Najlepšie VPN pre Torrenting (2023)

Ochrana vašej identity online je v súčasnosti nevyhnutnosťou. Platí to najmä v prípade zdieľania súborov P2P, pretože vždy neviete, čo sťahujete, ani kto ich sleduje.

Pri výbere je potrebné zvážiť veľa vecí najlepšia VPN na torrenting. Musíte sa vysporiadať s hackermi a vládnymi kontrolami v naturáliách.

V Austrálii bolo zablokovaných viac ako 55 medzinárodných pirátskych webových stránok prostredníctvom súdneho rozhodnutia v auguste 2023. Dokonca aj vo veku Creative Commons Licencie, používatelia majú obmedzený prístup k obsahu.

Dobrou správou je, že existuje niekoľko skvelých sietí VPN, ktoré vám umožňujú obísť toto blokovanie, aby ste si mohli kedykoľvek prezerať a sťahovať všetky požadované filmy, televízne programy a športové špeciality..

Výber správneho je však iný príbeh, ktorý môže byť klzký, ak nemáte skúsenosti s VPN. Z tohto dôvodu som zostavil zoznam Najlepšie VPN pre torrenting.

Môj zoznam je založený na dôkladnom testovaní a výskume, aby ste sa uistili, že budete čítať iba tie najuznávanejšie dostupné.

Po otestovaní viac ako 25 VPN a stiahnutí (alebo pokuse o stiahnutie) 250+ súborov z celého Melbourne do Canberry. S najlepšími VPN som bol schopný používať BitTorrent, sťahovať filmy a streamovať každú epizódu Hra o tróny. ��

Myseľ môže potrebovať knihy, pretože meč potrebuje brousok, ak si to chce udržať, ale moja myseľ potrebuje neobmedzené sťahovanie a pomocou najlepších sietí VPN v tomto zozname si môžem stiahnuť obsah do svojho srdca (a mysle)..

Contents

NordVPN

# 1 Choice, Excellent Balance of Privacy & Rýchlosť, dvojité šifrovanie údajov

PROS

Extra ochrana, vojenské šifrovanie, rôzne možnosti stanovenia cien, jednoduché nastavenie, rôzne spôsoby platby vrátane bitcoínov, servery v 61 krajinách

ZÁPORY

Pomalšie rýchlosti ako niektorí z ich konkurentov, bez telefonickej podpory

NordVPN existuje už nejaký čas a sú zo zrejmých dôvodov veľmi populárne. S NordVPN získate neobmedzené zdieľanie P2P, blokovanie úniku DNS, prepínač zabíjania a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navyše používajú šifrovanie na vojenskej úrovni a poskytujú svojim používateľom softvér CyberSec, ktorý automaticky blokuje také súbory, ako je malware, takže sa nemusíte obávať počítačových hrozieb pri torrentovaní alebo streamovaní blokovaného obsahu..

CyberSec tiež chráni pred útokmi DdoS (Distributed Denial of Service). Útok DDOS je druh útoku, pri ktorom sa používa viacero kompromitovaných systémov najmä na zacielenie na jeden systém. Váš systém. CyberSec vás chráni pred takýmto útokom.

Medzi ďalšie pokročilé funkcie patrí Dvojitá sieť VPN, ktorá šifruje váš internetový prenos dvakrát, vytvorí ďalšiu vrstvu ochrany osobných údajov. Tento proces reťazenia serverov vám umožňuje schovať sa za niekoľko serverov, aby ste lepšie chránili svoju identitu.

Toto je len niekoľko funkcií, ktoré môžete od NordVPN očakávať. Pozrite sa na našu úplnú recenziu spoločnosti NordVPN tu.

Surfshark

# 2 Najlacnejšia možnosť torrentu

PROS

Skvelá rýchlosť, solídna podpora a jedna z najnižších cien za kvalitu / rýchlosť. 

Odblokuje Netflix a ďalšie služby streamovania médií

ZÁPORY

Pomalá odpoveď od tímu technickej podpory

Surfshark je relatívny nováčik na scéne VPN, ale jeho popularita sa rozrástla o silné sieťové základy, rozmanitosť dátových centier a prísne zásady neprihlasovania..

Pokiaľ ide o torrenting, hlavným dôvodom, prečo máme Surfshark ako náš najlepší výber, je bezpečnosť. Protokoly VPN spoločnosti Surfshark používajú 256-bitové šifrovanie AES na vojenské účely.

Spoločnosť však ide ďalší krok so začlenením 2048-bitovej výmeny kľúčov DHE-RSA a hashovacej autentifikácie SHA512 pre ďalšiu bezpečnosť (preklad: najlepšie možné šifrovanie a bezpečnosť). Do technológie, ktorá poháňa túto sieť, je tiež zabudovaná ochrana pred únikom DNS a WebRTC. Prečítajte si viac o tom v našej recenzii tu.

Celkovo Surfshark je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú anonymitu a súkromie niečoho ako Nord VPN bez platenia paží a nôh..

ExpressVPN

# 3 rýchlo a veľa IP adries

PROS

Najvyššia rýchlosť, bezkonkurenčný zákaznícky servis, pokročilé funkcie, žiadne záznamy, úplné súkromie

ZÁPORY

Najrýchlejšie rýchlosti, bezkonkurenčný zákaznícky servis, pokročilé funkcie, žiadne záznamy, úplné súkromie

ExpressVPN má pevné zásady bez protokolov, čo znamená, že môžete bezpečne používať uTorrent alebo ľubovoľného iného klienta BitTorrent na zdieľanie súborov s úplnou anonymitou.

  Protokoly VPN: PPTP vs L2TP / IPSec vs SSTP vs IKEv2 / IPsec

Jednoducho sa zaregistrujete, budete postupovať podľa ich základných pokynov av priebehu niekoľkých minút sa budete môcť pripojiť k akémukoľvek zo svojich serverov. Odtiaľ si môžete bezpečne a bezpečne stiahnuť aplikáciu uTorrent a začať používať aplikáciu na spustenie torrentingu. Vďaka funkcii inteligentného určovania polohy môžete dokonca zvoliť optimálne umiestnenie pre svoju sieť.

Používajú najvyššiu úroveň šifrovania (256-bit AES) a umožňujú vám používať ktorýkoľvek z hlavných protokolov (OpenVPN, L2TP, PPTP a SSTP)..

S ExpressVPN, vy získajte všetky funkcie, ktoré sme už spomenuli—24/7 živá podpora zákazníkov, rýchlosť vraha, prepínač zabíjania, neobmedzená šírka pásma a ďalšie.

Vyrovnávacia sieť VPN

# 4 Nedostatok rýchlosti / bezpečnosti

PROS

Špeciálne ponuky, žiadne záznamy, vysokorýchlostné servery, 256-bitové šifrovanie Blowfish, neobmedzená šírka pásma, 5 simultánnych pripojení, nepretržitá podpora zákazníkov

ZÁPORY

Nie je to najlacnejšie riešenie VPN, žiadne blokovanie reklám, postrádajú rozšírené funkcie

Vďaka solídnym medzinárodným skóre rýchlostných testov a spoľahlivému klientovi je jasné, prečo Vyrovnávacia sieť VPN získala ocenenia a bol uvedený v hlavných technických publikáciách ako Wired Magazine. Sú to renomovaná spoločnosť, ktorá sa samozrejme stará o svojich zákazníkov.

Táto spoločnosť so sídlom v Budapešti každoročne udeľuje 5 000 až 5 študentom, aby im pomohla pokryť ich vzdelanie na univerzite. Poskytujú pridruženú podporu a špecializovanú zákaznícku podporu.

Na rozdiel od niektorých svojich konkurentov nekladú absolútne žiadne obmedzenia na používateľov, ktorí chcú zdieľať súbory. S ich softvérom budete mať úplný prístup k torrentu. Pomocou ich technológie budete môcť obísť zásahy vlády a odblokovať všetok obsah, ktorý chcete zobraziť alebo stiahnuť.

Maskovaním vašej adresy IP a správnym šifrovaním vášho prenosu online vám služba Buffered VPN poskytne všetko, čo potrebujete na odblokovanie stránok s torrentom a užívanie obsahu, ktorý ste si našli, aby ste si ho mohli vyskúšať..

Za zmienku tiež stojí, že niektoré webové stránky VPN vyzerajú, akoby ich počas dlhého víkendu niekto udrel spolu. Web Buffered.com nemohol vyzerať lepšie. Stránky sa môžu pochváliť tým, že sa objavili v časoch, úspechu a vyššie uvedenom káblovom prepojení. Stránky sú ľahko na očiach a ľahko sa navigujú. Ich rozhranie sa tiež ľahko naviguje.

IPVanish

Ďalší silný súťažiaci

PROS

Žiadne protokoly, spoľahlivé šifrovanie, viac serverov, povolené torrentovanie, akceptuje bitcoíny

ZÁPORY

So sídlom v USA, kde by NSA mohla klopať, menej ako príkladná podpora zákazníkov

IPVanish je skvelý pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. S robustnou sadou bezpečnostných nástrojov, IPVanish je snom spoločnosti torrenter. Rovnako ako v prípade ExpressVPN a NordVPN, IPVanish poskytuje ideálne šifrovanie pre zdieľanie súborov a streamovanie.

Táto oceňovaná VPN udržiava vaše súkromie prostredníctvom Socks5, proxy funkcie, ktorá vám umožňuje zostať súkromným tým, že pri prenose vášho P2P prenosu cez jeden z nich skrýva svoju skutočnú IP adresu. 40 000+ adries IP na jednom z ich mnohých serverov.

V Melbourne majú dva servery a celkom 950+ serverov v 60+ krajinách, čo z nich robí jedno z najrozšírenejších riešení VPN na svete. Ponúkajú tiež tri dostupné plány.

Súkromná sieť VPN

Solid Runner Up

PROS

Silná OpenVPN, žiadna logovacia politika, prijateľné ceny, sedemdňová záruka vrátenia peňazí, servery v 29 krajinách

ZÁPORY

Žiadne zabudované pokrytie únikom DNS

Súkromná sieť VPN, ktorá je cenovo priaznivejšia pre skromnejších používateľov, ktorí stále chcú funkciu torrentovania, používa konkrétnu kryptografiu, aby vás udržala v anonymite. Ich služby sú vybavené a vstavaný vypínač zabíjania a zachovávajú firemnú politiku bez protokolov.

Pomocou privátnej siete VPN môžete odblokovať obsah špecifický pre danú oblasť a blokované stránky. Ich vysokorýchlostné servery sú jedny z najspoľahlivejších v okolí a ich nastavenie jedným kliknutím odstráni bolesti hlavy z registrácie a začatia.

Privátna sieť VPN, ktorá je kompatibilná so všetkými zariadeniami, je služba, ktorá je dobre známa svojou priateľskou službou zákazníkom a rýchlym pripojením.

Bohužiaľ, každá ruža má tŕň a toto je nedostatok ochrany proti úniku DNS. Ale pre príležitostného používateľa je to pekná, lacná voľba, ktorá pravdepodobne urobí prácu.

CyberGhost

2. bežec hore

PROS

Súkromné, so sídlom v Rumunsku (bez vládnutia), dobre vyzerajúci a ľahko použiteľný softvér, päť simultánnych pripojení, nepretržitý live chat, ochrana proti úniku DNS, prepínač zabíjania, zdieľanie P2P povolené

  Protokoly VPN: PPTP vs L2TP / IPSec vs SSTP vs IKEv2 / IPsec

ZÁPORY

Mätúce ceny, zlá povesť medzi bývalými zákazníkmi

Tento softvér sa veľmi ľahko používa a má všetky zvončeky a píšťalky drahších riešení VPN. So sídlom v Rumunsku, CyberGhost poskytuje výnimočné rýchlosti na serveroch v okolí a nezachováva absolútne žiadne záznamy užívateľských relácií.

Blokuje protokol Torrent na všetkých serveroch, normalizuje prenos a umožňuje použitie všetkých sietí P2P. Jediná pochybná vec, o ktorej je CyberGhost, je, že si ho môžete stiahnuť úplne zadarmo.

Sieť VPN zadarmo je niečo, čo používatelia musia byť opatrní, pretože väčšina sietí VPN nie je skutočne zadarmo. Majú zlú povesť pri zhromažďovaní vašich údajov a ich predaji tretím stranám, aby mohli platiť za svoje bezplatné služby.

Ako sme už povedali, po vykonaní testu s CyberGhostom sme nenašli žiadne dôkazy o tom, že by to tak bolo, a nezistili sa ani úniky DNS. Po zvážení všetkých vecí sa CyberGhost javí ako realizovateľná možnosť pre používateľa, ktorý má obmedzený rozpočet.

Chráňte sa teraz

Vaše súkromie je dôležité, najmä pokiaľ ide o zdieľanie súborov P2P. Torrenting môže byť veľmi nebezpečný. Môže to mať za následok právne ťažkosti, útoky škodlivého obsahu alebo škodlivého softvéru. Môže to mať za následok únik údajov a krádež citlivých informácií.

VPN môžu odvrátiť všetky tieto počítačové hrozby a pomôcť vám pri zachovávaní diskrétnosti.

Ak si stále nie ste istí používaním jednej z týchto služieb, nezabudnite, že siete VPN v tomto zozname sú vybavené zárukami vrátenia peňazí. Môžete si vyskúšať ich služby a zistiť, či je to pre vás to pravé.

Ako ma VPN chránia?

Šifrovanie VPN a jedinečné adresy IP zabezpečujú, že váš poskytovateľ internetových služieb (poskytovateľ internetových služieb) nemôže vidieť, čo robíte na internete, pretože všetky údaje prenášané z počítača cez server VPN sú skryté..

Keďže jedným z hlavných dôvodov, prečo torrenting je, nie, je to kvôli obsahu chránenému autorskými právami, poskytovatelia VPN nakoniec dostanú od vás vlastníkov autorských práv. Je to preto, že vaša skutočná adresa IP nie je odkrytá.

Pripojením k Servery VPN umiestnené v krajinách, ktoré necenzurujú webové stránky z dôvodu autorských práv, môžete efektívne odblokovať stránky torrentu a vidieť, čo chcete.

Pochopenie zákona

Niektoré krajiny (medzi nimi aj Veľká Británia a India) tvrdo zakazujú, pokiaľ ide o trestné činy súvisiace s autorskými právami online, ale väčšina krajín považuje pirátstvo za občiansku a nie za trestnú. Tu je zoznam krajín a súvisiacich zákonov VPN.

Jedným z najrozšírenejších dôsledkov pirátstva je varovný list od vášho ISP. Ak používate správne zabezpečenú sieť VPN, s týmto problémom sa nestretnete, pretože vašu skutočnú adresu IP nikto neuvidí..

Ako vás ubezpečiť, že vaša sieť VPN na účely torrentu vás chráni

Ak chcete vedieť, či ste skutočne bezpečné a súkromné, navštívte stránku IPLeak.com. Ak nevidíte svoju skutočnú adresu IP alebo adresu od poskytovateľa internetových služieb, ste chránení sieťou VPN.

Ak chcete získať ďalšiu záruku, môžete skontrolovať, či váš klient BitTorrent netesní vašu skutočnú adresu IP, prejdite nadol na Detekciu adries Torrent a pridajte magnetický odkaz do svojho klienta BitTorrent. Týmto sa bude monitorovať vaša činnosť súvisiaca s torrentom a zisťovať akékoľvek úniky.

Čo je potrebné zvážiť pred registráciou pomocou VPN

Pokiaľ ide o výber najlepšej VPN na torrenting, je toho veľa, čo potrebujete vedieť.

Držitelia súborov Torrent a P2P potrebujú súkromie, ale tiež potrebujú spravodlivý strop, pokiaľ ide o dátové limity. Pomalé rýchlosti a hustá šírka pásma budú predstavovať problém pre tých, ktorí sa snažia stiahnuť alebo nahrať slušné množstvo obsahu.

S ohľadom na to je tu niekoľko faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pred tým, ako sa na serveri VPN vyriešia vaše potreby torrentingu:

  • zabezpečenia
  • Zásady protokolovania
  • Limit šírky pásma
  • Výkonnosť testovania rýchlosti

Jedným z hľadísk pri hľadaní VPN na torrenting je kryptografia za softvérom. Správne šifrovanie je to, čo používateľa zaručuje, že žiadna tretia strana nebude schopná špehovať svoju činnosť alebo na ne zacieliť reklamy alebo vírusy.

  Protokoly VPN: PPTP vs L2TP / IPSec vs SSTP vs IKEv2 / IPsec

Lepšie VPN na trhu ponúkajú protokol OpenVPN, bezpečnostný model pre bezpečnú tunelovú prepravu. Poskytovatelia internetových služieb tak zostanú bez ohľadu na to, ako je povinné uchovávanie údajov. Týmto spôsobom im zabránite v zhromažďovaní vašich osobných údajov a údajov tých, s ktorými komunikujete online.

Súkromné ​​spoločnosti používajú VPN pre tento druh neviditeľného zabezpečenia už dlhý čas, ale teraz sú sprístupnené širokej verejnosti a na trhu existuje veľké množstvo riešení VPN, z ktorých mnohé ponúkajú bezpečnostný softvér s vlastnými podpisovými algoritmami. pre konkrétne šifrovanie.

Zásady protokolovania VPN sú veľmi dôležité pretože to je to, čo určuje, či je vaša online aktivita skutočne súkromná alebo iba „trochu súkromná“. Niektoré siete VPN vám povedia, že majú politiku bez protokolov, čo znamená, že neukladajú vaše užívateľské relácie, ale v mnohých prípadoch to je nepravdivý nárok.

Používatelia Redditu a ďalších fór zavolali siete VPN ako HideMyAss na zhromažďovanie svojich údajov a zdieľanie týchto informácií s ostatnými. Podobné obvinenia boli urovnané v spoločnosti Pure VPN, hoci tieto obvinenia sú zväčša neopodstatnené.

Okrem výberu VPN s prísnymi zásadami bez protokolovania budete tiež chcieť hľadať sieť s veľkou šírkou pásma. Rýchlosť vašej siete VPN samozrejme nie je len zodpovednosťou siete VPN, s ktorou idete, je to aj vaša zodpovednosť.

Ak používate sieť VPN, ktorá tvrdí, že má vysoké rýchlosti, a zistíte, že sú pomalé, zvážte použitie servera, ktorý je vám najbližší. Vo väčšine prípadov má VPN vo vašej oblasti servery. Vždy používajte server, ktorý vyhovuje vášmu účelu.

Ďalším spôsobom, ako zvýšiť svoju rýchlosť, je použitie protokolu PPTP. PPTP je skratka pre protokol tunelového prepojenia typu point-to-point. Je to jeden z najstarších a najjednoduchších protokolov a výpočtovo najrýchlejší. Majte však na pamäti, že vy s protokolom PPTP nezíska maximálnu bezpečnosť takže ide skutočne o prehadzovanie medzi najvyššou bezpečnosťou a maximálnou rýchlosťou.

Ďalším faktorom je testovanie rýchlosti. ExpressVPN je moja obľúbená sieť VPN z dôvodu ich transparentnosti a oddanosti svojim klientom. Boli prvou sieťou VPN, ktorá zaviedla nástroj na testovanie rýchlosti, ktorý vám v reálnom čase ukáže, aké rýchlosti dosahujete pripojením svojho servera..

Ak chcete skutočne optimalizovať svoju rýchlosť, mali by ste aktualizovať svoju vlastnú rýchlosť pripojenia prostredníctvom vlastného poskytovateľa internetových služieb. Pred použitím siete VPN to urobte. Nepoužívajte tiež bezplatnú sieť VPN na torrenting alebo streaming. Ak chcete získať ďalšie informácie o rýchlosti, prečítajte si nášho skvelého sprievodcu, ako zrýchliť váš internet.

Ktoré siete VPN sú teda najlepšie na torrentovanie v roku 2023? Preskúmali sme všetky hlavné VPN na trhu (a niektoré z tých menších, ktorým sa chcete za každú cenu vyhnúť) a hodnotili sme ich na základe rýchlosti, funkcií, šifrovania, ceny, zákazníckeho servisu a podľa väčšiny dôležité je, súkromie.

záver

Myslím, že budete súhlasiť s tým, že používanie siete VPN má mnoho výhod.

Vďaka silnej sieti VPN sa počas anonymného sťahovania a nahrávania obsahu budete môcť vyhnúť všetkému, od spoofingu cez Wi-Fi a útokov Honeypot, cez požiare Firesheep a ransomware..

Aj keď sa chcete len spojiť s priateľmi alebo príbuznými, siete VPN sa dostali späť, chránia vaše heslá a osobné rozhovory pred zvedavými očami spoločností, hackerov a vládnych inštitúcií..

Teraz, keď ste videli našich šesť najlepších výberov, pravdepodobne máte nejaké problémy s vyrovnaním sa iba s jedným. Ak je to tak, odporúčame vyskúšať jeden alebo dva, aby ste získali pocit, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Keby som si musel vybrať svoje prvé tri, jaUrčite by šli s NordVPN, Surfshark, a ExpressVPN. Každá z nich má dobrú rýchlosť, spoľahlivú podporu, spoľahlivé šifrovanie a špeciálne ponuky pre tých, ktorí sa prvýkrát zaregistrujú.

VPN sú dôležitým zdrojom a teraz máte vedomosti, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať nakupovať pre životaschopné riešenie VPN. Šťastný streaming.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me