En İyi Web Hosting Avustralya (2020)

Contents

Teknik İncelemeler ve Karşılaştırmalar

Zaman ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için Avustralyalılar için en iyi 10 barındırma sağlayıcısını inceledik.

Avustralya'daki veri merkeziWeb barındırma, kendi FTP sunucunuzu kurmanın ve her HTML sayfasını tek tek eklemenin ilk günlerinden bu yana uzun bir yol kat etti. Barındırma kurulumu artık her zamankinden daha kolay.

Hosting sağlayıcılarının genellikle 2 kategoriye ayrıldığı söyleniyor.

Sizi fazla şarj etmek isteyenler ve yapmayanlar. Muhtemelen bu sayfayı “en iyi web barındırma” yı arayarak bulduğunuzdan, o ikinci kampta olduğunuzu varsayacağım. ��

Ama önce bir şeyi açıklamam gerekiyor.

Muhtemelen bu listeye bir göz atacaksınız ve Will’in neden yerel Avustralya şirketlerini içermediğini düşüneceksiniz. Sebepleri basit – Aussie dışı ana bilgisayarlardan sunucular, destek ve fiyatlandırma sadece daha iyi.

Bunun arkasındaki açıklama basit – daha büyük şirketler daha büyük bir altyapıya sahipler, bu nedenle müşteri başına maliyetleri daha düşük ve bunu size aktarıyorlar.

İkincisi biraz daha teknik. Hakkında veri merkezleri.

Veri merkezlerini web sitenizi saklayan dev bilgisayar çiftlikleri olarak düşünebilirsiniz. Bir okuyucu içeriğinizi okumak istediğinde, yüklenen kedi videolarınıza bakın veya işletme web sitenizi ziyaret edin ve veri merkezinden dosya istemeleri gerekir.

Kusursuz olmak için Avustralya’nın en iyi veri merkezleri yok.

Bu yüzden seçimlerimin çoğu denizaşırı veri merkezlerine dayanıyor, en iyi seçimim Singapur’un en son veri merkezi kullanıyor. Tamam yeterli inek konuşması. Bu incelemeye geçelim ve en iyi seçimleri bulmanıza yardımcı olalım. ��

RANKWEB HOSTPRICELOAD ZAMANLAYICI
1 SiteGround 3,95 $ / ay 713ms ★★★★★
2 Hostinger $ 0.99 / mo 389ms ★★★★★
3 Bluehost $ 2.95 / mo 1.765ms ★★★★★
4 HostGator $ 2.75 / mo 657ms ★★★★★
5 A2 Hosting $ 2.94 / mo 223ms ★★★★★

Gizlilik Avustralya nedir?

Gizlilik Avustralya, çok kırılgan dijital haysiyet kavramını savunma görevinin önemli olduğuna inanıyor. Bu arayış şu anda toplumumuzda insanların mahremiyeti ve verileri kuşatma altındayken daha acil. Veri uzlaşması ve izinsiz giriş, bireysel, kurumsal ve hatta ulus-devletleri kapsayan malign aktörler ve bilgisayar korsanları için sürekli bir tehdittir.

Gizlilik Avustralya’da sahip olduğumuz misyon, özel hayatınız arasında istediğiniz kadar gizli olması gereken ayrımın sizin izniniz olmadan kamusal benliğinize karışmamasını veya müdahale etmemesini sağlamaktır. Tüm Avustralyalıların hızla gelişen veri gizliliği dünyasını anlamasını istiyoruz. Çünkü bu anlayış olmadan dijital egemenlik şiddetle savunulamaz.

Benim adım William J. Ellis ve 2008 yılında Pekin’de bir güvenlik analisti olarak çalıştığımda Gizlilik Avustralya tohumları ekildi. Çin’in Wikipedia ve Facebook gibi temel web sitelerinde yasağını atlatmak için bir arayış olarak başladı (yasak bugün devam ediyor) çok daha fazla hacim ve ağır el ile). Bunu yaparken, sanal özel ağların karanlık standartlarına doğru kafa kafaya koştum ve Privacy Australia bu soruna yanıtımdan filizlendi.

���� Avustralya Hosting Yorumları ����

Sizi bilgi ile su altına almak istemiyoruz. Her ne kadar bol miktarda bilgi sağlamış olsak da, bunları anlamayı kolaylaştırdık. Sunucularımızın sıralaması, hiyerarşik durumlarının anlık bir görüntüsünü sağlayarak bu amaca hizmet eder.

Sıralama sistemlerimiz, seçilen ana bilgisayarlarımızı, en üst öneriyle başlayıp ardından diğerleri tarafından azalan öneri sırasına yerleştirir. Gereksiz bilgi yükünü daha fazla önlemek için, yalnızca ilk beş seçeneği dahil ettik.

Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz..

2020’de En İyi Web Hosting Hizmetleri

Aşağıda maliyet, hız, müşteri hizmetleri ve çalışma süresine dayalı en iyi beş Avustralya web barındırma değerlendirmesi bulunmaktadır.

1. SiteGround – 2 Milyondan Fazla Etki Alanıyla Kucaklandı

Fiyat – Aylık 3,95 ABD doları
Ortalama çalışma süresi % 99,95
Ortalama yükleme süresi 713ms

SiteGround WordPress topluluğunun en popüler ve en yüksek puan alan barındırma sağlayıcılarından biri olarak öne çıkmıştır. Avustralyalılar açıkça bu karara katılıyor.

Kolay Kurulum ve Kurulum ✅

Sitenizi mümkün olduğunca hızlı ve güvenli hale getirmek için hız ve güvenlik açısından büyük benzersiz, şirket içi WordPress çözümleri sağlarlar. Ancak SiteGround, WordPress’in en yaygın içerik yönetim sistemi olarak ön plana çıkmıyor. Hem yeni hem de yerleşik WordPress projeleri için mükemmel bir çözüm olmanın yanı sıra, bunlar tek numara bir midilli değil.

Örneğin, bilgili, hızlı ve arkadaş canlısı, son derece uyumlu bir müşteri destek hizmetine sahiptirler. Ayrıca, kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlayan başka rekabet avantajları da var.

Yüksek Hızlar, Ücretsiz SSL ve Yükseltmeler ✅

Optimize edilmiş barındırma planları, otomatik yükseltmeler, yerleşik WP önbelleğe alma, yaygın ve dağınık bir içerik dağıtım ağı (CDN), tek tıklamayla evreleme ve GIT sürüm kontrolü gibi en yeni özellikleri içerir. Çözümlerini şirket içinde inşa edilmiş olarak ortaya koyarlar ve bu çözümleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlama esnekliği ve çabukluğu sağlarlar..

En İyi Performans ve Destek ✅

Diğer sağlayıcılar düşük başlangıç ​​ve yenileme oranları sunarken, SiteGround’un hız, çalışma süresi güvenilirliği ve sağlam destek açısından performansı diğer ev sahiplerinin sunduğu her şeyden çok daha iyi. Olarak ünlü var en iyi 7/24 destek sektörde o kadar çok ki, resmi bir “WordPress” tarafından önerilen barındırma sağlayıcısı olacaklar.

SiteGround ayrıca yenileme, Cloudflare koruması ve ücretsiz SSL gibi tüm ikincil eklenti hizmetleri için en düşük oranlardan bazılarını sunar.

2. Hostinger – En Ucuz Host

Buradan başlayarak Aylık 0,99 ABD doları
Ortalama çalışma süresi % 99.1
Ortalama yükleme süresi 389Hanım

Kaliteden ödün vermeden web barındırmada para kazanmak istiyorsanız, artık Hostinger için arama yapmak uygun fiyat arayışınızın cevabıdır.

Promosyon fiyatlandırması, özellikle düşük asılı meyveleri yakalamak için tasarlanmış barındırma endüstrisinde yaygın bir pazarlama taktiği olarak görülse de, Hostinger yine de bu stratejinin sanatında ustalaşarak, faydaların sizi olduğu kadar etkilemesini sağlar..

Kaliteden ödün vermeden en ucuz sunucu ✅

Hostinger’ın fiyatı genellikle dalgalanır ayda $ 0,99 ila $ 2,15 arasında yarı düzenli olarak. Düşük fiyat indiriminden tam olarak yararlanmak için fiyatı 48 ay boyunca sabitleyebilirsiniz. Bu aslında bir kullanıcıya 70 $ ‘ın altında bir pazarlık barındırma fiyatı sağlar..

Fiyatlandırması nedeniyle hizmetlerinin daha düşük olabileceğine dair herhangi bir yanlış anlaşılma veya endişeniz varsa, sizi bu durumu hemen devre dışı bırakalım. Hâlâ göreceli olarak yeni olmasına rağmen, Hostinger sözünü yerine getiriyor.

Hostinger, diğer barındırma sağlayıcılarının sunduğu tüm temel özellikleri sağlar, ancak muhteşem fiyatlandırmasının ekstra tatlandırılmasıyla. Dezavantajı, tüm planlarla birlikte gelen tüm çekici aksesuarları alamayacağınızdır. Bu nedenle, bir paket seçmeden önce ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz özelliklerin bir dizi olup olmadığını incelemeniz size bağlıdır..

Kayıtlı Ücretsiz Alan Adı ✅

Maliyet fiyatı avantajlarının yanı sıra, hala birçok risk garantisi ve koruma sunar: ücretsiz alan adı kullanmak için ücretsiz SSL koruma. Bunun da ötesinde, yine de cömert bir 30 günlük para iade garantisi! Bu, sunulan en düşük katmanlı paketi de içerir.

Mesele şu ki, Hostinger mükemmel bir seçim, özellikle de olağanüstü performans sunan bir ana bilgisayarla çok para biriktirmeye çalışıyorsanız.

Profesyonel İpucu – Daha fazla indirim sahibi mi arıyorsunuz? Avustralya ucuz web hosting kılavuzumuza göz atın.

3. Bluehost – En Saygın Sunucu Ama Tür Pahalı

Buradan başlayarak Aylık 2,95 ABD doları
Ortalama çalışma süresi 99,74%
Ortalama yükleme süresi 1.765ms

Kelime ilişkilendirme alıştırması yapıyorsanız, Bluehost ile ilgili akla ilk gelen şey “kolay” kelimesidir.

Diğer şeylerin yanı sıra, Bluehost, kullanım kolaylığı ile kendini paketten ayırdı. Bluehost hakkında okuyacağınız olumlu çevrimiçi incelemelerde tekrar eden bir tema varsa, yeni başlayanlar için en iyi web barındırma hizmetlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Şirket, bedevil yeni başlayanların acı puanlarını açıkça anlıyor ve sonuç olarak sürecin ilk kez ev sahipliği yapmaya çalışan insanlar için daha az kafa karıştırıcı olduğundan emin olmak için yukarıda ve öteye gitti..

1 WordPress + Kılavuzları Ton için Yüklemeler’i tıklatın ✅

Bazı şeyler Bluehost’a bu sorunsuz yelken kalitesini kazandırır. Arayüzü ve araçları, yeni başlayanların kavradığı ve takdir ettiği bir sezgisellik seviyesine yöneliktir. Tek Tıkla kurulum seçeneği tüm planlarında yer alan, geleneksel kurulum prosedürlerinde yer alan çok adımlı süreçler için teknik olarak anlayışlı olmayan bu yeni başlayanlar için de büyük bir çekicidir..

Bluehost hızı iyi olsa da, yine de daha büyük web sitelerinde gecikme ve gecikme yaşama eğilimindedir. Ancak, onları inkar edemeyeceğiniz bir şey var: bunlar çok ısrarcı. Pazarlama ve reklamcılık konusunda son derece yeteneklidirler, bu yüzden web sitelerini ziyaret ettikten sonra reklamlarının sizi her yerde takip ettiğini görmeye başlamak için kendinizi destekleyin.

Tüm Planlarda% 65 İndirim (Pahalı Satışlar) ❌

Agresif pazarlama bir yana, rekabetçi fiyatlandırması, Bluehost’un yeni başlayanlar için bir cazibe haline getiren bir başka çekici yönü: şu anda tüm planlardan% 65 indirim alabilirsiniz. Bu yeterli değilmiş gibi, BlueHost% 100 para iade garantisi de sunar. Bu, yeni başlamış ve web sitelerinden para kazanmanın biraz zaman alabileceğini fark eden serbest çalışanlar ve blogcular için idealdir..

Bununla birlikte, BlueHost tüm hizmetleri için sizi ve kolunuzu ve bacağınızı şarj etmeye çalışacaktır.

4. HostGator Bulut Hosting – Fiyat için En İyi Bulut Hosting

Buradan başlayarak Aylık 2,75 ABD doları
Ortalama çalışma süresi % 99.4
Ortalama yükleme süresi 657ms

Web siteleri ve gators belki iki garip yatak arkadaşı, ancak HostGator bir şekilde evliliğin çalışmasını sağlamıştır.

Eğer timsahın sağlamlığı sitenin adı için ilham kaynağı olsaydı, o zaman uygun bir metafor. Demişler, en iyi yeteneği kullanılabilirliği, bu nedenle hizmet güvenilirliği herhangi bir web sitesinin en önemli ve aziz özniteliklerinden biridir. HostGator, bu özelliği maça uygular ve düşük bir fiyata hizmet için olağanüstü çalışma süresi sağlar.

İnanılmaz Çalışma Süresi ve Hız Performansı ✅

Son 16 ay içinde, ortalama% 99,98 çalışma süresi. HostGator ayrıca birkaç şey daha iyi yapmayı başarıyor. Çalışma süresi ustalığına ek olarak, sahip olduğu hızlı hızlı sunucular da aynı derecede dikkat çekicidir..

Premium donanım, düşük yoğunluklu sunucular ve çoklu önbellek katmanları gibi çeşitli özelliklerin bir sonucu olarak “2 kata kadar daha hızlı yükleme süreleri” olduğunu iddia ediyorlar.

Hizmetlerinin arkasında durabilecekleri ve müşteri olarak performansta geçici bir düşüş olursa cezalandırılmayacağınız oldukça güven vericidir..

Küçük İşletmeler için Harika ✅

Örneğin, ortalama çalışma süresinin ay için% 99,9’un altına düştüğü bir senaryoda, müşterileri muhtemelen o ay için bir ödeme kredisi kazanmaya hazırdır. Bununla birlikte, bu imtiyaz, planlı bakımı veya diğer bir kerelik fluke olaylarını içermez. Ancak, barındırma hizmeti performansı geçici olarak kaybolursa, müşterilerinin işlerinin cezalandırılmayacağını bilmek rahatlatıcıdır.

Kullanıcı dostu olması açısından WestGator, okuyucuların yüklemelerine yardımcı olan bir web sitesi oluşturucu özelliği başlattı. Hosting teknikleriyle hala uğraşmayan yeni bir kullanıcı için, web sitesi oluşturucusu web sitelerini oluşturmayı bir esinti haline getiriyor.

Bu öznitelikler, sağlam bir global sunucu tabanı ile birleştiğinde HostGator’u olağanüstü bir seçenek haline getirir. Ancak, fiyatı biraz daha karmaşık bir tablo çiziyor. Paylaşılan sunucularının sayfa yükleme ve çalışma süresi hızları ne kadar dikkat çekici olursa, HostGator’un Bulut hizmeti onları sudan çıkardı.

Bu da şu soruyu akla getiriyor – müşteriler neden kendilerini bulut hizmetine yükseltmiyorlar. Bu sorunun cevabı fiyatlandırma. HostGator’un Bulut seçeneği için reklamı yapılan fiyat ayda 4,95 ABD dolarından başlar ve ayda 9,95 ABD dolarına yükselir. Bu etiket şoku, müşteriler için oldukça kapalıdır, bunun yerine paylaşılan barındırma ile yapışmasını zorlar. Bulut seçeneğinin sizi daha uzun, üç yıllık bir döneme kilitlemesine yardımcı olmaz.

Ancak Gator, özel bir indirim sunarak durumu iyileştirdiğinden, Bulut fiyatlandırmasını ayda sadece 2.99 $ ‘a düşürdüğünden gümüş kaplama var. Bu aslında sadece paylaşılan barındırma ücretleri ödeyerek karşılığında çok daha iyi bir hizmet alacağınız anlamına gelir. Ancak, indirim şu anda yalnızca bir, üç ve altı aylık planlar için geçerlidir. Yani, ilk dönemden sonra, fiyatlandırma daha sonra 8.95 $ ‘a yükselecek, bu da en düşük plandaki yenileme oranı.

5. A2 Hosting – Fiyat için Mükemmel Performans

Buradan başlayarak Aylık 2,94 ABD doları
Ortalama çalışma süresi % 99,1
Ortalama yükleme süresi 223ms

Hız öldürür diyorlar, ancak çevrimiçi barındırma dünyasında, işinizin ömrünü de artırabilir. A2 Hosting’in mükemmel hızı, işin en iyilerinden biridir. Son derece yüksek çalışma süresi ve yardımcı müşteri desteği içeren çok yönlü iyi bir oyun ile kapsamlı bir barındırma platformudur..

A2 Hosting’in gücü kalıyor. 2001’den beri var ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra A2, her yıl düzenli olarak PCMag’in ‘En İyi Web Barındırma Hizmeti’ listesinde yer alan bir mükemmellik kaydına sahip.

A2, listemizi, ilkel özelliklerle paylaşılan aylık planlardan özel hizmet planlarına odaklanan paketlere kadar uzanan alanlardaki güçlü kaydına dayanarak yaptı. A2 Hosting’in veri merkezlerinin çoğu Michigan’da bulunmasına rağmen, Avustralya’daki küçük işletmeler için mükemmel bir performans sergiliyor.

Nasıl Seçiyoruz – Web Hosting Kriterleri Makyaj Malzemeler

Sosisin nasıl yapıldığını asla bilmek istemeyeceğinizi söylüyorlar. Aslında asiler ve karşı taraflar olduğumuz için, müşterilerimize yetişkinler gibi davranmak için kuralları bükmeyi seviyoruz ve bu nedenle listemizdeki barındırma hizmetlerini yargılamak için kullandığımız kara kutunun içeriğini açığa çıkarıyoruz.

Bu nedenle, daha fazla uzatmadan ve özel bir önem sırasına göre, bu kriterler buğdayı samandan kaydırmak için kullanıldı:

Güvenilirlik (Çalışma Süresi ve Kesinti Süresi)

barındırma çalışma süresiGüvenilirlik önemli bir metriktir çünkü ana makine sağlayıcınızın güvenilir olmasını istersiniz. Mevcut en iyi özelliklere sahiplerse, ancak tutarlı bir şekilde sunmak için onlara güvenemezseniz, bu size iyi gelmez.

Yüksek düzeyde kullanılabilirlik, özellikle normalden daha yüksek bir süre boyunca belirli bir performans düzeyini garanti etmek için bir barındırma hizmetinin ayırt edici özelliğidir.

Güvenilirlik yönlerini temsil eden bireysel faktörler, çalışma zamanı ve kesinti süresidir. Yabancı otlara çok fazla girmeden, çalışma süresi, bir barındırma platformunun yaşadığı kesintisiz, kesintisiz zaman dizisinin bir ölçüsü olarak kabul edilir..

Mükemmel bir dünyada, barındırma sistemleri ideal olarak% 100 çalışma süresine sahip olacaktır. Ancak böyle bir mükemmelliği sürdürmek veya elde etmek neredeyse imkansızdır. Barındırma hizmetleri ile ilgili olarak, bir sunucunun hizmet verebileceği ve kullanılabilir kalabileceği saat cinsinden ifade edilen süredir..

Kapalı Kalma Süresini Anlama

Kesinti süresi yanlış yönde bir eğilimi gösteren çalışma süresinin tersidir. Çalışma süresi, hizmetinizin kullanıcılarınız için kullanılabilir olup olmadığını bildirdiği için odaklanmak için önemli bir istatistiktir. Söylemeye gerek yok, web siteniz yoksa, o zaman size kötü yansır. Profesyonel görünmüyor, işinize zarar veriyor ve marka değerinize son derece zararlı.

Bu nedenle, potansiyel bir müşteri olarak, Avustralya web hosting incelemelerine bakarken, çok az kesinti süresi olan hizmetleri yerinde hızlı bir geri dönüş sistemine sahip olan hizmetleri dikkate alın, böylece mevcut olmayan durumlar nadirdir ve çoğunlukla rutin bakım içerir.

Yüksek düzeyde çalışma süresi ve veri kullanılabilirliği genellikle, bir arızanın boşluğu almak için yedek sistemler olduğu için arıza süresine neden olmamasını sağlamak için birden fazla yedekli sistem kullanılarak elde edilebilir. Barındırma sağlayıcısının bölgeniz için yeterli arıza korumalı yedekliliğe sahip olup olmadığını tespit etmek mümkündür.

Ayrıca, kaliteli web bu faktörleri barındıran barındırma hizmeti size önceden haber vererek iş saygı ve en az iş kesintisi ile sonuçlanacak dönemlerde herhangi bir kaçınılmaz kesinti planlamak için çalışacağız.

hız

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Neyse ki, çevirmeli internet bağlantısı dönemi sona erdi. Bir barındırma sağlayıcısının sizi karanlık çağlara sürüklemesine izin vermeyin. Yüksek hızlı internet ve geniş bant genişliği ile birlikte gelen geniş bant genişliği, tüketicileri temel hız ve servis yükleme süreleri standardını kabul etmeye şartlandırdı. Giderek daha kısa ilgi alanımızla birleştiğinde, içeriğiniz ne kadar zengin ve ilgi çekici olursa olsun, müşteriler web sayfanızın yüklenmesi için birkaç saniye daha beklemekle yükümlü değildir..

Bu nedenle, profesyonellik ve arama motoru optimizasyonu (SEO) için önemli olmanın yanı sıra, hız sitenizi ziyaret edenlerin kullanıcı deneyimini geliştirir. Ve kullanıcılara olumlu bir deneyim sağlarsanız, geri dönmeye daha eğilimli olurlar.

Sonuç olarak, bir barındırma sağlayıcısının sunduğu erişim hızı son derece önemlidir. Bir ev sahibinin hızlı olup olmadığını tespit etmek için, hem yoğun hem de yoğun olmayan saatlerde, belirli bir süre boyunca hızlarını test etmeyi kendinize almalısınız..

Hosting Müşteri Desteği

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Bir web barındırma endişelerinizi ve sorularınızı ele almak için sizinle bir müşteri olarak nasıl iletişim kurduğu abartılı olamaz. Kötü müşteri desteği, müşterilerin bir işletmeye bağımlı olmasının nedenlerinden biridir. Bir sunucudan diğerine verilen destek kalitesinde önemli bir fark olabilir..

Çoğu web barındırma hizmetleri, isteklere gerçek zamanlı olarak yanıt vermek için yeterli müşteri destek personelinden yoksundur. Bununla birlikte, telefon çağrılarını cevaplamak için yeterli personele sahip olmasalar da, sorgunuza e-posta yoluyla cevap verebilmelidirler..

Temel kural, sorgunuza cevap vermek için ortalama geri dönüş süresinin 24 saat olmasıdır. Ancak mükemmel yanıt süreleri 4 saatlik aralıktadır. Ancak, size geri dönmeleri bir veya iki günden fazla sürüyorsa, bu kırmızı bir bayraktır. Bu, isteğinize hemen yanıt vermek için yeterli personele sahip olmadıkları veya daha da kötüsü, umursamadıkları anlamına gelir..

Ayrıca tüm yıl boyunca günde 24 saat, haftada 7 gün teknik destek sağlamıyorlarsa dikkatli olun. Sunucu arızası zaman almadığından, tatil mevsimlerinde yayınlarında destek personeli yoksa dikkatli olun.

En tanınmış ve ünlü web barındırma hizmeti nedir?

Elmaları ve portakalları tam olarak karşılaştırmıyoruz, bu nedenle mevcut tüm farklı barındırma seçenekleri ve fiyatları nedeniyle farklı ana bilgisayarları yargılamak zor olabilir. Örneğin, bazı ücretsiz web barındırıcıları mevcutken, diğerleri aylık 1 $ veya 2 $ gibi düşük bir maliyete sahiptir..

Çatışan ilgi alanlarına sahip web barındırıcıları arasında seçim yapmak sizin tarafınızdan dikkatli bir şekilde düzenlenmiş bir denge gerektirir: web barındırmada çok ucuza gitmek istemezsiniz, ancak yine de ihtiyacınız olmayan güçlü bir ana bilgisayar paketi edinmemelisiniz.

Bu nedenle, özellikle gelecekteki ihtiyaçlarınızı tahmin edemediğinizde en iyi tavsiye, başlangıçta basit tutmak ve daha sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda yükseltmektir..

Avustralya İşletmeleri için En İyi Hosting Türleri

Her işletmenin farklı nişleri, ürün kategorileri, hedef müşterileri ve hizmet odağı vardır. Bu nedenle, barındırma ihtiyaçlarının yekpare olması beklenemez. Sonuç olarak, farklı işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli barındırma türleri bulunmaktadır. Biz hangisinin en iyi iş ihtiyaçlarına cevap vereceğini belirlemek böylece web hosting planları en yaygın türleri bakmak için dalış.

Orada web barındırma hizmetleri pigeonholed altında beş geniş kategori vardır. Paylaşılan, sanal özel sunucu (VPS), bulut, özel ve satıcıdır. Daha fazla uzatmadan, her tür barındırma planını ayrıntılı olarak incelemeye devam edelim.

Paylaşımlı Hosting Nedir?

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)

Paylaşılan bir web barındırma hizmeti, birkaç sitenin bulunduğu ve bir web sunucusunu paylaştığı bir hizmettir. Adından da anlaşılacağı gibi, sunucu hizmetleri yalnızca tek bir web sitesine adanmamış demektir. Aksine, sunucunun kaynakları birkaç web sitesine dağıtılır.

Sunucuyu sürdürmenin genel maliyeti çok sayıda müşteriye yayıldığı için bu, barındırma için en ekonomik seçimdir. Bu, bunu en ucuz seçenek haline getirir, çünkü bu tür barındırma ile esas olarak diğer sitelerle paylaştığınız alanı kiralamış olursunuz. Her zaman basit bir plan ve kurulum prosedürü vardır.

Paylaşılan barındırma düzenlemesi, çoğu web sitesi az miktarda trafik aldığı için çalışır, bu nedenle paylaşılan sunucu zahmetli bir şekilde yüklenmez. Bu nedenle, web siteleri performans sorunlarıyla karşılaşmadan sunucu kaynaklarını yeterince paylaşabilir.

VPS Hosting Nedir?

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)

Paylaşılan barındırılanın üstündeki bir sonraki mantıksal adım ve yükseltme Sanal Özel Sunucu (VPS) barındırmasıdır. Sanal makine bir bilgisayar sistemini öykünür, ancak gerçek bir fiziksel makine değildir. Aksine, bir VPS sadece ayrı bir bilgisayarın davranışını gösteren bir yazılım programı veya işletim sistemidir. Bilgisayar mimarisine dayandığından, uygulamaları ve programları ayrı bir bilgisayar gibi çalıştırmak gibi görevleri gerçekleştirerek gerçek bir bilgisayarın işlevselliğini sağlayabilir.

Sanal özel sunucuyu sormak için harika bir barındırma seçeneği yapan nedir? Peki, temel bir paylaşılan plandan doğal bir ilerleme, çalışma süresi, depolama ve hız ile ilgili en paylaşılan web barındırma hizmetleri ile gelen sınırlamalarla sinirli küçük ve orta ölçekli işletmeler için gelişmiş bir barındırma seçeneği sunuyor.

VPS kullanmanın en büyük avantajı, gerçek bir sunucuya benzer şekilde çalışmasına rağmen, paylaşılan barındırma sunucusunun aksine üzerinde tam denetime sahip olmanız ve yine de özel bir sunucu kullanıyormuş gibi ödeme yapmamanızdır. Ancak, paylaşılan barındırma planının aksine, kurulum ve yönetim süreci daha karmaşıktır.

Bulut Barındırma Nedir?

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)

Bulut barındırma ve bulut bilişim son yıllarda popülerlik kazanıyor. Bulut bilişim, bir bilgisayar sisteminden kaynakların isteğe bağlı kullanılabilirliğidir. Müşterinin kiraladığı kaynaklardan bazıları veri depolama, bilgisayar işlem gücü; ancak, bunlar artık kullanıcının kontrolü ve doğrudan aktif yönetimi altındadır..

Aynı şekilde bulut barındırma, bulut bilişimin yükselişiyle birlikte çok popüler hale geliyor. Bulut barındırma talebinde bulunduğunuzda, verilerinizi, hizmetlerinizi ve / veya çözümlerinizi barındırmanıza yardımcı olmak için bir bulut bilgi işlem sağlayıcısından veya tesisinden bilgi işlem kaynakları satın alırsınız. Bulut barındırma işleminde Divide and Rule oyunun adıdır. Bu kavramın bulut barındırmada uygulanma şekli, web sitenizin kaynaklarının birden fazla web sunucusuna yayılmasıdır. Sonuç olarak, ihtiyaç esasına göre size sunulur

VPS ile benzerlikleri olmasına rağmen, aralarındaki temel fark, bulut bilişimde, kullanıcının kaynaklarının dağıtıldığı, özel bir fiziksel adres yerine dağıtılmış bir sunucu sistemi kullanmasıdır..
Bu dağıtılmış iş yükü nedeniyle müşteriye tahakkuk eden faydalar arasında kolay ölçeklenebilirlik ve daha hızlı yükleme süreleri bulunur.

Dedicated Hosting Nedir?

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)

En iyisine meyilli iseniz, o zaman adanmış barındırma gitmek için yoldur. Özel bir barındırma hizmeti, kimseyle paylaşmadığınız ancak kullanımınız için sunucunun tamamını kiraladığınız bir tür barındırma türüdür..

Daha karmaşık ve karmaşık bir kurulum gerektiren en iyi ve en pahalı seçenektir.

Bayi Tabanlı Hosting ve Nasıl Çalışır

Bu, bir barındırma hesabının sahibinin, diğer üçüncü tarafları destekleyen web sitelerini barındırmak için bant genişliği ve sabit disk alanı gibi paylaştırılmış kaynaklarını kullanabileceği bir web barındırma biçimidir..

Bayi tabanlı barındırma ile kendi web barındırma hizmetinizi çalıştırmanızı sağlayacak yeterli sunucu kaynağı satın alırsınız.

Web Hosting Karşılaştırması – Hangi CMS Sizin İçin En İyisi?

İçerik yönetim sistemi (CMS), bir web sitesindeki dijital içeriği tutarlı ve akıcı bir şekilde ele almanızı sağlar. Web sitelerinin yazılmasını, işbirliğini ve yönetimini kolaylaştırır.

CMS kendine özgü bir arayüzle birlikte gelir, belirli bir web sitesi türü için idealdir ve diğerlerine göre belirli barındırma seçenekleriyle çalışmaya daha yatkındır.

Piyasada birçok CMS seçeneği var, ancak en popüler olanları WordPress, Joomla, Drupal ve Magento.

WordPress

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)CMS ve tüm web sayfası oluşturma ekosistemi söz konusu olduğunda, WordPress, odadaki meşhur 1.000 kiloluk goril olan bir juggernaut’tur. WordPress şu anda çoğu üst düzey kuruluşun web siteleri de dahil olmak üzere 60 milyondan fazla web sitesinde kullanılmaktadır.

Bir blog oluşturma aracı olarak başladı, ancak sağlam bir CMS olarak yerleşti. Ancak, WordPress dünyasında deneyimsiz olanlar için, wordpress.org ve wordpress.com arasında iki farklı platform olduğu için bir ayrım var. WordPress.com ücretsizdir ancak sınırlı tema desteği ile hiçbir eklentiye izin vermez. WordPress.org ise tam tema desteğine sahip ve toplam marka özgürlüğü sağlıyor.

WordPress birçok özellik içerir, ancak ana avantajlarından biri, sağladığı araç yelpazesi ile birlikte özelleştirme kolaylığıdır.

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Joomla

CMS ekosistemleri dünyasında, Joomla uzak bir saniye geliyor. Joomla’nın WordPress’in gerisinde kalmasının nedenlerinden biri, özellikle kullanıcı dostu olmamasıdır. Joomla’ya bağlı olmanız için bazı duygusal nedenler olmadıkça, WordPress’e geçmek en iyi tavsiye edilen eylem şeklidir.

PHP

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)WordPress’in popülaritesi, beraberinde gelen araçları ve dilleri kullanmayı öğrenmenin zorunlu olduğu anlamına gelir. Popüler CMS’ler arasında tutarlı olan yaygın bir parola, sunucu tarafı komut dosyası dili olarak PHP’ye bağımlı olmalarıdır..

PHP bir CMS değil, programlamanın belkemiğidir. Web sitenizde belirli özellikler veya uygulamalar istiyorsanız, CMS tabanlı bir web sitesi oluşturmanız, PHP’yi bilmeniz veya bir PHP geliştiricisi tutmanız gerekir.

Tüm İşletmeler Bu Web Sunucularını Kullanabilir mi??

Burada listelenen barındırma şirketlerinin çoğu giderek artan miktarda trafik ölçekleyebilir ve işleyebilir. İster çevrimiçi etki yaratmaya çalışan küçük bir işletme olun, isterse aylık 500.000 görüntüleme sayısına sahip bir internet deviniz olun, bu ana bilgisayarlar sizi barındıramayacak kadar yeteneklidir.

Web sitenizin büyümesi konusunda ne kadar iyimser olursanız olun, en düşük hosting planıyla başlayın. Mevcut kapasitesini aşarsa, her zaman daha ölçeklenebilir bir hizmet planına geçebilirsiniz.

Avustralya’nın en iyi web barındırma sağlayıcıları arasındaki ortak payda, özellikle paylaşılan barındırma planlarında WordPress hizmetidir. Bu, çok talep edilen bir uygulama sağlarken müşterileri maliyetlerden tasarruf etme avantajına sahiptir.

En İyi Web Host veya WORST Hosting?

Özellikle web hosting söz konusu olduğunda, ucuz ürünlerle aşık olmak kolaydır. Sonuçta, kim en düşük fiyattan pazarlık almak istemez ki? Diğer ürünlerle freebies sonuçları ile yaşamak kolay olsa da, karar sizi barındırma ile ısırmaya geri dönebilir.

Demişler, fıstık öderseniz, muhtemelen bir maymun servisi alırsınız.

Web hosting sektöründe çok fazla dolandırıcılık boldur, şirketleri ile daha iyi bilmiyorum hoodwink müşterilere düşük oranları sunuyor.

Ama dikkat edin, çünkü şeytanla bir pazarlık yapar – başlangıçta biraz para biriktirebilmenize rağmen, bu ucuz barındırma çok daha az özelliğe sahiptir. Sizi taktıktan sonra, her türlü premium eklenti için ücret almanın yollarını arayacaklar.

Bu dolandırıcılığı sürdüren şirketlerin, şüphesiz halka av yapan bazı durgunluk kıtlıkları olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kapsamlı pazarlama ve agresif Halkla İlişkiler nedeniyle, en kötü faillerin bazıları imajlarını başarıyla aktarabildi.

Bununla birlikte, isimlendirmeyi ve şekillendirmeyi sevmemize rağmen, incinmiş duygularla ilgili endişelerden daha ağır basan bu faillerin kimliğini tespit etmekten gelen baskın bir kamu yararı var.

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)GoDaddy – Kaygan pazarlama var, ama sizi aldatmasına izin vermeyin. Servisleri henüz düşük kalitededir, diğer ana bilgisayarlarda ücretsiz olacak eklentiler için size prim ödemeyi düşünmezler. Biz genellikle Avustralya’da en iyi web barındırma olarak lanse rağmen, itibarını sahte olduğunu düşünüyorum. ScamDaddy tahminimizde daha uygun bir isim olurdu.

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Ağ çözümleri – Onlar bir şekilde korkunç, kutsal olmayan web barındırma – kötü hizmet ve düşük kaliteli sunucuları birleştirmek başardı. Onlar korkunç bir seçim, bu yüzden onların hayali erdemleri extolls hosting inceleme ne dinlememenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Eğer ucuz bir web barındırma ile gitmek seçerseniz, kendi pranga kendinizi kurtarmaya çalışın ve daha iyi bir sağlayıcı geçmeye karar dikkatli olun. Baştan beri kaliteli bir tedarikçiye gitmenizi dilediğiniz bir güçlük haline getirecekler.

Web Hosting – Veba gibi kaçınılması gereken şeyler.

Küçük işletme sahipleri düşük maliyet ve minimum ek yükü ister. Bununla birlikte, kurtarabileceğiniz birkaç dolar, daha sonra yaşayacağınız acıya ve acıya değmez.

  1. Potansiyel Güvenlik İhlallerini Kendinize Bağlayın – Bu alttan beslemeli web sunucularının gevşek güvenlik uygulamalarına sahip olması bir sürpriz değil. Her zaman köşeleri kesmeye çalışıyorlar ve en üst düzey güvenlik önlemlerine yatırım yapmak için nihayetinde müşterilerinin çıkarlarına en iyi şekilde sahip değiller. Bizim açımızdan, web barındırma 000Webhost 13 milyon kullanıcı adı ve şifreleri sızdırılmış vardı.
  2. Sonunda, bir şey keşfedeceksiniz, Ekstra Maliyeti Her Şey Sınırlıdır – Bu indirimli ev sahipleri, şanssız kurbanları soymak için birkaç el altı yol bulur. En yaygın olanları eşyaları balkanize etmek ve hiçbir iş yapmadıkları çeşitli ücretler almaktır. Örneğin, müşterilerden, örneğin yalnızca alan adı kaydı için 30 ABD doları, bazı temel gizlilik koruması için 30 ABD doları ve belki de SSL için 100 ABD doları talep edebilirler. Bilmeden önce yılda 160 dolarlık bir faturaya inanmıyorsun!
  3. Kötü IP Komşuları – Düşük kaliteli ana bilgisayarlar bununla meşhurdur ve bu uygulamaya dikkat etmelisiniz çünkü barındırma yoğunluğu, belirli bir sunucuda barındırılan alan adlarının sayısı ve kalitesi gibi faktörler kendi hizmet sunumunuzu etkiler. Örneğin, sadece bir 16 IP adresinde, bir web barındırıcısı söz konusu IP alanını 9,5 bin web siteleri arasında paylaşmayı başarırsa, bu arama motoru optimizasyonunuzu (SEO) daha zor hale getirebilir.
    Söz konusu IP’deki çoğu site spam içerikli ve dolayısıyla tehlikeli olabilecek komşuları varsa, işinizle ilgili kötü yansıtacağından, gerçekten sorun yaşarsınız. Sizinkiyle aynı IP veya alt ağda barındırılan kötü itibarlı düşük kaliteli siteler web sitenizi zayıflatacaktır.

Barındırma Hızını Belirleyen Nedir??

Barındırma hızını belirlemek roket bilimi değildir, bu yüzden fazla düşünmeyin. İki basit kural barındırma hızını etkiler: veri merkezleri ve özel Internet Protokolü (IP) adresi.

Veri merkezleri hız çözümünün kalp atışı olan nabızdır. Bu nedenle, en hızlı web barındırıcıları her zaman süper gecikme veri merkezlerine sahiptir. Daha önce, web sitenizin itibarının tehlikelerini tartıştık ve uzantı olarak, IP optimizasyonunun zayıf IP mahallesi uygulamasıyla ortaya çıkardık..

Öte yandan, özel bir IP genellikle hızı artırır. Bununla birlikte, zamanın% 90’ında alan adınız için özel bir IP adresinizin olması gerekmez, çünkü birçok WordPress yapılandırmasının bir tanesine ihtiyacı yoktur.

Windows veya Linux Tabanlı Ana Bilgisayarlar Arasındaki Seçim

Tescilli Windows işletim sistemi (OS) ve açık kaynaklı Linux karşılığı arasında seçim oldukça uzun süredir devam ediyor. Ancak, ikisi de internet çağının taleplerini karşılamak için gelişti. Sonuç olarak, ikisinden birini seçmek sizi aşılmaz bir dezavantaja sokmaz.

Sunucu tarafı uygulamalarının çoğu, platformlar arası çekiciliğe sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Ancak bir işletim sistemi sadece bazı web barındırma uygulamalarını destekleyebilir. Örneğin, cPanel yalnızca Linux’ta.
Windows ayrıca yalnızca işletim sisteminde çalışmak üzere tasarlanmış bazı geliştirici araçlarına sahiptir. Aksi takdirde, kullandığınız işletim sistemi ile uyumlu olmayan bir uygulama için destek almak üzere bir sanallaştırma kurulumu kullanabilirsiniz.

İstatistiklere sahip olmamamıza rağmen, anekdot kanıtlarının çoğu web barındırıcısının Windows kullandığını gösteriyor. Bu faktörler benzersizliklerini vurgular:

pencereler

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Windows, onlarca yıldır Microsoft’un amiral gemisi ürünü ve işletim sistemi olmuştur. Sonuç olarak, Windows tabanlı bir ana bilgisayarla giderseniz, Pencerenin veritabanlarına ve ASP.Net gibi uygulamalara sahip olursunuz. Windows daha sık çökmeye eğilimli olmasına rağmen, Windows tabanlı ana bilgisayar platformları için Linux’tan biraz daha fazla ödeme yaparsınız. Özel doğası, artan masraftan sorumludur, ancak en azından Microsoft’tan destek alacaksınız.

Linux

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Linux, endüstri standardı haline gelen en yaygın kullanılan sunucudur. Windows sistemlerinden daha ucuzdur, ancak bu, kalite konusunda kısıtlı olduğunuz anlamına gelmez. Sunucuları süper güvenilirdir ve neredeyse tüm uygulamaları çalıştırmanıza izin verir.

Linux, komut dosyaları gibi modern programlama araçlarının çoğunda da çok iyidir ve bir web uygulaması geliştirme platformu olarak oldukça popülerdir. Bir web uygulaması tasarladıysanız, muhtemelen LAMP sistemleriyle karşılaştınız. LAMP, Linux, Apache, MySQL ve PHP’nin kısaltmasıdır.

“Sınırsız” Hosting Nedir ve Nasıl Çalışır??

“Sınırsız” barındırma için en iyi benzetme, en sevdiğiniz yiyebilir büfeye benzer olmasıdır. “Sınırsız” barındırma, sağlayıcının kaynak sınırları belirlemediği teklifleri ifade eder. Bu tür tekliflerin yalnızca makul durumlar üzerinde etkili olduğunu da belirtmek önemlidir. Milyonlarca sayfa görüntüleme alıyorsanız, teklifin muhtemelen uygulanamayacağı için uyarıyı hatırlamak önemlidir..

Genellikle bu sınırsız nezaketi genişleten kaynaklar arasında disk depolama, bant genişliği, veri aktarımı ve bazı durumlarda eklenti etki alanı sayısı bulunur. Hosting sağlayıcı size uygun bir fiyata istediğiniz kadar web sitesi barındırma fırsatı sunduğu için sınırsız alan adı eklentileri caziptir.

Bu teklifler yeni müşterileri ikna etmek içindir, bu nedenle reklamdan uzaklaşmayın, geçerli koşulları kontrol edin. Çok fazla trafik olduğunda sunulan sınırsız bant genişliği kısılırsa ve önemli ölçüde yavaşlarsa size fayda sağlamaz..

Bu nedenle, Avustralya hosting incelememizde, sınırsız hosting teklifi iddiaları yapan herhangi bir ana bilgisayarı içermemeye karar verdik.

Avustralya’da Alan Adı Barındırma için İlk Adımlar

Birkaç şey bir web sitesi kurmak için gidiyor. Avustralya’daki en iyi barındırma platformlarından bahsederken, bir web sitesi başlatmak hakkında bilmediğiniz pek çok şey olabilir. Endişelenmeyin, çünkü yardım etmek için buradayız.

Belki, farkında değil veya web hosting ile ilgili bilmediğiniz terminolojiler vardır. Bunlar ad kayıtlarını, barındırma paketlerini, alan adı kaydını vb. İçerebilir. Bu garip görünen terimler sizi korkutmamalıdır, çünkü göründükleri kadar karmaşık değildirler. Ayrıca, size yardımcı olmak için buradayız. Bunlar, bir web sitesi kurma arayışınızda karşılaşabileceğiniz en olası terminolojilerdir, bu yüzden okumaya devam edin.

Yeni Zelander’ın bir barındırma çözümü arayanlar için en iyi barındırma nz kılavuzumuza göz atın.

Alanlar

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Her şey alan adıyla başlar. Bir web sitesi veya herhangi bir türde barındırma yapabilmeniz için önce bir alan adınızın olması gerekir. Layman’ın terimleriyle, bir alan adı web sitenizin adıdır. Alan adı, web sitesi URL adresinin, dizenin köprü metni protokolü (http (s)) ve www (dünya çapında web) kısmından hemen sonra yerleştirilen ana parçasıdır. Bu adres, web sitenizi bulmak için internet kullanıcıları tarafından kullanılır.

Bir alan adı kaydetmek, bir alan adı edinmek ve onu sizin kontrolünüz altına almak için yaptığınız işlemdir. Bir etki alanı oluşturulduktan sonra, diğer birçok verimli çevrimiçi etkinliğin temelini oluşturur. Daha sonra alan adınıza sayfalar, bloglar, e-ticaret işlevselliği ve hatta alt alanlar ekleyebilirsiniz..

Avustralya Alan Adı Kayıt ve Kayıt Şirketleri

En İyi Web Hosting Avustralya (2020)Etki alanı kaydı, .com, .net ve.org gibi Üst Düzey Etki Alanlarının (TLD) eşlik eden tüm kayıt defteri bilgileriyle birlikte tüm etki alanı adlarını içeren bir veritabanıdır..

Bir şirketin alan adlarını insanlara satabilmesi için önce akredite olması gerekir. Bu şekilde akredite edilen kuruluşa kayıt memuru denir. Daha sonra kamu, onlar aracılığıyla alan adları satın alabilir veya önceden sahip olunan bir alanı başka bir kayıt kuruluşuna aktarabilir.

Bu nedenle, bir kayıt defteri bir toptancıya benzer, ancak bir kayıt şirketi bir mağazaya veya satıcıya benzer.

Etki Alanı Adı Sunucuları (DNS) Internet’e Nasıl Yardımcı Olur

Yeni satın aldığınız alan adı, alan adı sunucusunda (DNS) IP adresi olarak bilinen bir sayı dizisi olarak saklanır. DNS, daha sonra, insanların web adresi olarak yazdığı etki alanları olan insan dostu alan adı kayıtlarını alır ve bunları ilgili IP adresleriyle eşleştirir..

Kaçınılması Gereken Web Hosting Hataları

Sitenizi bir ana bilgisayar üzerinde kurmak tam olarak roket bilimi değildir. Yeterince sağduyulu ve titizlikle başarılı olmak zor olmamalı. Ancak sağduyu çok yaygın değil, bu yüzden veba gibi kaçınılması gereken bazı şeyler.

  1. Bulabileceğiniz en ucuz host ile gitmek – Maliyet tasarrufu ve indirim aramada bazı erdemler vardır. Ancak en ucuz, en düşük maliyete sahip olmanın boynunuza asılı olan boktan bir ürünün albatrosunda ne zaman sonuç verdiğini anlamanız gerekir..
  2. WordPress dışında bir CMS platformu seçme – Oluşturduğunuz web sitesi türü ne olursa olsun (blog, çevrimiçi gazete, e-ticaret), WordPress işinizi kolaylaştıracak yetkinliğe ve basitliğe sahiptir. Ve oh, tüm web sitelerinin% 33’ünü kullanan başarılı bir topluluğa sahip olduğundan bahsettik mi?
  3. İnce baskıyı okumamak – Bunun gerçekten daha fazla detaylandırılması gerekiyor mu? Bir ev sahibi sağlayıcı size önyükleme yapmak için “sınırsız” kaynaklarla cennete ve yeryüzüne söz verdiğinde, yasal boşlukların nerede gizlendiğini bilmek için ince baskıyı okumanıza yardımcı olur..
  4. SSL için ödeme – Meşru, iyi niyetli ana bilgisayarlar bir Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikası için ödeme yapmanızı gerektirmez.

Avustralya’da En İyi Ev Sahibi Bulmak – Düzenli Bir Yay ile Sarmak

Bu makalede, sizi çok fazla bilgi ile boğmadan, ayrıntılı olmaya çalıştık. En iyi niyetimize rağmen, bunun işlenmesi gereken çok şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu bir kerede okumak zorunda değilsiniz; bağımsız segmentlere ayrılmıştır, böylece onu referans olarak kullanabilir ve kendi rahatlığınızla çalışabilirsiniz.

Web sunucularını değerlendirirken, kendi özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun. Kalite önemlidir, bu nedenle satın alma kararlarınızı yalnızca fiyata dayandırmayın. Web siteniz marka kimliğinizin önemli bir parçasıdır. Sonuç olarak, uysal web barındırma sağlayıcıları yüz değerinde kendilerine yığın övgü kabul etmek çok önemlidir. Umarım, bu kılavuz ne önlemek ve bir web barındırma sağlayıcı ararken kucaklamak şeyler hakkında fikrinizi aydınlatmak için hizmet edecek.

Uğradığınız için teşekkürler !

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me