany.

Sposób działania urządzenia jest całkiem fajny, ponieważ możesz korzystać z 4 różnych serwerów VPN jednocześnie. Jest to bardzo dobre do przesyłania różnych treści.

Invizbox nie jest idealny, ale jest raczej innowacyjny i zdecydowanie warto go sprawdzić.

Jak korzystać z VanishedVPN

Jedną z dobrych rzeczy, które możemy powiedzieć o VanishedVPN, jest to, że są dość pouczające pod względem konfiguracji. Oferują szczegółowe instrukcje konfiguracji dla urządzeń iPhone, iPad, Mac, Windows, Android, ATV, PS4, PS3, Sports, Chromecast, Surface, Routery i nie tylko.

Jeśli zdecydowałeś się na VanishedVPN, proces rejestracji / konfiguracji jest raczej prosty. Wystarczy zarejestrować konto, podając swój adres e-mail i tworząc hasło. Po zakończeniu rejestracji ich instrukcje konfiguracji przeprowadzą Cię przez proces uzyskiwania dostępu do interfejsu na szeregu zgodnych urządzeń.

Dla osób korzystających z systemu Windows, będziesz musiał pobrać aplikację OpenVPN i zastosuj pliki konfiguracyjne VanishedVPN openVPN. Zajmie to około pięciu minut.

Stamtąd jest naprawdę dość łatwe.

 1. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie OpenVPN z openvpn.net. Upewnij się zezwól na sterowniki TAP zainstalować, gdy pojawi się wyskakujące okienko później podczas instalacji.
 1. Pobierz stąd plik konfiguracyjny VanishedVPN OpenVPN dla wybranego serwera (tj. Usa.ovpn dla USA VPN, aby oglądać US Netflix).
 1. Przenieś pobrany plik (w naszym przykładzie USA.ovpn) do folderu konfiguracji OpenVPN w (C: \ Program Files \ OpenVPN \ config). Kliknij przycisk Kontynuuj, gdy zostanie wyświetlony monit o dostęp administratora, aby kontynuować.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy Skrót GUI OpenVPN ikonę na pulpicie i wybierz „Uruchom jako administrator”.
 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę OpenVPN na pasku zadań u dołu ekranu.
 2. Wybierz pożądane połączenie (w naszym przykładzie USA) i wybierz „połącz” z menu rozwijanego.
 1. Skopiuj i wklej swoją nazwę użytkownika VPN (swój adres e-mail) i hasło, które możesz zobaczyć na pulpicie nawigacyjnym „moje konto” w naszej witrynie. Rozróżniana jest wielkość liter.
 1. Ikona powinna zmienić kolor na zielony, aby pokazać, że masz połączenie.
 2. Aby sprawdzić, czy masz połączenie, spróbuj odtworzyć niektóre treści z lokalizacji, z którą jesteś teraz połączony (na przykład jeśli jesteś podłączony do USA, przejdź do netflix.com i powinieneś zobaczyć katalog w USA).

Wszystko gotowe, kolego!

Negatywy VanishedVPN

Chcemy kochać VanishedVPN bardziej niż jakikolwiek inny VPN, ponieważ ma on siedzibę w naszym kraju. Nadal jednak ma wiele problemów, które wymagają rozwiązania. Trzeba powiedzieć, że usługa jest stosunkowo nowa, więc mają jeszcze trochę czasu, aby zdobyć pozycję dużego gracza.

  Co to jest serwer proxy? Prosty przewodnik

Australian VPN?

Osiedlenie się w Australii jest świetne, ale nie wróży to dobrze naszym Australijczykom, ponieważ Australia jest członkiem Fourteen Eyes, międzynarodowej spółdzielni, która zbiera dane wywiadowcze i dzieli się nimi. To znaczy że Twoje wrażliwe dane nigdy nie będą naprawdę bezpieczne, niezależnie od tego, czy korzystasz z VPN, czy nie.

Zdecydowana większość renomowanych sieci VPN utrzymuje ścisłą politykę „bez dzienników”, która zapewnia użytkownikom, że ich sesje nie będą rejestrowane ani sprzedawane stronom trzecim. VanishedVPN otwarcie przyznaje się do zapisywanie danych na okres 30 dni. Obejmuje to Twój źródłowy adres IP oraz czas rozpoczęcia i zakończenia połączenia. Przeczytaj więcej o logowaniu VPN tutaj.

Chociaż VanishedVPN twierdzi, że nigdy nie rejestruje ruchu użytkownika ani treści jego komunikacji, ale czy to naprawdę oświadczenie, które może złożyć z czystym sumieniem?

Zgodnie z umową UKUSA i wszystkimi powiązanymi zmianami, rząd Australii może obsługiwać sieci VPN z wezwaniami do sądu lub nakazami przeszukania, i że VPN byłby zobowiązany do udostępniania dzienników swoich użytkowników.

Jaki jest koszt VanishedVPN?

Istnieją tylko dwie opcje wyceny z VanishedVPN, żadna z nich nie jest bardzo ekscytująca.

Oferują standardowy plan lub plan „najlepszej oferty” (roczny).

 • Standardowy plan
  • 11,99 USD
  • Rozliczane co miesiąc
  • 3 jednoczesne połączenia
 • Najlepsza oferta ”
  • 8,33 USD / miesiąc
  • Rachunek roczny wynosi 99,99 USD
  • 43,89 USD oszczędności
  • 3 jednoczesne połączenia

Szczerze mówiąc, nie przepadamy za pakietami Standard vs. Najlepsza oferta, ponieważ lubimy „płacić w drodze”, a nie możemy naprawdę ufać sieci VPN, która nie oferuje gwarancji zwrotu pieniędzy ani bezpłatnego okresu próbnego.

Nawet niektóre z najgorszych dostępnych sieci VPN zapewniają co najmniej 3-dniowy bezpłatny okres próbny dzięki czemu możesz zapoznać się z ich usługami i stwierdzić, czy są one zgodne z prawem.

Anulowanie usługi VanishedVPN

Nie twierdzimy, że chcesz anulować, ale tak to działa, jeśli kiedykolwiek to zrobisz.

Wszyscy użytkownicy mogą zrezygnować z usługi w dowolnym momencie, ale należy pamiętać, że nie są refundowane. Ponieważ VanishedVPN nie wydaje zwrotów, użytkownicy, którzy kupili roczną subskrypcję, nie otrzymają rekompensaty za pozostały czas na swoim koncie.

Jedynym sposobem na uzyskanie zwrotu rocznego abonamentu jest anuluj w ciągu pierwszych 30 dni usługi. Anulowanie wchodzi w życie, gdy tylko VanishedVPN zostanie powiadomiony o chęci anulowania.

Jest VanishedVPN bezpieczny?

Strona „Funkcje” VanishedVPN przy ostatnim użyciu była pusta. Dlatego nie było sposobu, aby potwierdzić, że ich usługa jest bezpieczna. W przeciwieństwie do praktycznie każdej innej dostępnej sieci VPN, nie wspominają o swoim dokładnym protokole ani szyfrowaniu.

Tylko prawdziwy drongo miałby wrażenie, że mógłby swobodnie wędrować po sieci za pomocą sieci VPN, która nie ujawnia swojej metody kryptografii. To niezawodny sposób na złapanie się na twoich kosztach.

Test prędkości VanishedVPN

Osobiście jest to mój największy problem z VanishedVPN. Po prostu nie mają żadnych szybkich serwerów.

  Recenzja BetterNet - BĄDŹ Z DALA, jeśli cenisz sobie prywatność

Aby zapewnić dokładność tej recenzji, postanowiliśmy przeprowadzić test prędkości przy użyciu Speedtest.net na serwerze 100 Mb / s w AU. Mówiąc inaczej, byliśmy wtedy w Sydney. Tak więc na wydajność nie miały wpływu trudne warunki ani nic.

Oto wyniki testu:

 • Serwer AU (Sydnej)
  • Świst: 49 ms
  • Prędkość pobierania: 9,37 Mb / s
  • Prędkość wysyłania: 0,47 Mbps
 • Serwer amerykański (Nowy Jork)
  • Świst: 140 ms
  • Prędkość pobierania: 29,74 Mb / s
  • Prędkość wysyłania: 2,07 Mb / s

Z tych ustaleń wynika, że ​​prędkość nie jest mocną stroną VanishedVPNw rzeczywistości, prędkość jakby „zniknęła”. Nigdzie na swojej stronie nie informują potencjalnych klientów o swoich serwerach lub protokołach. Zdecydowali się na najbardziej nieprzejrzyste detale. Można także powiedzieć, że „zniknął”.

Większość sieci VPN szczyci się tym, że podaje wiele lokalizacji serwerów. VanishedVPN nie ujawnia żadnej z tych informacji.

Jakość obsługi klienta

obsługa klientaVanishedVPN nie oferuje czatu na żywo przez całą dobę jak niektóre z lepszych rozwiązań VPN na rynku. Wręcz przeciwnie, jesteś ograniczony do opcji wysyłania reklamacji lub zadawania jakichkolwiek pytań technicznych.

Zespół obsługi klienta ma wystarczającą wiedzę, ale nie jest to tak wspaniałe, jak usługi NordVPN lub Surfshark. Niektóre witryny polegają wyłącznie na systemie biletowym, podczas gdy inne są dostępne online, aby pomóc Ci w czasie rzeczywistym. Niestety VanishedVPN nie jest jednym z tych ostatnich.

Czy zalecamy VanishedVPN?

VanishedVPN jest daleki od najgorszego lub najdroższego VPN. W rzeczywistości wielu recenzentów chwali cenę, mimo że widzieliśmy znacznie lepsze oferty w innych miejscach. Jednak zalecamy tę sieć VPN, jeśli szukasz czegoś, co może obejść ograniczenia geograficzne lub jeśli naprawdę chcesz kupić Invizbox.

Istnieje relatywny brak opcji cenowych w stosunku do tej opcji. Wiele witryn VPN oferuje bezpłatne wersje próbne i 3-miesięczne pakiety. VanishedVPN oferuje tylko miesięczny lub roczny abonament, żaden z nich nie jest szczególnie niezwykły pod względem ceny. Na rynku są z pewnością tańsze sieci VPN, z których wiele ma dobrą reputację i udokumentowaną przejrzystość.

Z kolei VanishedVPN zapewnia minimalne informacje na temat swoich praktyk i zasad. Ale choć brak zaawansowanych funkcji jest wadą w oczach tego wytrawnego VPNera, widzimy, jak mogłoby to spodobać się mniej doświadczonemu użytkownikowi, który chce tylko prywatności i bezpieczeństwa VPN dla swobodnego surfowania lub przerywanego przesyłania strumieniowego.

Wszystkim innym użytkownikom zdecydowanie zalecamy wybranie usług o bardziej ugruntowanej i pełnej funkcjonalności, takich jak NordVPN. Jeśli chcesz kremu, to masz szczęście. Przeanalizowaliśmy ponad 80 różnych sieci VPN rozmieszczonych w różnych częściach globu i przefiltrowaliśmy je do bryłek złota. Oto nasze najlepsze typy najlepszych sieci VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me